Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

11 minutes ago, božija noga said:

https://kkcrvenazvezda.rs/2023/09/08/crveno-beli-otputovali-na-jug-italije-prvi-rival-dinamo-sasari/

 

-Crveno-beli putuju na prve turnirske provere nekompletni sa 9 igrača (u Beogradu je ostao Miloš Teodosić, Jago Dos Santos i Marko Simonović se priključuju timu početkom sledeće nedelje)

Imamo roster od 15 igrača, a u Italiju ne idu Teo, Jago, Simon, Tobi i Deda, znači još neko ne ide ako smo otputovali sa 9 igrača.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, božija noga said:

https://kkcrvenazvezda.rs/2023/09/08/crveno-beli-otputovali-na-jug-italije-prvi-rival-dinamo-sasari/

 

-Crveno-beli putuju na prve turnirske provere nekompletni sa 9 igrača (u Beogradu je ostao Miloš Teodosić, Jago Dos Santos i Marko Simonović se priključuju timu početkom sledeće nedelje)

A šta je sa Teom, zna li se? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, fradler said:

Nejpir, Nedovic, Hanga, Gedraitis, Lazic, Lazarevic, Ilic, Mitrovic, Bolomboj, Kuzmic

 

I bez Tea ovo je 10 igraca, jos neko nije otputovao.

Mislim da je neko pisao da se Lazarevic povredio protiv Borca,moguce da on ne putuje

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, božija noga said:

Jedino što mi je poznato je da je Teodosić bio povređen pred kraj prošle sezone u Evroligi. Ne znam da li to i dalje vuče ili šta je.

Играо је финале Италијанске лиге након тога тако да није то у питању. Да је нешто озбиљније изашле би неке информације.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kankkunen said:

Ma kakav Dobrić, Nedović ...samo Herison, Tomas ... taj rad.

Nije taj rad, objasnicu ti koji rad je.

Za mene a verujem i vecinu navijaca Zvezde, ovo je lista zeljenih scenarija:

 

1) osvajamo EL sa 12 srpskih igraca

 

2) osvajamo EL sa mesovitom ekipom, tj onoliko stranaca koliko vrhunski rezultat zahteva

 

3) statiramo u EL sa onoliko srpskih igraca koliko nam je dovoljno da javnosti (i po potrebi Ostoji i Zeljku) nabijamo na nos da imamo domace jezgro i da smo poprilicno srpski tim

 

posto osvajamo nije realan cilj (ili makar nije bio realan do skoro), mozes tu upisati po zelji: idemo na f4 ili ulazimo u top8, zavisno od vlaznosti sna pojedinacnog navijaca

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...