Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Poseidon said:

Ovo na sve liči osim na temu o KK CZ... 

 

Ja mislim da kad bi poceo da pisem o Miroticu na Partizanovoj temi da bi pogresno shvatili i banovali bi me. Obde mi je malo komotnije da par crtica o tome napisem. I ovako je prosao zemljotres,racunaj jos par strana u fazonu smirivanje tla.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Holivud said:

 

Tema prelazni rok KKCZV je uvek bila haotična, to je tradicija i nema potrebe da se bilo šta menja. 

 

Ima potrebe jer ne zelim da citam o Miroticu vise, i ovih mesec dana mi je muka, jos sad treba 20 strana da analiziramo poteze KKP prema njemu.

 

Imate njihovu temu pa pisite tamo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, bosMan_jr said:

Ima potrebe jer ne zelim da citam o Miroticu vise, i ovih mesec dana mi je muka, jos sad treba 20 strana da analiziramo poteze KKP prema njemu.

 

Imate njihovu temu pa pisite tamo

 

Kome se ne sviđa slobodan je da zaobiđe ili stavlja ljude na ignore. To je preporuka moderacije. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdan said:

Ja sam mislio da cemo mi imati prevelik roster. Ako Sale uspe ovo da slozi kako treba..

Ovo je sad F4 roster, ono prosle godine realno nije bio. Sad vrv nece stici ni u 8, nekad je lakse igrati kao underdog.

 

Svakako 4 toliko vrhunska beka su previse, Okobo ili Lojd da odu "negde"...

Link to comment
Share on other sites

Just now, leki bg said:

Ovo je sad F4 roster, ono prosle godine realno nije bio. Sad vrv nece stici ni u 8, nekad je lakse igrati kao underdog.

 

Svakako 4 toliko vrhunska beka su previse, Okobo ili Lojd da odu "negde"...

Mozda je Mile bio upravu sa Lojdom. Obradovic zna da ce ovaj kod nas, pa na vreme da napravi popunu 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sad Sale Obradović da pokaže kakav je Zvezdaš, odmah da obavesti Lojda da više ne računa na njega. Realno i šta će mu Lojd, ima vrhunske bekove.

Okobo i Uatara su domaći igrači trebaju mu za ligu.

Lojd mu baš nije potreban a mogao bi i da naruši hijerarhiju/atmosferu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Ti si novi clan moderacije?

 

Iznenadjujuce obzirom da te nisam primetio do sada, ni kao clana foruma

 

Ne, nego je bila priča oko šutera iz bloka i njegovih naloga na temi "predlozi, žalbe". 

 

Izvini što ti se nisam javio, tu sam još od B92, registrovao se u sezoni kad smo jedva izborili opstanak. 

All your base are belong to us gif. 

Edited by Holivud
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, suptil said:

Mozda je Mile bio upravu sa Lojdom. Obradovic zna da ce ovaj kod nas, pa na vreme da napravi popunu 😄

 

Pa da, ima smisla, 4 beka u Monacu je guzva, a 5 u Crvenoj zvezdi je "taman koliko treba".

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, leki bg said:

Nego,  bre, Trenton Watford waived by Houston...mlad jos uvek, imao par pristojnih (fantasy) tekmi...

...da skrenem paznju na zelje, cestitke I pozdrave....

Ukoliko postoji i najmanja sansa, kupljeno!

Samo, mlad je, sigurno zeli da se dokaze tamo... Mozda ga privucemo sa nekom ludom platom.

A bio je i saigrac sa Shaq Harisonom, tako da... Moze u paket.

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...