Jump to content

FK Radnički Niš 2023/2024


Constantin

Recommended Posts

27 minutes ago, Perkos2 said:

Bata Rinčić, Miki Aleksić, Slavoljub Nikolić ima li ih među žive i maju li se sa fudbal po Niš

Miki Aleksić je u rodnoj Kuršumliji. Poslednji put smo se videli na Bubnju kada je vodio omladince Kosanice, a ja sam tada bio u Caru....

 

Bata Rinčić radi u AMS u Nišu, koji nosi ime po njegovom ocu Petru Rinčiču, a mislim da drži nižerazredni FK Čegar iz Kamenice, odakle je inače rodom. To ti je na obodu Niša, ali to verovatno znaš.

 

Slavoljub Nikolić - Cace živi i radi u Francuskoj, gde je i završio karijeru. Mislim da beše u Nansiju. Poslednji put kad smo se videli, radio sam intervju s njim za sajt FK Radnički.

 

Imao sam seriju intervjua po principu "Kucamo na vrata zaboravljenih asova" sa legendama Radničkog, koje su ovi divljaci zaboravili i posmatrali ih sa nipodaštavanjem. Poslednji sam uradio s Buretom Mitrovićem. Posle su u klubu počeli nešto da kenjaju, pa si dobili napušavanje....i tako...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

Miki Aleksić je u rodnoj Kuršumliji. Poslednji put smo se videli na Bubnju kada je vodio omladince Kosanice, a ja sam tada bio u Caru....

 

Bata Rinčić radi u AMS u Nišu, koji nosi ime po njegovom ocu Petru Rinčiču, a mislim da drži nižerazredni FK Čegar iz Kamenice, odakle je inače rodom. To ti je na obodu Niša, ali to verovatno znaš.

 

Slavoljub Nikolić - Cace živi i radi u Francuskoj, gde je i završio karijeru. Mislim da beše u Nansiju. Poslednji put kad smo se videli, radio sam intervju s njim za sajt FK Radnički.

 

Imao sam seriju intervjua po principu "Kucamo na vrata zaboravljenih asova" sa legendama Radničkog, koje su ovi divljaci zaboravili i posmatrali ih sa nipodaštavanjem. Poslednji sam uradio s Buretom Mitrovićem. Posle su u klubu počeli nešto da kenjaju, pa si dobili napušavanje....i tako...

E za Bureta znam da je u Grčkoj čak smo se i viđali pre neku godinu tu u Niš. Šteta što nema nikog od njih u Radničkom ali to ke već više puta ispričana priča. Došli divlji i oterali pitome, kad ni uspešni biznismen sa severa Kosova nije uspeo da pomeri tončeva onda mi je jasno da nema tu sreće na duge staze. Ne znam samo što se Trajče upustio u "saradnju" sa ološem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[mention=223]Constantin[/mention] Da li se sećaš kakav je golman bio Vladan Kujović? Njega se sećam kao jednog od retkih naših golmana na zapadu početkom 2000-ih koji je uvek prolazio ispod radara i nikad se nije spominjao kao opcija za reprezentaciju. 
Ne pamtim ga iz Niša, ali se odlučno sećam njegove karijere nakon što je otišao u Belgiju. Branio je za Aalst, pa 5-6 godina u holandsku Rodu, zatim prelazi u španski Levante. Zatim se vratio u Belgiju, gde je nastupao za Lirs i Briž. Mislim da je sada u Gentu, kao trener golmana. Branio je mlade reprezentacije Jugoslavije. On je sa 18-19 godina napustio Niš, pa je možda i to uticalo na njegovu reprezentativnu karijeru, ali je i konkurencija za prvog čuvara mreže reprezentacije, tih godina bila jaka...od Pantelića, Simovića pa na dalje.

Odličan golman.....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

Kujović je puno mlađi od Pantelića i Simovića a malo je branio zato što nije imao leđa u savezu

Jeste, promašio sam za 10 godina....to je bilo u doba Kralja, Jevrića koji su dugi niz godina imali rezervisano mesto izmedju stativa. Posle je zaseo Vladimir Stojković.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ajd..uvatila paučina ovu stranicu....

Daklem, šta ima novo....krenuli smo sa apdejtovanjem. Danas smo otpustili Škrbića, pre neki dan Pavlovića. "Nisku crnih bisera" - Ndajw, Traore, Gaku i još neki, osim Yamkama, "nestali u akciji" ... klupa protiv Želje iz Pančeva nam bila poluprazna.....

Zamenili Acu Jovanovića, na mestu SD, Baticom Ristićem-menadžerom. Naš bivši fudbaler je, a inače je imao poprilično dobar igrački, internacionalni, CV....znači zna ljude.

 

spacer.png

 

Prvo pojačanje je već stiglo. Kamerunski reperzentativac na poziciji RB. Odigrao je 56 utakmica za repezentaciju, igrao najpre za Dinamo Bukurešt, pa devet sezona za Standrad Lijež Kolins Fai...

 

spacer.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Šta radi Tončev..:ajme: Nije ni trebao da dobije otkaz..

Menja kompletan tim. Rasterao sve Afrikance osim Yamkama. Doveo desnog beka kamerunske reprezentacije, brz, dobar. Doveo je za sportskog direktora Baticu Ristića, bivšeg igrača, a sada menadžera...kombinacije kolko 'očeš.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Rezime, mali, jer još pijaca nije zatvorena....

 

Vratili smo trenera Trajkovića....

Doveli reprezentativca Kameruna (55 nastupa), desnog beka, zatim na pozajmicu Ada, Andriju Lukovića, Krstića, naše dete iz Zvezde, Vukića iz Vojvodine, a opet "našeg" takodje na pozajmicu, špica Smajlagića-BiH internacionalaca. Još uvek je na probi Denis Stojković. Poslednje pojačanje je Jusuf Bamidele "Dele" levokrilni napadač , dolazi iz Estorila i Nigerijski je reprezentativac, a igrao je i za Spartak iz Trnave...

 

Raspustili smo više od pola igračkog kadra. a osim Petrova, koji prodat u Portugaliji, taj ostatak tima od desetak igrača ne može da skupi zajedno 90 minuta nastupa.

 

To je to za sada....

P.S. ZAboravih golmana Rosića, koji je prešao u Vojvodinu, a doveli još jednog Nišliju iz Zvezde, Vasiljevića, koji se smucao po superligaškim livadama na pozajmicama i konačno se skrasio kući i Nišu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • fancy changed the title to FK Radnički Niš 2023/2024
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...