Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, srlepajce said:

Rokas i Hanga ovo drze inace bi bilo klimavo i protiv ovih

 

Neshvatljivo da Lazarevic nekome zauzima mesto

a koji moj cuvas Smarta, za koga 

Lik taman sto je hvatao ritam zakucan za klupu

 

Koji moj cuvas bilo koga kad jos dva kola EL u kojima vec 10 kola odmaras igrace

 

Tezak idiotizam

Zato i Smart tamo i igra.Da ovi glavni odmore...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

Rokas i Hanga ovo drze inace bi bilo klimavo i protiv ovih

 

Neshvatljivo da Lazarevic nekome zauzima mesto

a koji moj cuvas Smarta, za koga 

Lik taman sto je hvatao ritam zakucan za klupu

 

Koji moj cuvas bilo koga kad jos dva kola EL u kojima vec 10 kola odmaras igrace

 

Tezak idiotizam

Da li ti veruješ da neko ovde nekog,, čuva"? Pa nama je Yago u 12. koji neće svakako igrati a Smart na tribinama. Da se Smart čuva mogao je i on u 12. i da ne ulazi uopšte. Sferopulos i zvanično preuzeo način funkcionisanja Čovića i kluba. Samo domaća osnova i igranje igrača bez trunke kvaliteta ni za nivo ABA lige. Čović piški od sreće što konačno ima trenera koji voli da sluša. Namerno sam rekao da voli a ne da hoće. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:

Sferopulos već pola godine nema ideju šta da radi. Ja tvrdim da Nebojša lično sastavlja petorke. 

Bojim se da ovo nema veze sa Covicem

 

Umesto da kroz jake utakmice uigravas tim na te utakmice saljes one koji ni nece imati minutazu za "najvaznije" a ti kroz boraniju hvatas formu i pritom uspes da izgubis od iste te boranije (uz sav respekt prema Megi)

To nije vidjeno ni kod mnogo "manjih" trenera

 

Bas ce mu se obiti o glavu, i nece mi ga biti zao sta vise

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smart gleda Lazarevića svakog dana na treningu i onda ga ovaj izbaci iz rotacije, šta drugo može da pomisli nego da se Čović i Sferopulos drogiraju u kancelariji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Bojim se da ovo nema veze sa Covicem

 

Umesto da kroz jake utakmice uigravas tim na te utakmice saljes one koji ni nece imati minutazu za "najvaznije" a ti kroz boraniju hvatas formu i pritom uspes da izgubis od iste te boranije (uz sav respekt prema Megi)

To nije vidjeno ni kod mnogo "manjih" trenera

Srle, sad ću kao Kornet, mogao bih da se kladim da ovo nije eksperimentisanje i da će za,, najvažnije" utakmice u 12.biti Lazarević pre Smarta. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Da li ti veruješ da neko ovde nekog,, čuva"? Pa nama je Yago u 12. koji neće svakako igrati a Smart na tribinama. Da se Smart čuva mogao je i on u 12. i da ne ulazi uopšte. Sferopulos i zvanično preuzeo način funkcionisanja Čovića i kluba. Samo domaća osnova i igranje igrača bez trunke kvaliteta ni za nivo ABA lige. Čović piški od sreće što konačno ima trenera koji voli da sluša. Namerno sam rekao da voli a ne da hoće. 

ma daj

Covic rekao neka Smart igra protiv jos Reala, Olya i Efesa ko ga je.e posle za aba  😂 

kakav god da je nije bas tolika neznalica

uostalom gotovo 99% ce kkp imati jos jakih utakmica 

A mi? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

ma daj

Covic rekao neka Smart igra protiv jos Reala, Olya i Efesa ko ga je.e posle za aba  😂 

kakav god da je nije bas tolika neznalica

uostalom gotovo 99% ce kkp imati jos jakih utakmica 

A mi? 

Zapamti šta sam ti rekao. Lazarević će biti pre Smarta u 12. Ili će po povratku Topića, svakako Smart da ispadne iz 12. zajedno sa Lazarevićem. U 12.će biti Topić i Trej a ispadaju Smart, Gilespi i Lazarević. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čočo said:

Da li ti veruješ da neko ovde nekog,, čuva"? Pa nama je Yago u 12. koji neće svakako igrati a Smart na tribinama. Da se Smart čuva mogao je i on u 12. i da ne ulazi uopšte. Sferopulos i zvanično preuzeo način funkcionisanja Čovića i kluba. Samo domaća osnova i igranje igrača bez trunke kvaliteta ni za nivo ABA lige. Čović piški od sreće što konačno ima trenera koji voli da sluša. Namerno sam rekao da voli a ne da hoće. 

Kad kazem cuva ne mislim doslovce to vec da ga ne uigrava sa ostatkom ekipe

 

Covic kenja evo posle 7 meseci kako je Dusko "odmarao" dva stranca protiv Asvela i to gde smo ih razbucali

 

Jos koji mesec pa ce biti svakakvih izjava za sve ovo, videces

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...