Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ја то све видим овако:

Центарска линија Тоби, Боломбој, Митровић.

Симоновић је замена за Петрушева, чека се стартер као замена за Бентила.

Давидовац је замена за Лазаревића са којим се неће продужити уговор.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, dundermifflin said:

Shabazz, Teodosic, Topic

Ntilkina, Nedovic

Kalinic, Hanga, Lazic

Sengelija, Davidovac, Simonovic

Tobey, Bolomboy, Mitrovic

 

el moze? 

 

 

 


 Topic ide na pozajmicu, Ntilikina je los napadac i ne treba nam odbrana kakvu on igra, Shengelija u padu karijere i mator. Bolomboj centar od 203 cm, Hanga ispusena mustikla, Teodosic dosao da odigra zadnju sezonu u karijeri i bice veci autoritet od Duska, Shabaz ima preveliki ugovor, Lazic beskoristan, Davidovac preplacen, Simon nepotreban, Tobi nema masu za centra, Mitra ovde zovemo Muka, ko nisi znao.

Eto, mislim da sam sve pokrio.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

У шпицу смо прелазног рока. Температура на максимуму, а инсајдера ни за лек да додатно подигну температуру својим присуством.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo znaci samo jedno. Da se nece dovoditi jos jedna cetvorka i da Se tu planiraju samo Davidovac i Simonovic. To opet znaci da ce Mirotic definitivno u komsiluk. Suludo je takmiciti se sa njima u "ko ce vise da da para", ali opet, tek sad mi dolazak Simonovica nema smisla. Trebala nam je startna cetvorka.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

A jbga Miki, nije ni to racionalno, da potpisujemo likove za 500-600k da nam ne budu stalno u 12. 
 

2 kapitalca da, Shabaz ce biti bomba samo da dodje, ali me brine jedna od ove dve opcije:

 

1) trojke su Hanga/Lazic/Davidovac

 
ili 

 

2) cetvorke su Davidovac/Simonovic

 

a nije nemoguce uopste da ce biti nesto od ova dva, jer mnogo igraca nam fali ako nece biti nista od ove dve opcije

Ocigledno se ima para tako da idemo da imamo kvalitetne zamjene. Vi vidite 12, ja vidim 15 i nesto sto godinama Barsa, Real i ranije CSKA su imali. 

 

Tobey sutem, Bolomboj klasican atleta i Luka koji ima svoj odredjeni skil u napadu da promijesa karte. Isto tako i DeDa. Dusko ne zeli vise epizode sa Dzonijem, Lazarevicem, Ilicem kada drasticno opadne kvaliter jer sa ovim prvonavedenim koliko god ih vi ne voljeli, takva situacija nece biti.

 

Sad ide ono najvaznije. Shabazz i jos 1 ili 2 jaka imena

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne moze brate ovako, ko ima vise visokih igraca nego niskih? 
 

Ok super je ovo za sad, ali ne vidim scenario u kome igramo sezonu sa 4 igraca na 1/2 

Slazem se, samo ne znam kako da uguram jos jednu klasicnu cetvorku posto ne verujem (ili se nadam) da ce nam rotacija na 4 biti Davidovac i neko ko je nominalno centar.

Link to comment
Share on other sites

Insajderi su rekli da su potpisali i Laprovitola i Miki, kao i atomski zdesna, tako da i njih moramo u roster da ubacimo, ne zaboravite to.
 

2 minutes ago, Firga said:

Ovo znaci samo jedno. Da se nece dovoditi jos jedna cetvorka i da Se tu planiraju samo Davidovac i Simonovic. To opet znaci da ce Mirotic definitivno u komsiluk. Suludo je takmiciti se sa njima u "ko ce vise da da para", ali opet, tek sad mi dolazak Simonovica nema smisla. Trebala nam je startna cetvorka.


Da se izucava kako si ovo zakljucio. 😄

Dolaze startna trojka, cetvorka, bek i Sabaz, time se zatvara roster.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

У шпицу смо прелазног рока. Температура на максимуму, а инсајдера ни за лек да додатно подигну температуру својим присуством.

Insajder najavio "zagrevanje" mozda se to odnosi na zz

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Sad ide ono najvaznije. Shabazz i jos 1 ili 2 jaka imena

 

Nama su pored Napiera potrebna jos 3 pojacanja, jer ocekivati da Davidovac i Simonovic mogu da na poziciji 4 iznesu sezonu u kojoj se (kao?) borimo za plejof je izvan svakog horizonta razuma i logike. Na njih dvojicu je otisla plata jednog Vilijamsa, Mikija, mozda i Sengelije koji su nam neophodni na cetvorci da bismo iole bili konkurentni. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duh koji lebdi said:

 

Nama su pored Napiera potrebna jos 3 pojacanja, jer ocekivati da Davidovac i Simonovic mogu da na poziciji 4 iznesu sezonu u kojoj se (kao?) borimo za plejof je izvan svakog horizonta razuma i logike. Na njih dvojicu je otisla plata jednog Vilijamsa, Mikija, mozda i Sengelije koji su nam neophodni na cetvorci da bismo iole bili konkurentni. 

Plata onog, plata ovog.

Para imaju tako da sacekajte da kompletiraju tim pa onda pljuvacina. 

 

Dovesce jos nekoliko igraca ali trebaju 2 kapitalca. Vjerujem da Dusko ima nesto u rukavu

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...