Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, dundermifflin said:

 

Pa cim napisase strane medije, ziva istina sve. A posto su strane medije napisale da je Mirota zavrsen kod vas, sto sad nervoza? 


ma ne bre… nego kazem ovde se pise uzduz i popreko o svemu a lako prelazi kad nesto nije po volji…

 

inace je ovo koliko toliko ozbiljniji twit od mnogobrojnih insajdera…

 

licno, ne bi voleo da Mirotic dodje kod nas.. ni kad je pocinjalo a tek posle ove ujudurme…

Link to comment
Share on other sites

Nagradna pitanja:

 

1. Protiv kog tima je Gidra postavio rekord datih trojki na jednom meču u el i kom timu je ubacio najviše poena?

 

2. Kom timu je Bolomboy ubacio najviše poena u svojoj el karijeri?

 

Spoiler

nije KKP

 

Edited by Čvarkov
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nagradna pitanja:
 
1. Protiv kog tima je Gidra postavio rekord datih trojki na jednom meču u el i kom timu je ubacio najviše poena?
 
2. Kom timu je Bolomboy ubacio najviše poena u svojoj el karijeri?
 
 
Dao nam je pre jedno tri sezone 5-6 trojki...
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čvarkov said:

Nagradna pitanja:

 

1. Protiv kog tima je Gidra postavio rekord datih trojki na jednom meču u el i kom timu je ubacio najviše poena?

 

2. Kom timu je Bolomboy ubacio najviše poena u svojoj el karijeri?

 

  Reveal hidden contents

nije KKP

 

1. Jel u Saletovoj ili Radonjinoj sezoni? U jednoj nas je zapalio na pocetku sezone.

 

2. Drugo lagano, Sakotina sezona🤦‍♂️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

1. Jel u Saletovoj ili Radonjinoj sezoni? U jednoj nas je zapalio na pocetku sezone.

 

2. Drugo lagano, Sakotina sezona🤦‍♂️

Ja msm da smo na početku sezone protiv njih igrali u praznom Pioniru kad je Obradović bio tu. Nešto smo ih odvalili, Lojd zatrpao 31 poen, Duško posle na konferenciji stajao jer je bila korona i nije bilo novinara. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čvarkov said:

Nagradna pitanja:

 

1. Protiv kog tima je Gidra postavio rekord datih trojki na jednom meču u el i kom timu je ubacio najviše poena?

 

2. Kom timu je Bolomboy ubacio najviše poena u svojoj el karijeri?

 

  Reveal hidden contents

nije KKP

 

Zvezda?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stanko1997 said:

Ja msm da smo na početku sezone protiv njih igrali u praznom Pioniru kad je Obradović bio tu. Nešto smo ih odvalili, Lojd zatrpao 31 poen, Duško posle na konferenciji stajao jer je bila korona i nije bilo novinara. 

 

5 minutes ago, Čvarkov said:

 

Zajednička, ali na toj utakmici Sale bio trener.

Sad bas gledam, ja sam mislio na Radonju jer je ovo bilo na gostovanju, bas su nas odvalili tad a ovaj predvodio. Pogodio sve sto je sutnuo. 

 

Ipak rekord mu je tada u Pioniru protiv Saleta, dao 26 poena ali smo ih mi razvalili, Lloyd ih natrpao posteno.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čvarkov said:

Znači Nebojša se loži na igrače koji trpaju KKP, a Duško na one koji trpaju nas. Ne znam zašto sam vam ovo ispričao, ali može da koristi da otkrijemo koja su sledeća Duškova pojačanja.

Eto kako se otkriva skriveni talenat insajdera, a da to ni ne znaš. 😂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran, ali ima na topiku i komsija pa neka nam daju tacnu cifru, ali mislim da je kod komsija najjeftinija sezonska karta bila 14-tak hiljada. Verujem da oni mogu da pokusaju i sa skupljim kartama ove sezone. Po meni bi realna cena trebala da bude oko 15000 za gornji prsten. To mu dodje otprilike 1000 dinara dnevna karta za EL za gornji prsten. Svakako da sezonska karta mora u konacnici da bude povoljnija od ukupne cene dnevnih karata za sve El utakmice. Sa cenom od 1000 dinara x 17 utakmica se dodje do 17000. E sad za neku masovniju prodaju ne  treba u racunicu unositi ABA ligu, jer verujem da ce pola od prodatih sezonskih biti ljudi van BG. Svi oni imaju dodatne troskove dolaska, ali i gubitak vremena, tako da nece bas biti stalni na ABA utakmicama.

Mislim da bi broj od 10000 ljudi mogao da bude potpuno dostizan, jer zaista ove godine imamo nikad jaci sastav, vec sad, a jasno je da ce biti jos pojacanja, sto je i receno.

Arena uvek pre Pionira, pre svega jer pruza komfor i obezbedjuje da covek ukoliko plati skuplje sediste to sediste i dobije. Uvek cu se secati naivnosti od pre par godina kada smo u Pioniru kupili kartu na centralnomm delu tribine, u trecem redu ne bi li imali bolji pogled i pregled. Platili smo ih 2500, dok su najjeftinije bile cini mi se 600. Na kraju smo zavrsili na stepenicama negde u uglu hale.

Mislim da bi tih 15000 za najjeftinije sezonske bila prihvatljiva cena za mnoge, a sa druge strane bi iako mozda donela manje profita garantovala vecu posecenost i na taj nacin veci spektakl. To bi opet omogucilo prodaju dnevnih karata po vecoj ceni i doslo bi se do zeljenih 5 miliona eura na kraju sezone

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, srlepajce said:

Protiv nas je cesto cepao ko nezdrav 😆

 

Zna da bude bas iritantan  jos onako naizgled hladan 

Koliko je on mene nervirao kad god je igrao protiv nas, uvek sam imao osecaj da sta god sutne, to ce uci. Zato mi je za sada najbolji potpis..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdan said:

Koliko je on mene nervirao kad god je igrao protiv nas, uvek sam imao osecaj da sta god sutne, to ce uci. Zato mi je za sada najbolji potpis..

Sad se setih da sam isto misljenje imao  za Nikolu Ivanovića kad je potpisao za nas. 

Pu pu, daleko bilo da se ponovi isti epilog... 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno ne znam ni sta Miroticu treba uvlacenje u ovo nase blato.

 

Da se ogradim, odlican je igrac i obradovao sam se kada sam pre mesec dana cuo da ce mozda kod nas, logicno.

Isto tako mislim da bi bio vrhunsko pojacanje i za KKP i za bilo koju drugu EL ekipu.


Ali da razumem zasto neko u njegovoj poziciji uopste bira da dodje ovamo, to ne mogu ni sad a nisam mogao ni tad. Sada je verovatno jos jaci utisak jer su se mnogi lesinari sa obe strane ukljucili u medjuvremenu, i apsolutno sam siguran da nije dobre poteze vukao - ne mislim da je davao casnu rec, to je izmisljotina sigurno, ali pretpostavljam da jeste razgovarao sa obe strane, i bio mozda nedefinisan u tim razgovorima, sto je dovoljno nepotrebno iz mog ugla.

 

Zahvalis se na prvom pozivu fino i jednima i drugima, uzmes od barse 5 miliona za naredne dve godine i od Monaka/Armanija jos 6 i lagano u Pirotu gulis krompir ili sta vec kao gospodin.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasna potreba Partizana ako imaju dogovor sa igracem da  iznova seju price o ugrozenosti i necijem pritisku. Imas igraca, nazdravi zbog toga. Napisi Mirotic je nas i uzivaj. Zato razmisljam da Pao ne uleti klizeci i zavrsi Mirotica.

2 minutes ago, srlepajce said:

Zurnal izbacio na naslovnu da ako on potpise za drugi klub dok traje sudski spor on isti i gubi

 

Kada je Covic sutnuo Sasu Obradovica isto je bilo, trazio je ceo ugovor unapred. Dok nije dobio spor nije ni radio nigde. 

KOliko je bese trajao spor sa Obradovicem? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Iskreno ne znam ni sta Miroticu treba uvlacenje u ovo nase blato.

 

Da se ogradim, odlican je igrac i obradovao sam se kada sam pre mesec dana cuo da ce mozda kod nas, logicno.

Isto tako mislim da bi bio vrhunsko pojacanje i za KKP i za bilo koju drugu EL ekipu.


Ali da razumem zasto neko u njegovoj poziciji uopste bira da dodje ovamo, to ne mogu ni sad a nisam mogao ni tad. Sada je verovatno jos jaci utisak jer su se mnogi lesinari sa obe strane ukljucili u medjuvremenu, i apsolutno sam siguran da nije dobre poteze vukao - ne mislim da je davao casnu rec, to je izmisljotina sigurno, ali pretpostavljam da jeste razgovarao sa obe strane, i bio mozda nedefinisan u tim razgovorima, sto je dovoljno nepotrebno iz mog ugla.

 

Zahvalis se na prvom pozivu fino i jednima i drugima, uzmes od barse 5 miliona za naredne dve godine i od Monaka/Armanija jos 6 i lagano u Pirotu gulis krompir ili sta vec kao gospodin.

Kakve veze on ima. Covek se nije ni oglasavao, a to sto je ovo ludara a ne normalna zemlja, to je druga stvar. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...