Jump to content

LIVE - Srbija


Recommended Posts

3 minutes ago, McLeod said:

Petrusev igra sasvim ok danas i treba nam ovakva partija, ali ima li neko da mu skrene paznju u vezi ovih blokova?

 

Znaci dodje mi da povracam kad ga gledam.


Filip je toliko metiljav da je to strasno, grama muskosti u njemu nema, karakter ce mu ukanaliti neverovatan talenat koji ima. 

Sad udari covek u lice, svi vide i buni se na faul, bezobrazno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

 

Koga bi povezao u drugoj postavi, Avrama, Marinkovica i Dobrica? 😄 sreca pa to Kariju nije palo na pamet i dalje.

Nisi me razumeo. Mislim da se Guduric previse kritikuje. Jednostavno se od njega ocekuje da kreira igru a to nije njegov primarni posao.

13 minutes ago, McLeod said:

 

Koga bi povezao u drugoj postavi, Avrama, Marinkovica i Dobrica? 😄 sreca pa to Kariju nije palo na pamet i dalje.

Nisi me razumeo. Mislim da se Guduric previse kritikuje. Jednostavno se od njega ocekuje da kreira igru a to nije njegov primarni posao.

Link to comment
Share on other sites

Just now, VukVule1988 said:

Nisi me razumeo. Mislim da se Guduric previse kritikuje. Jednostavno se od njega ocekuje da kreira igru a to nije njegov primarni posao.

 

Pa nema ko, mora i on malo i Avram malo, ne moze Stefan da igra 35 minuta. Avram isto nije efikasan sa pleja uopste, ali bar ne ubija protok toliko i ne gubi lopte idiotski. Ali i on da igra sam na toj poziciji 15+ minuta isao bi u minus.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Xpert said:

Ovde je najveci problem muzicka podloga domacina...

Ja ovu pesmu sto je isla tokom celendza nikad nisam cuo, niti znam ko peva. Odakle je oni znaju, to je misterija. :classic_ninja:

Inace, ocekivano gazenje. Ovako je trebalo da bude sa svim ekipama iz ove 2 grupe. Prosto tako stoje stvari, sto se individualnog kvaliteta tice.
E sad, sto smo mi prestali da igramo kosarku na +16 u petak...

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...