Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

58 minutes ago, John Terry said:

Nije nepopularno. Ja sam recimo neopredeljen. Nesumnjivo fantastican igrac, ali isto tako za taj novac mozes dovesti 3 igraca koji su manjeg kvaliteta ali dobijes na sirini. Ne znam, sta god da se desi, dosao ili ne, on je meni sjajan lik. 

 

Opet, pitanje je i selekcije rostera, samo Mirotic nece mnogo doneti ako ostali budu nivo Dobrica i Davidovca. A ako tako gledamo, da bismo bili konkutentni, nama treba bar 5-6 ozbiljnih evroligaskih igraca. Imamo trenutno samo Nedovica koji ima kvalitet ali ne i konstantnost. Tako da racio kaze ne, bolje je za novac koji bi dali Miroti i Kampacu dovesti 5-6 klasa igraca. Ali videcemo.

Neobitno si tu u pravu, ali neko je vec napisao da misli da te pare dolaze samo ako su "vezane" za neko zvucno ime (Mirotic). Mislim da teza tj. racunica, da te pare u drugom slucaju ne bi isle za neke druge igrace (njih vise odjednom) po meni itekako "pije vode".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Neobitno si tu u pravu, ali neko je vec napisao nekoliko njih pre mene vec je napisalo da misli da te pare dolaze samo ako su "vezane" za neko zvucno ime (Mirotic). Mislim da teza tj. racunica, da te pare u drugom slucaju ne bi isle za neke druge igrace (njih vise odjednom) po meni itekako "pije vode".

 

 

EDIT: Kasno stizem...:) Odradjena teza.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Da, i slozio sam se. Iskreno, meni je taj diskurs da bi za pravoslavca dali i 5 miliona a kada bismo mogli petoricu da dovedemo za 6 miliona, onda ne, cist idiotizam. Ali me ne bi cudilo da je bas tako.

Čemu ovaj bold, Kampaco to nije pa je u istoj priči ...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nedovic 1M

Mitrovic 600k

Davidovac 700k

Simonovic 800K

Petrusev 800k (ako ostane nema teorije da igra za manje novca od Simona)

 

Sa ostalim igracima sa sitnijim ugovorima, imamo vec 5M na plate, a nudimo Miroticu 3M, Kampacu 3M i osim njih fale nam centar, drugi plej, dvojka, trojka...

 

To je minimum 15M samo na plate, racunajuci stručni stab.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako su istinite ove cifre mi se razbacujemo na ove sekundarce jer imamo i imaćemo još više za nosioce ili imamo toliko da će oni biti nosioci. Ja se sve nadam da nije ovo drugo i da nije to moguće. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...