Jump to content

Zelena trava doma mog - Wimbledon '23


Drug Crni

Recommended Posts

Evo sada ovaj poen je bio dobar. Djokovic ga je izvukao vrhunskim udarcima, ali je sve sto je Alkaraz uradio bilo ispravno. Mora da to radi konstantno da bi imao neku sansu.

I evo sad posle dva dobra poena i malo srece za Djokovica odmah pad i los ritern na ocajan drugi servis. Ogromne oscilacije.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Novak sve čini da ovo izgleda kao treće kolo Vimbldona.

 

Brzo se prvi set završio.

To možete meni da zahvalite, ceo prvi set lutam ko ukleti Holanđanin u potrazi za prenosom, a mesta ima samo u lokalima bez TV-a :classic_rolleyes: evo čim sam našla mesto odmah brejk u drugom :default_sofa:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne moze da drzi fokus vise od 4-5 poena Karlos.

 

Sve moze da odigra, ali je neverovatno koliko cesto bira pogresna resenja bas nicim izazvan. Imas dobru poziciju u polju i u poenu i napadas lopticu koju ne moras. Igras dropsot  van pozicije takodje a ne moras.

 

Djokovic samo treba da bude miran i ceka greske, ne sumnjam da ce to i uraditi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Публика и даље листом против Новака. Одлично Новаково пражњење на крају рибрејк гема.

Ne znam sta je tu cudno, on je autsajder i mladi nadolazeci superstar a pritom pokupio vecinu Fedal fanova.

Cak je publika i korektna

 

Novak jako iritira sa Ana Ivanovic bacanjem loptice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

To možete meni da zahvalite, ceo prvi set lutam ko ukleti Holanđanin u potrazi za prenosom, a mesta ima samo u lokalima bez TV-a :classic_rolleyes: evo čim sam našla mesto odmah brejk u drugom :default_sofa:

 

Napusti lokal :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...