Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

16 hours ago, Bugl Khan said:

Atena?

da. Onaj tim od godinu dana ranije (kad su pokradeni od strane narkomana iz Marseja) je bio još i bolji zbog Holanđana, ali ovaj sam prvi put ispratio skroz, kao svestan dečak 😄 
 

na ovaj tim mislim:
Rosi
Tasoti, Barezi, Kostakurta, Maldini (Ubedljivo najbolja odbrana u istorjii fudbala. Posle ovoga, jedno 10 mesta prazno)
Lentini, Rajkard, Albertini, Donadoni
Van Basten, Masaro

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Maharaja said:

da. Onaj tim od godinu dana ranije (kad su pokradeni od strane narkomana iz Marseja) je bio još i bolji zbog Holanđana, ali ovaj sam prvi put ispratio skroz, kao svestan dečak 😄 
 

na ovaj tim mislim:
Rosi
Tasoti, Barezi, Kostakurta, Maldini (Ubedljivo najbolja odbrana u istorjii fudbala. Posle ovoga, jedno 10 mesta prazno)
Lentini, Rajkard, Albertini, Donadoni
Van Basten, Masaro

kako su pokradeni?

Link to comment
Share on other sites

Fudbal je industrija od verovatno preko 200 milijardi dolara, a tom igrom i regulacijom samih pravila, tumacenje prioiriteta, se bave ljudi koji ne razumeju osnove ljudske kretnje i samog fudbala kao igri.

 

I ovaj crveni Rashford nije greška koja je dosla kao outlier, tehnicka greska, brainfart. Nije ni tendeciozna greska u smislu navlacenja za jedan klub.

 

Ova greska je posledica u dizajnu samig modernog fudbala. 

Ako nekom nije muka modernog fudbala, ja ga ne razumem.

 

Ovaj sport zivi zbog stare slave, inertnosti navika, ponosa prema investiranim emocijama, kladjenja, takmicenja u fantaziju itd…

 

Nema vise narativa, nema konteksta.

 

Inace, u vakumu… svima je ovo not worthy

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

kako su pokradeni?

pola Marseja bilo nadrogirano taj meč, po priznanju učesnika. Onda je i u Francuskoj izbio skandal, ali zbog nameštanja rezultata, pa su izbačeni u drugu ligu. Ali kao nisu nameštali u Ligi prvaka....

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Utd je napravio penal u sve 4 utakmice. Bravoooo

Tako i treba kada imas jednog preplacenog umisljenka u ekipi koji treba da je na tribinama. 

Bravo Marcus. 375k nedeljno. Epski zajeb

To je taj narativ da Rashford sprema ogromne pare za ništa. Da je Rooney u pitanju upro bi iz sve snage i namjerno zabio hattrick, pijana sirovina. I onda bi pričali kako je zabio 3 komada raspalom Kopenhagenu. Možda bi i Rashford zabio da je 10% Rooneya, to nitko ne gleda.

2 minutes ago, Maharaja said:

pola Marseja bilo nadrogirano taj meč, po priznanju učesnika. Onda je i u Francuskoj izbio skandal, ali zbog nameštanja rezultata, pa su izbačeni u drugu ligu. Ali kao nisu nameštali u Ligi prvaka....

ovo znam. ali za doping prvi put čujem.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

To je taj narativ da Rashford sprema ogromne pare za ništa. Da je Rooney u pitanju upro bi iz sve snage i namjerno zabio hattrick, pijana sirovina. I onda bi pričali kako je zabio 3 komada raspalom Kopenhagenu. Možda bi i Rashford zabio da je 10% Rooneya, to nitko ne gleda.

ovo znam. ali za doping prvi put čujem.

rooney je nagazio NAMERNO na genitalije protivnika, i izbacio tako Englesku sa najveceg rep takmicenja u nokaut fazi.

 

Soon to be Sir Marcus Rashford je kolateralna steta jezivosti modernog fudbala, u ovoj situaciji.

 

Zivot nije samo u pobedama i titulama. Niti je najbitnije u zivotu da Rashford kida svaki utakmicu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Bugl Khan said:

To je taj narativ da Rashford sprema ogromne pare za ništa. Da je Rooney u pitanju upro bi iz sve snage i namjerno zabio hattrick, pijana sirovina. I onda bi pričali kako je zabio 3 komada raspalom Kopenhagenu. Možda bi i Rashford zabio da je 10% Rooneya, to nitko ne gleda.

Ma Rashford je jedan od najprecenjenijih FUDBALERA ikada u Utd. Humanitarac. 

 

Pijani Rooney van svog prajma>Rashford Humanitarac u svom prajmu.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...