Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Bas smo losi, cista nesposobnost Zvezdinih igraca nas cuva. Natho ocekivano igrac manje u ovakvim okolnostima, on treba da udje kad padne tempo oko 65. ovako boli njegova fizicka inferiornost.

Goh katastrofa, rekao bih trema.

 

Da ne ostane nepomenut, u senci nase ocajne igre, ovaj lik je bas terzin specijalac. Jedno 5-6 faulova nije svirao na nasoj polovini (2 sanse iz toga) i ako mozda moglo da se pomisli da je neznanje u pitanju, sve je bilo jasno kada je za slobodnjak sa 17m stavio nam zivi zid na 6m od gola, lik opusteno ukrao 2m, a sve se vidi u linijama na terenu

Edited by nlavrnja
Link to comment
Share on other sites

Staticni smo skroz. Nema kretnje bez lopte, a u defanzivi jako lose pozicioniranje. Ovo je realno trebalo vec da bude tipa 2:0 za Zvezdu.

 

Stojkovica je bas neprijatno gledati. Fakticni igramo bez bekova.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:

Sramotno je to sto taktiziras? Pa onda Murinjo ne bi nikad nista osvojio.

Sramotno je to sto su mogli da nam saspu 4 komada, samo da su bili malo koncentrisaniji. Ovde nema nikakve taktike, samo izbaci loptu van 16 i nadaj se da neces primiti.

Link to comment
Share on other sites

Odlično je ovo kako igramo. 

 

Čekamo ih na pola i opet nas pretrčavaju. Samoubistvo je izaći sa Nathom i Zahidom bez nekog ko će da trči iza njih. Natho je užas živi. Više se svađao sa celim svetom nego što je pretrčao. Neko kao Belić fali kao 'leba.

 

Aranđel nije neki igrač ali mora se reći da ciljano pune tu stranu i stalno imaju višak. Tu bi trebalo ostali da pomognu a uglavnom ga ostave sa dvojicom. Mada je i on ispao magare nekoliko puta. 

 

Uz sve to, previše je i grešaka u iznošenju lopte.

 

19 minutes ago, nlavrnja said:

sve je bilo jasno kada je za slobodnjak sa 17m stavio nam zivi zid na 6m od gola, lik opusteno ukrao 2m, a sve se vidi u linijama na terenu

Stojim u liniji i bilo je baš očigledno da je ukrao bar metar. 

 

Valjda ćemo nešto odigrati u drugom. Ajmo mi.

Link to comment
Share on other sites

Taman sam mislio da cemo drugo pokusati nesto da igramo, sad opet bunker. Bas su nas pregazili na sredini, al mi sem para centralnih bekova nemamo ifraca dobrih defanzivnih karakteristika, bekovi smeh, ovusu prevara (daj castilla)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

@Barkley#34 javi se ako bude frka, ima nas trojica krsnih da te cupamo sa istoka 😁

Krenuli da beže ovi od dole, dok sam se trudio da me ne sruše nisam ni naš gol video. :classic_biggrin: 

 

Hvala na ponudi, imaćeš jednom pivo za dobru volju. :wink2:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...