Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Preslikan prošli derbi što se tiče početka. Jednako pogubljeni, jednako uplašeni, jednako obezglavljeni u prvom poluvremenu. 

 

 

Što se tiče Zeka, ja sam mu zahvalan jer je jedini imao " jumper cables " i jedini koji je na svaki način pokušao da malo izbaci ekipu iz letargije. Naši igrači posle dešavanja sa Realom mi deluju malo uplašeni od utakmica sa izuzetno visokim nabojem i deluju uplašeno od koškanja. Imam novosti za njih, kome se to "gadi" neće se nauzimati trofeja u domaćim uslovima.

 

 

Detalj koji mi je zapao za oko jeste činjenica da je Kaboklo presedeo gotovo ceo meč na klupi, a u kratkom periodu kada je igrao smo konačno uspeli da zapušimo rupe na defanzivnom skoku. Zašto nije bio na parketu dok nam Bolomboj kao lopatom skuplja sve, to je već pitanje za Željka. Kao i pitanje koliko treba da izgubimo utakmica u poslednjim sekundama da bi barem razmislio o nekim svojim dogmama.

 

 

Biće jako teško sa ovim mentalitetom dobiti seriju u kojoj ne postoji prednost domaćeg terena pored svih prednosti koje imamo u igračkom kadru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onako komšijski:
Večeras ste imali 6 bacanja više nego u prethodna dva EL derbija obaška.
Uhvatite se za nešto drugo:...serija na početku, klupiranje Kabokla, unezver Smajlija, Jareta i Ponitke...odbrana pika Kaminskog, procenti šuta u prvom...





  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wingwalker said:

Onako komšijski:
Večeras ste imali 6 bacanja više nego u prethodna dva EL derbija obaška.
Uhvatite se za nešto drugo:...serija na početku, klupiranje Kabokla, unezver Smajlija, Jareta i Ponitke...odbrana pika Kaminskog, procenti šuta u prvom...




 

Onako komšijski: Lazić Branko je napravio 100nak nedosudjenih faulova, kada na to dodamo isti broj ostatka ekipe CZV prilikom udvajanja naših igrača, dolazimo do zaključka da rukomet definitivno nije sport prema kome Željun ima neku posebnu strast. Što na kraju, eksplicitno, pokazuje i tabela EL. 

  • Like 6
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Koliko ste (ne svi) pristrasni oko ponasanje Ledeja, neverovatno.

 

Ako su za podizanje energije dzukacki potezi opravdanje, onda jbg. Evo Avramovic unosi energiju a sa nikim se ne potuce, sve sportski. A bude trashtalka. 

 

Elem, bi dobar fajt. Imate taj comeback instikt i kad se cini da ste pregazeni. Bice samo tako krljanje, u blatu, ako se sretneno u ABA ponovo.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Onako komšijski: Lazić Branko je napravio 100nak nedosudjenih faulova, kada na to dodamo isti broj ostatka ekipe CZV prilikom udvajanja naših igrača, dolazimo do zaključka da rukomet definitivno nije sport prema kome Željun ima neku posebnu strast. Što na kraju, eksplicitno, pokazuje i tabela EL. 
Ja to stalno pričam i onda sam ja budala.


Covek kad igra od lopte odbranu drži svo vreme rukama, kad njegov igrac( primarna napadacka opcija) krene po loptu on pojača intenzitet, zatim nakon primanja lopte i pika on ulazi nogama u igraca i usmerava ga gde želi svo vreme sa obostranim kontaktom i gornjem i donjeg dela tela, igrac kad sutne pod tim kontaktom po difoltu bi svaki put faul morao biti, ali njemu na sutu nikad se ne svira, bukvalno gro faulova su mu na preuzimanja sa rukometnim zahvatima...


S druge strane Teo I Nedovic kad udju u prvi kontakt izbace rame i naprave jaču reakciju i odmah je faul, niko ne piše na koji način se Panter sakati ovo nije normalno, pa Devin Buker da dodje ovde nista spec nebi bio.


Na početku gro reakcija nakon udvajanja bi bili faulovi, ulaze oba igraca sa intenzivnim kontaktom u našeg unutrašnjeg i ne dozvoljavaju da on se okrene, dok se Mitovicu smešne stvari sviraju i vrlo lagodni kontakti 1 na 1 telom...


Yagu se prostor nakon kojih on ide u prodor oslobađa tako što centar izbaci kuk, odbije defanzivca tom reakcijom i otvora mu u dropu situaciju sa centrom, dok Kaboklu te situacije se redovno sviraju kao faulovi u napadu i izbacuje se čovek iz igre, totalno se pogubio više ne zna sta sme sta ne.


Koliko je samo u prve 3 deonice bilo udaraca po glavi, nosu i zahvata za vrat, ni jedan se nije svirao kao nesportski.


Bolomboj je na početku u punom trku 2 3 puta Pj izbacio iz težišta i nikom nista.


Jednostavno neki ljudi ovde normalizuju sve to i onda dodje i el i kreće narativ sudije nas kradu, ne pusta se muška igra, a ta muška igra je rukomet sa primesama ragbija.


Naravno i mi sa otvorenim sutevima smo posebna priča, koji put više kamenje se baca, Aleksa je dobrano prodavao utakmicu, dok Trifa ni Yaga 25cm nižeg igraca ne može rešiti.


Alen je 3 4 puta otvoren šut propustio, prošle godine bi svo to uzeo i u lepim procentima pohađao.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, KockoOblo said:

Onako komšijski: Lazić Branko je napravio 100nak nedosudjenih faulova

 

nemojmo targetirati jednog igraca

 

inace, branko mesar u igri 14 minuta, koji su opet bili presudni ocigledno, imam deja vu

Edited by uini
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prošle godine Matijas, ove Ledej.

Patern je očigledan.

 

 

Inače, šta reći o Željku.

Čovek se pominje više nego li bilo koji drugi trener na ovom pdf.

Kriv je i za loše brisan parket i za gužvu u 88-ici.

 

Fenomen, od cele Evrope, samo za jednu malu grupu navijača.

  • Like 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sram vas bilo sve koji opravdavate mesara Ledeja. U prethodne tri godine namjerno je povrijedio nekoliko igrača, a bilo je i dužih odsustvovanje poput Deka i Ivanovića.

Zahvaljujete mu jer je tako probudio ekipu i digao iz letargije. Ubuduće kad povedete 15 razlike protiv nekoga vjerujem da vam neće biti problem da neko džukački udari i povrijedi vašeg igrača kako bi na taj način motivisao saigrače.
Ledej je odličan igrač, ali je najprljaviji igrač kog sam gledao. Svakome može jednom-dva puta da se omakne, a on to radi svjesno.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

Prošle godine Matijas, ove Ledej.

Patern je očigledan.

 

 

Inače, šta reći o Željku.

Čovek se pominje više nego li bilo koji drugi trener na ovom pdf.

Kriv je i za loše brisan parket i za gužvu u 88-ici.

 

Fenomen, od cele Evrope, samo za jednu malu grupu navijača.

Treba biti ozbiljno los covek pa opravdavati nasilnicko ponasanje u bilo kom obliku. Pa jos to porediti sa Lazicevim faulovima. Pre neki dan se ubismo na forumu pisajuci o nasilju koje se desava van utakmica i onda ti dodjes i poseres se po svima nama. Bravo majstore. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, crni_bombarder said:

Ja to stalno pričam i onda sam ja budala.


Covek kad igra od lopte odbranu drži svo vreme rukama, kad njegov igrac( primarna napadacka opcija) krene po loptu on pojača intenzitet, zatim nakon primanja lopte i pika on ulazi nogama u igraca i usmerava ga gde želi svo vreme sa obostranim kontaktom i gornjem i donjeg dela tela, igrac kad sutne pod tim kontaktom po difoltu bi svaki put faul morao biti, ali njemu na sutu nikad se ne svira, bukvalno gro faulova su mu na preuzimanja sa rukometnim zahvatima...


S druge strane Teo I Nedovic kad udju u prvi kontakt izbace rame i naprave jaču reakciju i odmah je faul, niko ne piše na koji način se Panter sakati ovo nije normalno, pa Devin Buker da dodje ovde nista spec nebi bio.


Na početku gro reakcija nakon udvajanja bi bili faulovi, ulaze oba igraca sa intenzivnim kontaktom u našeg unutrašnjeg i ne dozvoljavaju da on se okrene, dok se Mitovicu smešne stvari sviraju i vrlo lagodni kontakti 1 na 1 telom...


Yagu se prostor nakon kojih on ide u prodor oslobađa tako što centar izbaci kuk, odbije defanzivca tom reakcijom i otvora mu u dropu situaciju sa centrom, dok Kaboklu te situacije se redovno sviraju kao faulovi u napadu i izbacuje se čovek iz igre, totalno se pogubio više ne zna sta sme sta ne.


Koliko je samo u prve 3 deonice bilo udaraca po glavi, nosu i zahvata za vrat, ni jedan se nije svirao kao nesportski.


Bolomboj je na početku u punom trku 2 3 puta Pj izbacio iz težišta i nikom nista.


Jednostavno neki ljudi ovde normalizuju sve to i onda dodje i el i kreće narativ sudije nas kradu, ne pusta se muška igra, a ta muška igra je rukomet sa primesama ragbija.


Naravno i mi sa otvorenim sutevima smo posebna priča, koji put više kamenje se baca, Aleksa je dobrano prodavao utakmicu, dok Trifa ni Yaga 25cm nižeg igraca ne može rešiti.


Alen je 3 4 puta otvoren šut propustio, prošle godine bi svo to uzeo i u lepim procentima pohađao.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Znam da si bombarder, ali ovoliko (dimnih) bombi u rano jutro?!!!

Mnogo je kume!!!!

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, 40Wins said:

al ne sumnjam da cemo Davidovcu biti solidna musterija u PO seriji

 

Lik nije postojao na parketu, ne znam kako mozete biti musterija Davidovcu. Mozda vas on najvise nervira kad nesto uradi ovakav kljakav, ali bas tesko da je on neki faktor u nasim pobedama. No dobro, tvoje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

Za Lazica prica itekako ima osnova. Covjek godinama igra rukometnu odbranu. Na osnovu dopustanja takve odbrane on i jest izgradio reputaciju ozbiljnog defanzivca, jedno vrijeme cak i elitnog. 

Kako to da se niko od ozbiljnih evropskih klubova nije zainteresovao za tako elitnog defanzivca?

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Lik nije postojao na parketu, ne znam kako mozete biti musterija Davidovcu. Mozda vas on najvise nervira kad nesto uradi ovakav kljakav, ali bas tesko da je on neki faktor u nasim pobedama. No dobro, tvoje misljenje.

Vise vas nervira zato sto se ovakvim igrama ucvrscuje u rosteru.

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Evo, prijavljujem se, ozbiljno sam loš čovjek.

 

Uzgred, od kada postoji ELTV plaćam isti i tamo gledam utakmice. Do sada nisam čuo ni jednog komentatora ili trenera da je rekao "šta radi ovo Ledej?". Naprotiv, svi do jednog hvale srčanost i želju.

 

I da, prinicp jeste isti, mora se imati krivac na koga se usmjerava bijes. Da li to bio Ledej, Lesor, Obradović, Vujošević, ****** glava Savić nebitno je, samo mora biti neko. Nemojte ni slučajno iskazati nezadovoljstvo prema upravi, državi, mjesnoj zajednici na tribinama. Može na forumu, na kafici sa drugarima, u Viber grupi, u hladovini... 

 

Edited by Mat Cauthon
moram biti fin
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

Vise vas nervira zato sto se ovakvim igrama ucvrscuje u rosteru.

:classic_biggrin:

 

Teško da se igrama učvršćuje, lik ima dil sa gazda Čovketom, ko bi pri zdravoj svesti ovo plaćao 700k evra godišnje?

Just now, Tormund said:

Ne bira mjesto gdje će udariti protivnika

 

Zapravo, baš bira.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...