Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Just now, NMX said:

Koja je tragedija sto posle 5 utakmica sa 30mpg, Rokas mora da guli ozbiljnu minutazu i protiv average aba tima.

 

Bukvalno jebem ti svu ovu domacu osnovu koja ni u ovakvoj tekmi ne moze da doprinese i odmori nosioce.

 

Despot i Ilic, bukvalno sledecu

sezonu ne smeju da udju u Arenu sem kad budu gostovali sa nekom Crnokosom

A oni igraju za Crnokosu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Koja je tragedija sto posle 5 utakmica sa 30mpg, Rokas mora da guli ozbiljnu minutazu i protiv average aba tima.

 

Bukvalno jebem ti svu ovu domacu osnovu koja ni u ovakvoj tekmi ne moze da doprinese i odmori nosioce.

 

Despot i Ilic, bukvalno sledecu

sezonu ne smeju da udju u Arenu sem kad budu gostovali sa nekom Crnokosom

Jook. Persona non grata 🙄

Link to comment
Share on other sites

Yago je car za ovaj nivo. Predobar šut ima, samo na osnovu toga može raznim Borcima da trpa 20+ redovno. Pored ovih likova koji ne mogu do 5 poena da doguraju svetogrđe je napadati nešto Yaga što nije evroligaški krem.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Papadac said:

 

To stoji ali ne zato sto on nesto briljira nego sto ostali nisu dosli na utakmicu...

Ne znam, ubedjujem sebe da on moze da bude neki faktor ali mislim da je njegov max da bude 3. plej u nekoj ekipi

Sta bi tek bilo da briljira😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Yago je car za ovaj nivo. Predobar šut ima, samo na osnovu toga može raznim Borcima da trpa 20+ redovno. Pored ovih likova koji ne mogu do 5 poena da doguraju svetogrđe je napadati nešto Yaga što nije evroligaški krem.

Cedeviti je isto strpao 20p. On bi dominirao u ABA lagano.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Yago bratusina je ozbiljno osvježenje ove sezone... I baš bi volio da ostane što duže u Zvezdi, i da postane "naš" u smislu Đenke, Berona, Cirbesa... Unikatan igrač, sa jakim karakterom... 

Edited by Ab1995
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...