Jump to content

Premier League 2023/2024


Charles De Ketelaere

Recommended Posts

2 hours ago, Don Dusko said:

Ovo sprdnja ili ozbiljno?

Nazalost ozbiljno. 

Nikad se necemo rijesiti ovog drveta🤦‍♂️

2 hours ago, advokat kuče, tečefon said:

Kako je Hari postao drvo. 

 

:lol_2:

 

Držite se Junajtedovci, šta da Vam kažem. Moje misli su uz vas. :lol_2:

Hvala ti. Ipak sve se nadam da ce biti jos jedan zaokret i da ce vama Harry donositi radost ove sezone😀

Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2023 at 7:34 PM, McLeod said:

 

Barns, Vilson, Longstaf, Marfi, Anderson, Dubravka, Lasels, Livramento, Target. Target je bolji bek od obojice Dalota i Malasije, Lasels bolji od Megvajera, Dubravka bolji od Hendersona, Longstaf svetlosnim godinama bolji od Mektominaja i polivalentniji, Marsijal bivsi igrac, mozda ce vec na zimu natrag u Francusku, Sanco izgubljen verovatno, ostala samo imena od njih. Na ovoj klupi veteran Eriksen vredi, mozda od Pelistrija bude nesto. Takodje povredjeni Mankiljo i Vilok. Zdrav Vilok bi poizbacivao sve ove bivse zvezde iz startne postave Junajteda najlaganije.

 

I Celsi je ulozio jos vise, nije stvar u ulozenom, nego sta ti igraci pruzaju.

 

A ne pruzaju nista, plus je svako od njih bio preplacen kad ih je dovodio. To sto ce Lavija mozda da bude placen 70 miliona ne znaci da je dobar igrac i da vredi objektivno vise od 10.

 

isto kao sto je Entoni placen 100, pa sad da oce da ga prodaju tesko da bi vise od 20 dobili nazad.

 

Da dodam samo, sa Livramentom su dodali i mladog full backa od kojeg se ocekuje dosta u buducnosti, ja ne vidim neki veliki talenat u njemu ali je realno prospekt plus za cetvrtog stopera je super. I tu su pokriveni bolje nego bilo koja druga ekipa osim Sitija.

Brate, meni stvarno nisi jasan. Hot tejk za hot tejkom, prepun samopouzdanja. A tvoju istoriju prognoza znamo svi. Da te nema, trebalo bi te izmisliti.

 

Pošto sam navijač Čelzija, hvala ti za prognoze.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Brate, meni stvarno nisi jasan. Hot tejk za hot tejkom, prepun samopouzdanja. A tvoju istoriju prognoza znamo svi. Da te nema, trebalo bi te izmisliti.

 

Pošto sam navijač Čelzija, hvala ti za prognoze.

Pa slobodno reci sta nije tacno i zasto. Ovde nema nikakvih hot tejkova, sve su cinjenice, nego se fudbal gleda po automatizmu, gledaju cifre i marketing. Na primer Longstaf vs Mektominaj je kao da poredis Bogdanovica i Branka Lazica, nema tu nikakve rasprave, pogledaj malo decka kako igra pa se vrati. Sto se tice Celsija ako uspe Poch da napravi selekciju i funkcionalan tim od 25 igraca slicnog kvaliteta svaka cast, ako ne mrka kapa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Misljenje je da li ce Celsi ili Junajted biti top 4. Da li Njukasl ima jaku klupu nije misljenje vec cinjenica. Moze neko da misli da je Vucic demokrata, ili da je Zemlja ravna, cinjenice govore drugacije. Isto tako u gornjem postu nema misljenja vec samo cinjenice. A kao sto rekoh slobodno probaj da opovrgnes nesto.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

Misljenje je da li ce Celsi ili Junajted biti top 4. Da li Njukasl ima jaku klupu nije misljenje vec cinjenica. Moze neko da misli da je Vucic demokrata, ili da je Zemlja ravna, cinjenice govore drugacije. Isto tako u gornjem postu nema misljenja vec samo cinjenice. A kao sto rekoh slobodno probaj da opovrgnes nesto.

Newcastle nema jaku klupu. Kakva crna cinjenica da imaju🤦‍♂️ 

 

Chelsea ce narednih godina imati medju top 3 najjacih sredina terena. Samo je pitanje dal moze Poch sve uklopiti u toku ove sezone jer ako uklopi, bice jako jako zajebani. 

 

Caicedo-Lavia-Enzo je strasan vezni red. Povreda Nkunkua ih je malo poremetila jer je trebao biti glavni u napadu ali vjerujem da ce se snaci. Ljudi kao da nisu svjesni da je Jackson odlican napadac i to ce pokazati. 

 

Reece James se previse povredjuje i to slicne povrede uglavnom, steta. Ima potencijala za najboljeg RB na svijetu, vidjecemo da li ce uspjeti to da rijesi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Miki28 said:

Newcastle nema jaku klupu. Kakva crna cinjenica da imaju🤦‍♂️ 

 

Chelsea ce narednih godina imati medju top 3 najjacih sredina terena. Samo je pitanje dal moze Poch sve uklopiti u toku ove sezone jer ako uklopi, bice jako jako zajebani. 

 

Caicedo-Lavia-Enzo je strasan vezni red. Povreda Nkunkua ih je malo poremetila jer je trebao biti glavni u napadu ali vjerujem da ce se snaci. Ljudi kao da nisu svjesni da je Jackson odlican napadac i to ce pokazati. 

 

Reece James se previse povredjuje i to slicne povrede uglavnom, steta. Ima potencijala za najboljeg RB na svijetu, vidjecemo da li ce uspjeti to da rijesi.

 

Kao sto sam naveo prethodno, jaca klupa od Junajteda. Pre dve sezone ste hteli da dovedete Longstafa, da se to desilo sad bi se o njemu pricalo kao o Fleceru svojevremeno kako je to ultra potcenjen igrac i kako neznalice ne vide kakav je to silent killer, work rate through the roof, svaka sampionska ekipa mora da ima jednog takvog, gine za tim i tako dalje i tako blize.

 

Junajtedova klupa je sacinjena od preplacenih bivsih imena.

 

Sto se Celsija tice, to je dzak igraca bez ikakve koncepcije i hijerarhije. Mogu da se bore za titulu, mogu da zavrse 10. Prica je bila o tome koliko je jaka klupa Njukasla i kako ce da puknu zbog LS.

 

Da ne pricamo o SBB KBB da im se povrede Tonali i Isak, evo jedan Siti koji je najbolji tim na svetu, videcemo ako im ode i Haland slucajno i sta ce onda da rade i da li ce moci na dva fronta.

 

To su gluposti. Imaju sasvim dovoljno igraca da igraju na dva fronta.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

@McLeod ko je i rekao da Utd ima jaku klupu? Utd nema ni jakih prvih 11 a ne klupu. 

Poenta je da Newcastle nema jaku klupu. Longstaf je precijenjen lik, da im dodje McT pa bio bi ispred njega u rotaciji, eto toliko ke los Longstaf. To sto je Utd trazio Longstafa nista ne znaci. Utd je doveo Maguire, Freda itd itd kese od igraca tako da bi Longstaf bio jos jedan u nizu. 

Link to comment
Share on other sites

Mektominaj nikad ne bi mogao da sedne na klupu Njukasla. Kao ni bilo kog drugog kluba koji se bori za top 4. Longstaf bi mogao da bude u startnih 11 Junajteda trenutno, imajuci u vidu kakvu alibi i impotentnu sredinu imate.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

McT>Longstaf, tu apsolutno nema dileme. I da, McT bi bio ozb opcija Newcastle, posebno u ulozi Joelintona. 

 

I naravmo da Longstaf ni uovom jadnom Utd ne bi bio opcija a kamoli starter jer je toliko los. Mount, Eriksen bi bili ispred a Amrabat da ne pricam. 

Case i Bruna ne uzimam u obzir jer su to sto jesu i igraju defanzivnije i ofanzivnije od Longstafa. Mount kakav god da je, je neuporedivo bolji od Longstafa

Link to comment
Share on other sites

Neozbiljno mi je vise da se raspravljam, ocigledno ovde niko ne gleda Njukasl i nije gledao prvo kolo.

 

kad smo kod Dzoelingtona, ko ne prati fudbal, pomislio bi da je Kazemiro Bugarin koji se izdaje za Brazilca, a Dzoelington jedan od najboljih na svetu.

 

I inace pre njih dvojicu mozes da poredis, kakav crni Mektominaj, opet kazem, sreca sto je covek Britanac, on ne bi igrao Cempionsip da je stranac, odvratan, ocajan i beskoristan igrac.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne moze Case i Joelintona da poredis jer su 2 totalno razlicita igraca. Ako to ne kontas onda jbg, stvarno nema sta ni da se diskutuje. 

 

McT bi itekako mogao da upadne u ulogu Joelintona u Newcastlu.

 

A ono sto smo i zapoceli jeste da Newcastle nema jaku klupu.

 

I naravno da nas ima koji gledamo Newcastle, za razliku od hughlightsa ali ti ces doci i napisati da je 5:1 zasluzena pobjeda😀

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Miki28 said:

Naravno da ne moze Case i Joelintona da poredis jer su 2 totalno razlicita igraca. Ako to ne kontas onda jbg, stvarno nema sta ni da se diskutuje. 

 

McT bi itekako mogao da upadne u ulogu Joelintona u Newcastlu.

 

A ono sto smo i zapoceli jeste da Newcastle nema jaku klupu.

 

I naravno da nas ima koji gledamo Newcastle, za razliku od hughlightsa ali ti ces doci i napisati da je 5:1 zasluzena pobjeda😀

 

Gledao sam celu utakmicu. To pod jedan.

 

Pod dva, kao sto sam i drugima rekao - izvolite, uporedite igrace, dokazite vasu tezu. Ja sam svoju objasnio i rekao bih i potpuno dokazao, ali da vam dam benefit of the doubt.

 

Ovako da se raspravljam nema smisla, da bih se spustio na taj nivo diskusije mogao bih samo da ispalim post - hahaha Mektominaj hahahah, kraj posta.


Vise argumenata ima nego ovo sto se pise na poslednjim stranicama.

 

Znaci jos jednom - gde su bolji napadaci od Njukaslovih na klupama ekipa koje se bore za top 4, gde je pokrivenost u veznom redu, jos jednom, Rici, Hendrik i Frejzer koji bi bili startna postava nekog Bornmuta ili Sefilda i takvih ekipa, a u rotaciji maltene svih ostalih minus ove najbolje, nemaju mesto ni na klupi.

 

Lasels koji im sedi na klupi je bolji igrac od Megvajera, sa Lindelofom je tu negde.

 

Rezervni golman je bolji od rezervnog golmana Junajteda. Targeta bih menjao ne samo za mucenike Dalota i Malasiju, vec i za Soa, jeste lik u grupi klasicnih engleskih balvana, ali je spreman i igra na istom nivou cele sezone. So odigra mesec i po dana kao top igrac, a ostatak sezone se cudis kako je profesionalni fudbaler.

 

Klupa im je opusteno top 5 u ligi.

 

Ali evo pretvorio sam se u uvo, da cujem zasto nije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

 

Gledao sam celu utakmicu. To pod jedan.

A opet nista vidio nisi. Villa nije zasluzila da izgubi 5-1 a mogla je bar jos 2-3 da primi. 

4 minutes ago, McLeod said:

Pod dva, kao sto sam i drugima rekao - izvolite, uporedite igrace, dokazite vasu tezu. Ja sam svoju objasnio i rekao bih i potpuno dokazao, ali da vam dam benefit of the doubt.

McT i Longstaf mozemo da uporedjujemo koliko hoces. 

4 minutes ago, McLeod said:

Ovako da se raspravljam nema smisla, da bih se spustio na taj nivo diskusije mogao bih samo da ispalim post - hahaha Mektominaj hahahah, kraj posta.


Vise argumenata ima nego ovo sto se pise na poslednjim stranicama.

 

Znaci jos jednom - gde su bolji napadaci od Njukaslovih na klupama ekipa koje se bore za top 4, gde je pokrivenost u veznom redu, jos jednom, Rici, Hendrik i Frejzer koji bi bili startna postava nekog Bornmuta ili Sefilda i takvih ekipa, a u rotaciji maltene svih ostalih minus ove najbolje, nemaju mesto ni na klupi.

 

Lasels koji im sedi na klupi je bolji igrac od Megvajera, sa Lindelofom je tu negde.

 

Rezervni golman je bolji od rezervnog golmana Junajteda. Targeta bih menjao ne samo za mucenike Dalota i Malasiju, vec i za Soa, jeste lik u grupi klasicnih engleskih balvana, ali je spreman i igra na istom nivou cele sezone. So odigra mesec i po dana kao top igrac, a ostatak sezone se cudis kako je profesionalni fudbaler.

 

Klupa im je opusteno top 5 u ligi.

 

Ali evo pretvorio sam se u uvo, da cujem zasto nije.

Lasels nije bolji stoper od Maguire, Maguire se jine snasao u Utd ali je odlican stoper sto se vidnelo i u Hullu i Leicesteru a i u reprezentaciji Engleske gdje je Maguire redovno medju najboljim igracima. Utd igra visoku liniju, to Maguire ne moze igrati ali u ekipi koja dublje stoji, Maguire bi bio sam vrh a pritom mnogo veca opasnost u vazduhu. Dubravka ne moze ni da pridje Hendersonu, Dubravka je kesa golman sto se i vidjelo u Utd. Oov ostalo sto si nabrojao je donji dom PL.

 

Eto mrtvi Utd ima bolju klupu iako ne jadan, Arsenal, City, Liverpool, Chelsea, Brighton pa rekao bih. Eto za pocetak 6 a sigurno kad bi se udubio, nasao bihjos barem 2-3 tima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...