Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Što bi rekao uvaženi kolega @Miki28 

" Kuva Pelinka" 

Odličan potpis i odlična alternativa za Dobrića i definitivno znak da smo izbegli Holinsa. Igra i brani sve od 1-3, timski igrač, osvajao trofeje, može da pretaba loptu umesto Tea + da mu čuva bulju, dugačak što je složićete se bitno 😉, znači bombona.

Možda je moglo da se rizikuje nešto uzevši u obzir godine, ali po meni je ovo TOP. Bukvalno osigurač za sve tri spoljne pozicije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Princeton said:

Teo i Nedovic su ozbiljne prangije na 1/2.

Nemoj druže i ti da nas zajebavas na ovu vrućinu...njih dvojica ne garantuju turnir ispred zgrade da mogu da osvoje

 

Da, bljesnuce par puta u sezoni i posle kanal...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki21 said:

Srećan Hanga svima koji slave, pogotovu onima koji su mi objašnjavali kako Pontike rastu na svakom drvetu. Ovaj je manje koristan i od Dobrića.

Da mi je da potpisemo nekog Larkina ili Higinsa samo da vidim koju ces falinku ti da im nadjes, evo ziv nisam.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nedović je nadam se osetio u ovoj prvoj godini šta se i koliko očekuje od njega.

Ove sezone je imao dosta i uspona i padova, generalno solidna sezona za njega ali nedorečeno, tako da očekujem mnogo boljeg i konstantnijeg NEMANJU u sistemu koji će biti zdrav sa Trenerom od prvog dana priprema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imamo prostora za jednog ili dva beka -zavisi da li ostaje Lazić, jedno krilo i dva pod košem (4 i 5) 

 

Ustvari ovo je ako ostane Campazzo, ako ne, još jedan igrač spolja. Ne zna se ni sta ce s Lazarevićem biti, pa ga nisam brojao. 

 

Ilića i Raduljicu ne računam, ali što je važnije, mislim da je isto i s trenerom

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Delija96 said:

Moja "skromna" zelja😄

1.Kampaco,Teodosic

2.Laprovitola,Nedovic

2/3.Hanga

3.Kalinic,Lazic

4 Mirotic,Davidovac

5.Nebo,Simonovic,Mitrovic

Ako ne moze Nebo(Mickey ili Poythres)

Ako ne moze Mirota (Sengelia)

Tako nesto ce i biti, s tim sto cemo dovesti tvrdjeg igraca od Laprovitole, mnogo bi mekano ovo bilo.

Mislim da je prilika da se dovede brka otpala onda kada smo potpisali Tea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...