Jump to content

Konačno USO 2023.


Helena

Recommended Posts

5 hours ago, alcesta said:

Evo pričaju kod Matsa o Runeu i Barbara upravo citirala Jeleninu izjavu o helikopteru :classic_biggrin:

Haj, ja sam morala propustiti, jer smo imali "ko još gleda tenis" goste :classic_rolleyes:

 Jedino što sam videla da je Tijafo opet prevazišao sebe oblekom-to Najk opet briljira?

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo makar manje drečavo, bolje nego ono žuto :classic_biggrin:

 

Auuu, nisam očekivala da Đere ovako rutinira Nakašimu :Hail:bravo!

 

Bila sam ubeđena da sam negde pročitala kako je Korda odustao od turnira :smiley5:

 

1 minute ago, Helena said:

Laslo prošao lako...

Na scoreu piše da su igrali na BK stadionu, istina?

Pojma nemam, moguće pošto je igrao s Amerikancem.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, alcesta said:

Meni je ovo makar manje drečavo, bolje nego ono žuto :classic_biggrin:

 

Auuu, nisam očekivala da Đere ovako rutinira Nakašimu :Hail:bravo!

 

Bila sam ubeđena da sam negde pročitala kako je Korda odustao od turnira :smiley5:

 

Pojma nemam, moguće pošto je igrao s Amerikancem.

Pa na ovom PDF-u si pročitala, i meni je to palo na pamet.

Meni je ovo gore kod Tijafoa, al dobro, on je mlad i zna bolje :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Fricko protutnjao prvim kolom protiv Stivija Dzonsona, dopustio 5 gemova, eto vec boljeg rezultata nego lani 😛  Sledece kolo Kec-Varillas, pa u 3R kao nosilac mu zapada Museti koji muku muci s nekim kvalifikantom... Realno, cist zreb do 1/8, samo da ne zasere kao na sva poslednja 4 slema..

Link to comment
Share on other sites

Bar nije dobio nijedan krompir, i to je nešto.

Zaboravila sam već na Karaceva i on se pojavi niotkuda i sredi Lehečku bez problema...

 

Edit: ode Korda, a ni Muzeti neće još dugo. Ko je uopšte ovaj Droge? :classic_ohmy:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Alijasim eliminisam od trenutno boljeg i spremnijeg Mekenzija, cak ni nije bilo preterano tesno, ubio ga Mekenzi u 3S i slomio ga.

Muzeti prso od kvalifikanta za koga put prvi put cujemo, Fricko ima setnju u naredna 2 kola.

Rune naravno na parkingu od Karbaljesa

 

 Sutra, zanimljivi mecevi:

 

- Rubljev-Rusuvuri, finac dobio prosli mec i deluje da mu ne lezi. 

- Coric-Baez poslastica 1. kola nakon finala Salema gde je Baez slavio.. 

- Beretini - Humbert, da li moze Mateo da dobije nekog, ma deluje mi da ce Francuz dalje posle nekog maratona

- Kacanov- MMoh, ovaj MMoh mi nekad deluje kao amater, a nekad kao igrac koji moze da pobedi bilo koga. 

- Wawa - Nishioka, jos jedan maraton u najavi

 

 Ne bi me iznenadilo da Sevcenko drmne Norija koji je u poslednje vreme bled i kao da nestaje sa glavne scene. Lajovic protiv Wua, i tu moze lako 5 setova..

Link to comment
Share on other sites

Kako to, mikrofoni ga snimili isto? Ja sam gledala na preskoke, ništa nisam primetila.

U svakom slučaju mogao bi da počne da krivi sebe za svoje rezultate umesto svih ostalih. Čak je i Rune rekao da nije izgubio zbog terena :classic_tongue:

 

Edit: vidim sad da je Voznjacki dobila u dva seta. Ima li ona uopšte ranking? Znam da je bila prijavljena skoro na neki turnir ali ne sećam se je li izgubila ili odustala.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Helena said:

Ovaj što komentariše Kordu, Ceronja valjda, 100 puta je već pomenuo SVEamerički okršaj :classic_rolleyes:

Gde je pokupio tu klepanicu i zašto je tol'ko voli, pojma nemam, al je dosadan ko muva...

Ne znam, uvek se čudim da ljudi gledaju tenis sa našim "komentatorima". Ako nema na engleskom uvek su tu strimovi a i mute dugme. Kada sam bio kod svekra i pustili mi tenis da gledamo, a ono neki naš prenosi... Samo sam izašao... Višković se ovde ne računa, on je druga stvar, i ne znam kako ostali ne mogu nesto od njega da nauče, nije sramota učiti i promeniti...

 

Izvinite na offu, znam da ima tema...

3 hours ago, McLeod said:

Bublik sinoc u toku meca rekao da mu se smucilo da invalidima ozivljava karijere.

 

Nesto najjadnije od onog Kirjosovog za Donu Vekic i Kokinakisa.

Pročitao sam da je mislio u smislu bivšim povređenim a ne invalidima. Da se loše izrazio odnosno loš prevod, tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...