Jump to content

Konačno USO 2023.


Helena

Recommended Posts

50 minutes ago, alcesta said:

Svakako Alkarazu više odgovara Zverev, posebno posle 5 setova. Gledala sam sinoć prva dva i nisam izdržala više, bilo je baš poena gde su pokrili svaki milimetar terena. Ipak i dalje mi Zverev u poređenju s Alkarazom izgleda kao usporeni film.

Meni izgleda da su uslovi nešto sporiji i da se treba naraditi da bi se napravio viner. Tako je bilo i dobrim delom meča Meda- De Minor. Meda je bio na konopcima, mali je riternirao prva 2 seta kao Novak iz najboljih dana i čistio je linije, ali nije izdržao.

Link to comment
Share on other sites

Shvatio sam ali sam takodje shvatio na koga me podseca igrom, mislim da je Nieminen dobar comp.

 

P.S. Ono sto je Koko odradila Ostapenko se bas retko vidja, ponistila je.

 

Zanima me da li ce se raspasti ili ce osvojiti ovo, deluje bas za koplje ispred svih za sad.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Katastrofalna partija Frica.

Da, i ja se čudim što svi odigraju loše baš protiv Novaka 🙂

11 minutes ago, McLeod said:

Shvatio sam ali sam takodje shvatio na koga me podseca igrom, mislim da je Nieminen dobar comp.

 

P.S. Ono sto je Koko odradila Ostapenko se bas retko vidja, ponistila je.

 

Zanima me da li ce se raspasti ili ce osvojiti ovo, deluje bas za koplje ispred svih za sad.

Sabalenka...

Link to comment
Share on other sites

Just now, diego said:

Meni je on vise "Mardy Fish" sa nesto boljim fizikalijama, i manjim teniskim IQ-om.

 

Fizicki mi nisu uporedivi dok ih gledam na terenu, Nieminen mi je imao slicnu gradju i slicno je igrao forhend.

 

Mada ono, svaki Amer ikad moze u comp, tesko da ces da pogresis. Mada mi je Fric bolji igrac od peak Mardija.

Link to comment
Share on other sites

Prvi set jeste bio katastrofalno odigran. Naredna dva je malo popravio utisak.
Malopre je na 15-40 odigrao neverovatno loš udarac..odabrao je neki drop shot iz fh..iako je mogao lagano da poentira..poor decision making. Govorim o gemu na 3:2. I sad ima dve bl i jedan fh promašuje..pa bh baca u aut..za bh se ne čudim,ali fh ne bi smeo ovako da fula.

Evo ribrejka ipak

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

 

Fizicki mi nisu uporedivi dok ih gledam na terenu, Nieminen mi je imao slicnu gradju i slicno je igrao forhend.

 

Mada ono, svaki Amer ikad moze u comp, tesko da ces da pogresis. Mada mi je Fric bolji igrac od peak Mardija.

Mardi mi je delovao kao budelatina tipa Sampras, i igrac koji se cak i sa Novakom dobro peglao jer je imao kliker za igru. A Fric deluje istreniranije, ambicioznije. Imace bolje rezultate od Fisha na kraju karijere, to sigurno, ali Mardy na vrhuncu > Fritz.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, diego said:

Mardi mi je delovao kao budelatina tipa Sampras, i igrac koji se cak i sa Novakom dobro peglao jer je imao kliker za igru. A Fric deluje istreniranije, ambicioznije. Imace bolje rezultate od Fisha na kraju karijere, to sigurno, ali Mardy na vrhuncu > Fritz.

 

Ne znam, mislim da je taj peak Fisa prekratko trajao da bih mogao to da tvrdim, plus ni onda nije sigurno. Imao je i Fric neke top partije, sad sto ovako izgleda protiv Djokovica i Alkaraza, nije jedini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pao je Fric ove sezone prilično. Nije on nikakva sila naravno,ali prošle godine je dosta bolje igrao.
Novaku je najbitnije da je ovo brzo završio,da je pobegao sa vrućine..uz dosta pomoći rivala..partija koje se niko neće sećati.

Edited by Drug Crni
slovo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...