Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Samo se vi nadajte 😄

 

Roster je nazalost kompletiran. Hanga ce ocigledno sa Nedovicem i Teodosicem uzimati minute na dva, dok ce zbog toga na tri, uz startera Rokasa, minute dobiti i Lazic. Cetvorku ce popunjavati Simonovic, Davidovac i Lazarevic. Ni meni se ne svidja ali roster ce ocigledno izgledati ovako:

 

Sabazz, Yago

Nedovic, Hanga, Teodosic

Rokas, Lazic

Simonovic, Davidovac, Lazarevic

Tobi, Mitrovic, Bolombaj

 

Cak i u ovom rosteru jedan ce biti van protokola. Kuzmica i Ilica cak i ne racunam.

 

Edited by Firga
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Firga said:

Samo se vi nadajte 😄

 

Roster je nazalost kompletiran. Hanga ce ocigledno sa Nedovicem i Teodosicem uzimati minute na dva, dok ce zbog toga, uz startera Rokasa, na tri minute dobiti i Lazic. Cetvorku ce popunjavati Simonovic, Davidovac i Lazarevic. Ni meni se ne svidja ali roster ce ocigledno iugkedati ovako:

 

Sabazz, Yago

Nedovic, Hanga, Teodosic

Rokas, Lazic

Simonovic, Davidovac, Lazarevic

Tobi, Mitrovic, Bolombaj

 

Cak i u ovom rosteru jedan ce biti van protokola. Kuzmica i Ilica cak i ne racunam.

 

Dobar tim. Uz Duška može biti odličan. Ako nešto ne štima uvek može da se dovede neko u doselekciji. Prošle godine je Vildoza doneo sasvim novu dinamiku a Kampaco od starta da je bio tu a ne samo za ABA bi sasvim drugi tim bio i ako je bilo mnogo manje kvaliteta. Mi sa ovim timom sada smo duplo boolji nego prošle godine. A Duško je još tu od početka. Krenemo pa ako ne štima tu je dopunjavanje. Ko zna, daleko bilo može se i neko povrediti pa bi svakako doselekcija morala. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Firga said:

Samo se vi nadajte 😄

 

Roster je nazalost kompletiran. Hanga ce ocigledno sa Nedovicem i Teodosicem uzimati minute na dva, dok ce zbog toga na tri, uz startera Rokasa, minute dobiti i Lazic. Cetvorku ce popunjavati Simonovic, Davidovac i Lazarevic. Ni meni se ne svidja ali roster ce ocigledno izgledati ovako:

 

Sabazz, Yago

Nedovic, Hanga, Teodosic

Rokas, Lazic

Simonovic, Davidovac, Lazarevic

Tobi, Mitrovic, Bolombaj

 

Cak i u ovom rosteru jedan ce biti van protokola. Kuzmica i Ilica cak i ne racunam.

 

Na moju veliku zalost, ovo ne ne bi zacudilo. 

Navodno gledaju ka Nba ligi i tom cuvenom katu, da potraze beka. Dok se o cetvorci sve manje razmislja. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Dobar tim. Uz Duška može biti odličan. Ako nešto ne štima uvek može da se dovede neko u doselekciji. Prošle godine je Vildoza doneo sasvim novu dinamiku a Kampaco od starta da je bio tu a ne samo za ABA bi sasvim drugi tim bio i ako je bilo mnogo manje kvaliteta. Mi sa ovim timom sada smo duplo boolji nego prošle godine. A Duško je još tu od početka. Krenemo pa ako ne štima tu je dopunjavanje. Ko zna, daleko bilo može se i neko povrediti pa bi svakako doselekcija morala. 

 

Moze li jednom da se proba bez doselekcije, koja se usput uvek ispostavi kao obavezna? Nasa pozicija 2 ukupno ima 102 godine i ne bi me cudilo da vecinu sezone bar dvoica budu van stroja zbog povreda, shodno godinama i istoriji povreda. Sasvim drugi problem su mane citave spoljne linije sto se tice idnividualne i timske odbrane. Nema sta tu da se vidi. Zna se koliko tu svako od njih moze i hoce.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mene trenutno više brine od završavanja selektiranja ekipe to što i ova koju trenutno imamo nije kompletna. Mnogo bitnih igrača je propustilo početak priprema, jedan turnir, Toby će verovatno da propusti i turnir u Nemačkoj. Mi ćemo kompletni da budemo tek od 16,17 septembra a sezona kreće nakon dve nedelje. Što na ekipu koja je potpuno nova i nepoznata, gde sve mora od 0 da se kreće je baš veliki problem. Nama trenutno, više je potrebno vreme nego pojačanja. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa sasvim logicno, opste je poznato da do 12. septembra u podne (po CET) igraci imaju obaveznu da potpisu produzenje opcionih ugovora, ukoliko to ne urade vec u 12:15 se pali grejalica na Malom Kalemegdanu, i oko 13:00 ce sve biti poznato, naravno ako izmedju 12 i 13 navijaci ne budu previse ludovali.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Firga said:

 

Moze li jednom da se proba bez doselekcije, koja se usput uvek ispostavi kao obavezna? Nasa pozicija 2 ukupno ima 102 godine i ne bi me cudilo da vecinu sezone bar dvoica budu van stroja zbog povreda, shodno godinama i istoriji povreda. Sasvim drugi problem su mane citave spoljne linije sto se tice idnividualne i timske odbrane. Nema sta tu da se vidi. Zna se koliko tu svako od njih moze i hoce.

Svaka ekipa, svake sezone ima doselekciju iz raznoraznih razloga. Svi bi voleli da može bez doselekcije ali to u stvarnosti ne ide baš tako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Svaka ekipa, svake sezone ima doselekciju iz raznoraznih razloga. Svi bi voleli da može bez doselekcije ali to u stvarnosti ne ide baš tako. 

 

Uglavnom da, kad desavanja ne prate zamisli. Problem je sto mi svesno i vec godinama idemo na to da "ustedimo" par plata. Kod drugih je doselekcija moguca, kod nas je obavezna i planirana. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Firga said:

 

Uglavnom da, kad desavanja ne prate zamisli. Problem je sto mi svesno i vec godinama idemo na to da "ustedimo" par plata. Kod drugih je doselekcija moguca, kod nas je obavezna i planirana. 

Ne bih se složio sa tobom. Prethodnih godina nismo baš bili pijani milioneri da smo mogli konkurentan tim za EL da sastavimo a kamoli tim bez doselekcije. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Micko81 said:

Šta kod vas preovladava sa novim našim rosterom ukoliko je ovo konačan?

Optimizam?

Pesizam?

Pobogu, kakvo pitanje?! 

Optimizam, naravno. 

Imamo igrače koje smo do ove godine mogli samo da sanjamo da igraju kod nas a sada su u našem timu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Micko81 said:

Šta kod vas preovladava sa novim našim rosterom ukoliko je ovo konačan?

Optimizam?

Pesizam?

Ja sam nekako uvek optimista pre pocetka sezone, dovoljno govori to da sam se nekako u sebi nadao da ce pitbul i dzejlen adams da polude pod coach vladom i voditi nas do plej ofa, al ove bas mislim da moze da nam se lepo namesti sezona.

Edited by Zvezdan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

 

Pa optimizam naravno!

 

Jesmo Cigani ili nismo ❤️

Hvala bogu da uvek bude tako

2 minutes ago, Čočo said:

Pobogu, kakvo pitanje?! 

Optimizam, naravno. 

Imamo igrače koje smo do ove godine mogli samo da sanjamo da igraju kod nas a sada su u našem timu. 

Prijatelju pitanje je samo zbog toga što ima pojedinih komentara i zaključka kako smo završili sa rosterom i da ako ne dodju bek i četvorka da smo propali....

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Micko81 said:

Hvala bogu da uvek bude tako

Prijatelju pitanje je samo zbog toga što ima pojedinih komentara i zaključka kako smo završili sa rosterom i da ako ne dodju bek i četvorka da smo propali....

Pa čak i oni imaju više optimizma nego pesimizma. Ima nekih ovde koji ne znaju drugačije nego samo da crne. Ali to na kraju sve lepo legne na svoje. 😅

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Čočo said:

Ne bih se složio sa tobom. Prethodnih godina nismo baš bili pijani milioneri da smo mogli konkurentan tim za EL da sastavimo a kamoli tim bez doselekcije. 

 

Ne radi se o lovi. Mi i kad je imamo, bar milion bacimo na raznorazne Raduljice i Kuzmice. Pa kad je potreban kvalitet, onda nema mesta i nema para. Krenucemo sa ovim pa cekamo novembar. Oproban recept, ocigledno na delu i ove godine, bez obzira sto je ulog povecan. Produzeno par suludih ugovora, potpisano par nejasnih igraca i naravno da nema love i nema mesta.

32 minutes ago, Čočo said:

Pa čak i oni imaju više optimizma nego pesimizma. Ima nekih ovde koji ne znaju drugačije nego samo da crne. Ali to na kraju sve lepo legne na svoje. 😅

 

Ima bogami i cuvara vatre, u tri smene rade 😂😉

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...