Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

4 minutes ago, Nele said:

Meni ovo kolko mi se nije svidjalo na svetskom sad mi sve deluje bolje i bolje sa nadoknadom.

 

Tonali je razbio kako je odigrao cak i da nije postigao gol.

Od jednog klasika, posle povrede Mingsa dobili smo Italijansku ligu sa izlezavanjem i seckanjem igre. Tesko sranje.

 

Ovo je imalo sve predispozicije da bude antologijska utakmica u prvih 25min ali onda Madley stupa na scenu

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Nele said:

Ajmo malo hot take Newcastle ce da bude ispred Arsenala ove godine

 

Bice ispred Liverpula i Junajteda, mozda i Celsija. Mozda i Arsenala i Sitija, ko zna. Ovo je top 3 nivo, ekipa je skockana i gladna, sjajno vodjena.

 

Iskreno, bas ne lici na klasicnu arapsku, ovo je bas zdrava prica, stari jaki klub, nemam nista protiv.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Miki28 said:

Nece ali ce biti ispred Utd.

 

Arsenal je sampion

I Liverpul ce da bude ispred Utd zato ih nisam ni pominjao 🙃

 

Nzm meni ni prosle ni ove sad bez trolovanja Arsenal ne deluje kao sampionska ekipa, ovo danas ajde prva je utakmica ali dosta tanko, fali im neki klasican centarfor. Ne znam sto Vlahovica nisu pojurili ubedjen sam da bi pojeo u Arsenalu.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nele said:

I Liverpul ce da bude ispred Utd zato ih nisam ni pominjao 🙃

 

Nzm meni ni prosle ni ove sad bez trolovanja Arsenal ne deluje kao sampionska ekipa, ovo danas ajde prva je utakmica ali dosta tanko, fali im neki klasican centarfor. Ne znam sto Vlahovica nisu pojurili ubedjen sam da bi pojeo u Arsenalu.

zato sto su druge pozicije dosta vise skripele, a u spicu imas zesusa i nketiju kome su dali poverenje sa solidnim ugovorom i 14icom prosle godine, plus haverc i trosar koji su se pokazali da mogu da pokriju to. Takodje ne znam koliko bi se vlahovic uklopio u zamisli artete, kontrola lopte je diskutabilna (po meni cak i losije nego kod nketije)

Link to comment
Share on other sites

Vlahovicev veliki kvalitet je link up, zbog cega je doveo Haverca (koji se i tu gubi), ne bi on i imao nesto loptu u nogama i driblao, on bi u Arsenalu tipski igrao ono sto Haland igra u Sitiju.

 

Ne bi imao Halandove brojke, ali 20-ak golova bi bilo sasvim okej i dostizno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...