Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Glavni problem mi je što smo imali kontrolu nad utakmicom, vodili, bili 2 cm od 2-0, a onda nekako se skroz pogubili. Pre svega Romero sa svojim startovima, ali cela ekipa kao da je upala u neku rupu, totalni haos.

 

Čim sam video da smo ostlai visoko sa igračem manje, bilo je jasno da ćemo primiti 5 komada, nisam ni gledao drugo poluvreme. Ali trener hoće da tako igramo, nema povlačenja. 

 

Problem je što za takvu igru sad nemaš Romera i VdV, ne znam ko će to braniti, ali to su slabosti koje znamo da imamo...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, BattleBender said:

Btw, meni je nerealno da ljudi u 2023-oj i dalje misle da je aut ono iz meča Newcastle - Arsenal.

 

Zašto je ljudima toliko teško da shvate šta je aut u fudbalu???

 

 

 

Enzo Fernandez je baš real-life instanca Football Manager nelogicnosti kod kreiranja regena i nelogicnih set skill-ova. Ono kad naprave igrača koji ima užasan first touch, a dobru tehniku, ili obrnuto. 

Ne znam ko potencira aut.Bio je očigledan faul nad Gabrijelom i to treba da bude u fokusu.

Da ne pominjem i crveni karton koji je sudija trebao da pokaže Brunu za namerno udaranje Žoržinja u glavu.

Napokon je Arteta izašao i rekao šta je odavno trebao da izgovori.Ali da,slažem se sa nekim forumašima ovde da je i zaslužio sve ovo nakon komentara za gol Liverpula koji nije priznat.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, delgado said:

 

 A sta reci za Romera, drugi put u sezoni poklanja rivalima penal i crveni, sad ce jos dobiti i suspenziju + par povreda igraca, sve sto smo do sada gradili u ovih 10 kola sada je prosuto kao kula od karata, a malo je falilo i da dodjemo do 2-0. Poste jedino da ugradi nove mozgove odredjenim igracima, sta drugo je covek mogao..

Taj Romero je ozbiljan komad psihopate.

 

Anyway Tott je gotiva tim baš, iako je meni Son antipatican a obozavam Koreance u fudbalu

1 minute ago, sasha arsenal said:

Ne znam ko potencira aut.Bio je očigledan faul nad Gabrijelom i to treba da bude u fokusu.

Da ne pominjem i crveni karton koji je sudija trebao da pokaže Brunu za namerno udaranje Žoržinja u glavu.

Napokon je Arteta izašao i rekao šta je odavno trebao da izgovori.Ali da,slažem se sa nekim forumašima ovde da je i zaslužio sve ovo nakon komentara za gol Liverpula koji nije priznat.

Ma gol nije trebalo priznati, ali na zilion mesta vidim da ljudi i dalje ne shvataju šta je aut. Jako prosto pravilo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos mi je u glavi ova bizarna i tragicna utakmica po Spurse. Kako se sve ono na cemu smo radili srusilo u jednoj utakmici. I da se predje pored svih crvenih, suspenzija, povreda od ranije, ovoliko odsustvo Van de Vena i (posebno) Maddisona ce nam gotovo sigurno debelo doci glave. 

 

 Sutra popodne protiv Wolvesa ocekujem poraz, cemu drugo se nadati u ovakvoj situaciji. Prvi put se stvorila dobra atmosfera u ekipi posle ko zna koliko godina i onda ovo. Malo je reci da sam tuzan i frustriran, ali pratimo Spurse do kraja, nije da nismo navikli na uzasne dogadjaje. Drugo poluvreme prosle utakmice nisam ni ja gledao kao i Lineker, nisam bio u prilici zbog posla (a i bolje, samo bih jos vise ludeo). Dovoljno mi je bilo ono sto sam video u prvom i kasnije na livescore da izgubim ko zna koliko mozdanih celija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim kakav su penal dali Sitiju... mogu odmah i titulu da im daju. Bilo bi ok da nismo u eri VAR-a, pa je moglo da deluje kao penal, ali van pameti je da je neko gledao usporeno i video da je penal, kad je Haland ocito prvo drzao i vukao ovog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2023 at 4:26 PM, Darth Steva said:

Sad vidim rezultat… hehe… prelepo.


Ovo su Spursy sto voli fudbalski svet a ne one winning ugly provlakuse.

 

 

Sto nas mrzis, pobratime ? 😕 

 

 Kako se sve okrenulo za 180C; i pored svih izostanaka drzasmo prednost do zavrsnice, a onda kako sam otisao da kenjam u nadoknadi, cujem komentatora kako primamo gol, ne jednom, vec dvaput. Sta reci, a ne zaplakati, da smo bar ovo kolo pregrmeli, kad ono em ce ovo uzasno da utice na ekipu psihicki, em pravi problemi i teske tekme tek krecu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...