Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

17 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Borac ce da ima 20 bacanja za poluvreme, haos. 

Pa kad za razliku od nas igraju kosarku, mi samo sutiramo trojke.

 

Sega Mega doktor igre za Yaga trojkasa.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Mora samo odbrana da se digne. Napad i nije loš. Ne sme Borac ovako lako da dolazi do poena. I ako je za mene očekivano ovo što pružaju njihovi stranci. Teško se mogu zaustaviti njihovi stranci ako ih krene kako zna da ih krene i to je najveća bojazan ako ne stegnemo odbranu. 

Ok stranci. Mada su i oni smesni igraci. Ali Uskokovic da ti se seta ovako do obruca... Katastrofa! 

Link to comment
Share on other sites

Sta ste mucenog Tobija napali, 11 poena 4 skoka za 10 min, dok je npr. Bolomboj dosao da odspava utakmicu.

 

Zahvalan igrac ovaj Birts, a verovatno ga Borac placa 5 puta manje nego mi Lazarevica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali koliko je Yago tanak igrac - on sem tog suta (kada nema nikog oko njega u krugu od 2m) nema nista drugo; diktiranje tempa, ulaz, odbrana, asistencije... nije on kriv sto ima ovoliku minutazu ali ti minuti otkrivaju koliko je tanak. Da je domaci igrac do sada bi vec bio prvi za silbovanje na svim navijackim listama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Papadac said:

Ali koliko je Yago tanak igrac - on sem tog suta (kada nema nikog oko njega u krugu od 2m) nema nista drugo; diktiranje tempa, ulaz, odbrana, asistencije... nije on kriv sto ima ovoliku minutazu ali ti minuti otkrivaju koliko je tanak. Da je domaci igrac do sada bi vec bio prvi za silbovanje na svim navijackim listama.

 

Lol, da nam nije Jaga danas, sad bi bilo +15 za Borac.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Papadac said:

Ali koliko je Yago tanak igrac - on sem tog suta (kada nema nikog oko njega u krugu od 2m) nema nista drugo; diktiranje tempa, ulaz, odbrana, asistencije... nije on kriv sto ima ovoliku minutazu ali ti minuti otkrivaju koliko je tanak. Da je domaci igrac do sada bi vec bio prvi za silbovanje na svim navijackim listama.

18 poena, 4/5 za tri....2/2 za dva. 

4 asistencije...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

 

Lol, da nam nije Jaga danas, sad bi bilo +15 za Borac.

 

To stoji ali ne zato sto on nesto briljira nego sto ostali nisu dosli na utakmicu...

Ne znam, ubedjujem sebe da on moze da bude neki faktor ali mislim da je njegov max da bude 3. plej u nekoj ekipi

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koja je tragedija sto posle 5 utakmica sa 30mpg, Rokas mora da guli ozbiljnu minutazu i protiv average aba tima.

 

Bukvalno jebem ti svu ovu domacu osnovu koja ni u ovakvoj tekmi ne moze da doprinese i odmori nosioce.

 

Despot i Ilic, bukvalno sledecu

sezonu ne smeju da udju u Arenu sem kad budu gostovali sa nekom Crnokosom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...