Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Luka jeste branio ubacivanje lopte jednom nogom iza osnovne...zajapuren, refleksa i fokusa bez i naravno da mu to nisu oprostili...za to vreme Tobi projektovani nosilac, nabacio frizuru na opasno, gustira na klupi oladjeni Gatorade sa limetom i saće kapne preterana platica i za peti mesec a na parketu ga prolaze u jebenom mimohodu.
Šabazu niko da objasni da je doveden da jebe samo ove koji nemaju naše dresove.
Posle nam Luka i Teo krivi štok prave početničke greške?...skapali bre da dobijemo ovo. Rispekt za obojicu.

Isplatite ovo malečko bezobrazno i nek ide u bestraga...nema tih para koje vrede tu gramažu džigerice.


  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Prestup protivnickog igraca kod izvodjenja auta u zadnje 2 minute je automatska tehnicka. Mitrovic ispao glup.

 

Sferopoulosova tehnicka je bila isto blesava u trenutku kad je bila licna Veselog u napadu za 2+1. To nam je slomilo kicmu, a pomoglo i nije da smo imali 3 napada za vodstvo gde smo usrano izgledali, a to bilo u momentu kad su se nudili i bili u kanalu. Malo prisebnija i hrabrija ekipa bi to kaznila. Recimo KKP...

Takve tehnicke su se svirale kome u zadnje vreme dw znas?Narocito ova kao Luki?

Ne zajebavaj.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djurava said:

Sta je sramota reci da nas kradu, ne vezano kakav smo tim i kako ogramo

Pokrao nas je Viklicky kod faula Veselog u napadu, pokrao nas je Paternico na ociglednom faulu na Nedovicu. Ne znam ko je dao tehnicku Sferopoulosu, a tehnicka Mitrovicu je bespogovorno korektna. vec godinama se prestup kod izvodjenja auta protivnicke ekipe kaznjava tehnickom greskom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sudije i Nejpir ukopase nas na kraju i zakucase poslednji ekser u kovceg. Neverovatno dobro drugo pol. Teo fenomenalan ali onaj sut kod duple, pa uzmi je bre, Satoranski nije cak ni skocio. Mitar neverovatan, Bolomboj srce, bas fale ta dva igraca defanzivnih karakteristika da nam okrenu sezonu. Steta za ovo, hrabra igra i prava borba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Prestup protivnickog igraca kod izvodjenja auta u zadnje 2 minute je automatska tehnicka. Mitrovic ispao glup.

 

Sferopoulosova tehnicka je bila isto blesava u trenutku kad je bila licna Veselog u napadu za 2+1. To nam je slomilo kicmu, a pomoglo i nije da smo imali 3 napada za vodstvo gde smo usrano izgledali, a to bilo u momentu kad su se nudili i bili u kanalu. Malo prisebnija i hrabrija ekipa bi to kaznila. Recimo KKP...

To nas je nacelo a dokrajcila ona 2 Parkera sa bacanjem u stranu kada smo stvarno odigrali odlicnu odbranu..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zadnji vezni said:

Takve tehnicke su se svirale kome u zadnje vreme dw znas?Narocito ova kao Luki?

Ne zajebavaj.

Svima koj su to napravili. Spontano mi pada Zagorac pre dve godine na pamet.

 

Tu nema mesta za interpretacije. Automatska tehnicka greska. Zato u zadnje dve minute kod svakog izvodjenja sudije masu rukama kao sumanute. Mitrovicev fail.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, drakon1 said:

Pokrao nas je Viklicky kod faula Veselog u napadu, pokrao nas je Paternico na ociglednom faulu na Nedovicu. Ne znam ko je dao tehnicku Sferopoulosu, a tehnicka Mitrovicu je bespogovorno korektna. vec godinama se prestup kod izvodjenja auta protivnicke ekipe kaznjava tehnickom greskom.

Barcokas je tražio čelendz na 0,7 sekundi do kraja da se jednom igraču Bskonije svira tehnička za istu stvar. Belosevic i ekipa se samo nasmejali. 

Tehnička Mitrovicu je cisti iživljavanje.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, robins said:

Barcokas je tražio čelendz na 0,7 sekundi do kraja da se jednom igraču Bskonije svira tehnička za istu stvar. Belosevic i ekipa se samo nasmejali. 

Tehnička Mitrovicu je cisti iživljavanje.

Koja utakmica?

 

Traziti challenge za pregledavanje i dodelu tehnicke je jedno (ne znam da li se za to moze traziti challenge; mozda su mu se zbog toga smejali ako je tvoja informacija tacna), nesto sasvim drugo je sta kazu pravila oko prestupa u zadnje dve minute. Tu nema nikakve dileme, ta tehnicka je sasvim u redu. Mitrovic je morao znati sta radi.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, drakon1 said:

Koja utakmica?

 

Traziti challenge za pregledavanje i dodelu tehnicke je jedno (ne znam da li se za to moze traziti challenge; mozda su mu se zbog toga smejali ako je tvoja informacija tacna), nesto sasvim drugo je sta kazu pravila oko prestupa u zadnje dve minute. Tu nema nikakve dileme, ta tehnicka je sasvim u redu. Mitrovic je morao znati sta radi.

Olimpijakos-Baskonija u cetvrtak.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, robins said:

Barcokas je tražio čelendz na 0,7 sekundi do kraja da se jednom igraču Bskonije svira tehnička za istu stvar. Belosevic i ekipa se samo nasmejali. 

Tehnička Mitrovicu je cisti iživljavanje.

 

E da, setio sam se toga sinoć. Nije mi tu sve bilo baš najjasnije, ali prema gestikulacijama, Belošević je objašnjavao Barcokasu da ne može tehnička za to jer se desilo pre nego što je sudija rukom pokazao onaj znak pre izvođenja, kad rukom seku vazduh. Kao da se desilo ometanje izvođenja posle tog znaka bila bi tehnička, a ovako nije. Znam da sam u trenutku votdafaknuo, ali kažem, nisam 100% siguran da je to baš to bilo objašnjenje koje je dato Barcokasu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, robins said:

Olimpijakos-Baskonija u cetvrtak.

Sta god da je Barcokas trazio, to nije bilo u vezi prestupa ili je on pogresno video.

 

Pravilo je da u zadnje 2 minute utakmice posle prekida igre (posle kosa Miller-McIntyre je bio Time out) sudija pre urucenja lopte pokaze to mahanje rukom i tako upozori igraca da ce u slucaju prestupa dobiti tehnicku. Preksinoc Belosevic nije ni urucio loptu, a nije ni igrac Baskonije napravi prestup. Moguce je da je Barcokas trazio faul u prekidu (tad se daje mislim tehnicka i jedno bacanje). Tako da nit' je prestup uopste bio, nit' je Belosevic urucio loptu.

 

Ono Mitrovicevo sinoc je bio prestup, s tim sto posle primljenog kosa nema prekida igre i igrac mora biti svestan da pravi prestup za tehnicku gresku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...