Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

6 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Uz dosta neujednačen sudijski kriterijum, njihovim oružjem u njihovoj dvorani.

Ende.

Kevin indeks 25 u ovakvoj utakmici, kepa dole majstore!

 

Kako su mi sevali flešbekovi od svih onih Huventuda, Taukeramika i Valensija od ranije, ali jebigica braćo Španci, nismo više ta ekipa.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nemanjaol said:

Jebote kolko sam se brzo odvikao od 'krvava kolena' tekmi 😂

 

Isto, gledam ovu Valensiju i mislim se, jbt pa ovo smo mi pod Duletom, zaboravio sam na to 😂

 

Elem, obožavam ovakve pobede! Oni te biju, ti izađeš i odgovoriše još jače. Bravo svima.

 

Bruno je izgleda čuvan za Tavaresa...

 

KP je večeras igrao neverovatnu odbranu, na skoku, prvi u tranziciji, active hands, ma bravo.

 

Sledeći!!!

 

 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

12 ukradenih lopti! 

 

Imao sam utisak da su svi igrali 35 minuta, 30+ imali KP, Naneli i Ledey,ali Boze moj. 

 

Kako su nam ukrali onu trojku Doziera. Uz ovakvo sudjenje, vodili smo celu utakmicu. Mislim da neprijatniju tekmu nisam odgledao, nevezano od neizvesnosti. Nerovza na sve strane.

 

Sad do Madrida, pa bez pritiska, odigrati jednu tekmu gde cemo ubaciti 100 poena. 

 

I ZORANE, DAJ TOG BEKA U PM. 

 

 

Edited by greenenvy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Alen će se izučavati na raznim koledžima, dečko u kontinuitetu igra na krilu i na centru, na 4 uopste ne igra ni minut a to mu i jeste prirodna pozicija.


Utisak večeri je naša fizička postava na startu, gde smo i dalje bili inferiorni ( Puerto na kepa), to je samo dokaz koliko Valensija je fizikalna ekipa i koliko je teško igrati u Fonteti, jer em imaju sudijski kriterijum, em i Duletova ekipa iz 2010 bi im mogla pozaviditi na fizikalnosti.


Za četvrtak Pj, Bruno, Frenk, Smajli imaju goriva, ostali bas su tankosava tu al ubedjen sam da će kep imati svoje veče tu.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...