Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Uz sve poštovanje lično ka ljudima koji vole i prate fudbal, video sam dosta kritike na račun Hvanga, i mogu samo da kažem da vi koji pljujete igru tog momka vrlo malo ili ništa ne znate o fudbalu. Čovek je preorao teren 90 minuta, nismo imali pitaj Boga kada takvog igrača u veznom redu.

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Uz sve poštovanje lično ka ljudima koji vole i prate fudbal, video sam dosta kritike na račun Hvanga, i mogu samo da kažem da vi koji pljujete igru tog momka vrlo malo ili ništa ne znate o fudbalu. Čovek je preorao teren 90 minuta, nismo imali pitaj Boga kada takvog igrača u veznom redu.

 

Pa on je u skoro svim našim mečevima lige šampiona bio najbolje ocenjen, evo i večeras od strane sofascore-a. Valjda je jasno ko je merodavniji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni said:

Video sam jos na proslom derbiju, mi krecemo sa Mijatovicem, mali masi zicere, posle ulazi Serif daje nadu, ali Rodic naravno resava. Ulazi Kataji i gasi svaku nadu.

Sada su heroji promasaja drugi, tu je i Micko umesto Rodica, i naravno Kataji kao slag na torti.

Znaci vec vidjeno.

Oni izgaraju, zele, i vraca im se.

Mi smo glupi, bahati i lose vodjeni, kod nas mora da igraju odredjeni i bas ti godinama zapecacuju sudbinu Zvezde.

 

Duljaj skoluje Zvezdine trnere i alal mu.

Mislim da pojedini forumasi treba zaista da nauce da udahnu, sacekaju da se malo smire, popiju i pojedu nesto pa sednu za tastaturu.

 

Jer ovoliko gluposti mogu da pripisem jedino delovanju u afektu, sve drugo bi bilo tragicno neznanje o fudbalu i slaba i nesigurna licnost.

 

Igra je bila odlicna, neka svaki derbi bude ovakav, to sto ima par momaka koji kvalitetom nisu za prvi tim Zvezde jbg, nadamo se da ce se resiti na leto. Idemo po titulu!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Исти они који су се прије пола године спрдали са шансама јер је јелте битан само резултат, сада кукају за шансама и срећом. Какви цареви:Hail:

Све се враћа све се плаћа а често се за стварање екипе мора и сачекати, наравно уз поштени рад. Тако је то у фудбалу…

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bosMan_jr said:

Mislim da pojedini forumasi treba zaista da nauce da udahnu, sacekaju da se malo smire, popiju i pojedu nesto pa sednu za tastaturu.

 

Jer ovoliko gluposti mogu da pripisem jedino delovanju u afektu, sve drugo bi bilo tragicno neznanje o fudbalu i slaba i nesigurna licnost.

 

Igra je bila odlicna, neka svaki derbi bude ovakav, to sto ima par momaka koji kvalitetom nisu za prvi tim Zvezde jbg, nadamo se da ce se resiti na leto. Idemo po titulu!

Samo me obidji sa pokusajima dijagnoze, jer ti je nisam trazio i sumnjam da si kvalifikovan da je dodeljujes.

Znaci najogavniji soj na forumu odvajkada.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Glupa vam je ta priča o Miloju i sreći... Sreća je sastavni dio sporta i faktor, neracionalan ali i dalje faktor.. A dvije najveće pobjede/uspjeha Vladana daleko su od sreće - Liverpul i Krasondar... Rusi su pošteno nadigrani... A golovi Pavkova i Kange na tim utakmicama su "srećni" isto kao i kada Ronaldo da sa 25 ili 30m... Ni manje ni više... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Samo me obidji sa pokusajima dijagnoze, jer ti je nisam trazio i sumnjam da si kvalifikovan da je dodeljujes.

Znaci najogavniji soj na forumu odvajkada.

 

Neopravdano si oštar prema ekipi, kapiram da si nervozan, ali lepo udahni, smiri se, pa natenane. Šta drugo čovek da ti napiše nego ovo bosmanovo? Jebote, razbili smo ih, ponekad to nije dovoljno. Da odigramo i treći derbi sezone ovako, biće puna kapa i dobićemo sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Evo par recenica kad sam malo sumirao utiske. 

 

Vec godinama smo dominantni u ligi ali kad dodje derbi to prosto nikako da pokazemo. Imamo bolju ekipu, imamo bolje igrace, imamo bolju formu, ali kad dodje taj derbi kao da igramo jajarski jer obicno vodimo u ligi i onda kao da manje zapinjemo od njih. Posle duze vremena, cini mi se, u ovom delu sezone, igramo derbi gde kaskamo za njima. Secam se samo da je bilo one sezone 21/22. da smo ih jurili, recimo tada smo ih dobili na Marakani lagano 2:0. 

 

Ovog puta slicno, jurimo, konacno igramo neki fudbal, iako se protivniku bas i nije nedmetalo nego su igrali i jedinu logicnu taktiku za njih u ovom trenutku - defanziva i kontra. 

 

Ali bas ovoliko srece da nemamo sa realizacijom, bas odavno nisam video. Jeste nam to hronicna boljka poslednjih godina, ali ovo je neki vrhunac. 29 suteva, od toga 12 u gol... 2 precke, puno teskih odbrana golmana ili pucanja direktno u njega. 

 

Sa te strane mogu biti zadovoljan, da nismo jajarili. Jos da je bila te realizacija. Bili smo bolji najmanje za 2-3 gola, pa sve i da su ostali sa 11 igraca. 

 

A sudjenje - oni ce biti nezadovoljni, logicno, ali to svakako nije uticalo na rezultat. Imam utisak da su posle crvenog jos bolje odigrali nego pre toga. Skupili se u odbrani i nista im nismo mogli. Mozda je bolje da je Hvang dobio crveni jer nista nije odigrao u nastavku. Mogao je da ga dobije, ne bih bas rekao da je Micko bio tu poslednji igrac odbrane iako jeste bio tu negde (mrzi me da vracam snimak i merim) i imao je prednost da brze stigne do lopte. Ne bih se bunio ni da je bio crveni. S druge strane Severini drugi zut, odnosno hajde da kazemo da je zuti zasluzen, ne gradis loptu rukama a svakako ne laktovima, ali da li je mogao da mu progleda sudija kroz prste pogotovo zato sto je mu je i pre toga dao zuti, mislim da je mogao. A imamo i jedno povlacenje Antica Endijajea kad je Bukari bio u onoj sansi, meni isprva delovalo da Endijaje krece glavom na loptu koja ide po zemlji i jos se pitam sto je to uradio (mada mu je Bukari smaknuo loptu), ali onda sam posle video da ga je Antic povlacio pa se Endijaje bacio da izgleda teatralnije. 

 

Sudjenje nece nikada biti po svacijem ukusu. A ako VAR nije reagovao onda je valjda OK, neka vec utvrde sudijske komisije. 

 

I tako, ostade gorak ukus nakon ovog derbija. Nista, jurimo se dalje, mozda je i bolje da budu prvi nakon regularnog dela da igramo finalni derbi u play-off-u tamo bez njihovih navijaca na jugu 😄 

Edited by Kooineeperk
slovo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Naravno da su misljenja tu da se razlikuju, al kad ljudi pisu da je problem Zvezde Hvang zaista je jasno da ima neznalica i budala, uz standard provokatore.

Edited by Manoly
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Valensija said:

 

Ne zezaj brate, kakvo crno skolovanje. Duljaj se veceras pitao za ishod taman koliko i ona korner zastavica.

igor-duljaj.jpg?ts=2023-02-28T11:49:21

Covek uzima titulu milionerima.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Константин said:

Исти они који су се прије пола године спрдали са шансама јер је јелте битан само резултат, сада кукају за шансама и срећом. Какви цареви:Hail:

Све се враћа све се плаћа а често се за стварање екипе мора и сачекати, наравно уз поштени рад. Тако је то у фудбалу…

Kako ti se čini igra i pristup utakmici? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

igor-duljaj.jpg?ts=2023-02-28T11:49:21

Covek uzima titulu milionerima.

Mozes da se zajebavas na ovaj i onaj racun, jasno je ko nama sedi u foteljama i sta su isti ti uradili od kluba, al brate... veceras je Zvezda u svakom elementu igre nadigrala Duljajev Pfk, uz sijaset promasenih sansi i to da njihovi igraci leze po terenu i deluju kao Radnik naspram nas.

Naravno, ima u komsijama borbe i zelje, nisu slabi kao prethodnih sezona, al ovo sa slikama Duljaja i komentarom da zasluzuju titulu je smejurija kakva god Zvezda bila.

2 minutes ago, Kooineeperk said:

@Manoly kad si pre procitao?! Prvo lajk pa citanje? 😄 

Preleteo brzim citanjem - sve se slazem! :lala2:

ja nemam snage za ovako opsiran komentar, tesko mi je pao ovaj remi..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Neopravdano si oštar prema ekipi, kapiram da si nervozan, ali lepo udahni, smiri se, pa natenane. Šta drugo čovek da ti napiše nego ovo bosmanovo? Jebote, razbili smo ih, ponekad to nije dovoljno. Da odigramo i treći derbi sezone ovako, biće puna kapa i dobićemo sigurno.

Pa moze da glumi doktora u svojoj porodici, ne meni, moze da me preskoci, ili napise da nemam pojma boli me uvo, zaista uzivo bih umeo da odgovorim podmuklacima, ovako xe grizem za jezik. Ali posto si ga podrzao, kapiram da se slazes sa doktorom. 

 

Link to comment
Share on other sites

Hvang i Ivanić su uništili Partizan u prvom poluvremenu... Mene samo kod Hvanga nervira što kada se umori djeluje ko maksum, ne može do 16 dobaciti... Ali objektivno je naš najbolji igrač... Jbg na koga će bjesna ciganija nakon onakve utakmice nego na najboljeg, pa i ja 😂... Ehhh da su i ostali stranci ko Hvang....evo prošla me ljutnja al meni je i dalje KANGA >>> Hvang 😉 (jbg niko nije ko naša luda glava) 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ab1995 said:

Hvang i Ivanić su uništili Partizan u prvom poluvremenu... Mene samo kod Hvanga nervira što kada se umori djeluje ko maksum, ne može do 16 dobaciti... Ali objektivno je naš najbolji igrač... Jbg na koga će bjesna ciganija nakon onakve utakmice nego na najboljeg, pa i ja 😂... Ehhh da su i ostali stranci ko Hvang....evo prošla me ljutnja al meni je i dalje KANGA >>> Hvang 😉 (jbg niko nije ko naša luda glava) 

Hvang i Ivanic su u prvom poluvremenu objasnili neke stvari po levoj strani. Toliko jednostavno, direktno, lepo za oko. Steta sto nemaju dobrog spica ispred sebe. U drugom poluvremenu prvi ostao bez daha, a drugi premesten vise u sredinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Manoly said:

Mozes da se zajebavas na ovaj i onaj racun, jasno je ko nama sedi u foteljama i sta su isti ti uradili od kluba, al brate... veceras je Zvezda u svakom elementu igre nadigrala Duljajev Pfk, uz sijaset promasenih sansi i to da njihovi igraci leze po terenu i deluju kao Radnik naspram nas.

Naravno, ima u komsijama borbe i zelje, nisu slabi kao prethodnih sezona, al ovo sa slikama Duljaja i komentarom da zasluzuju titulu je smejurija kakva god Zvezda bila.

Preleteo brzim citanjem - sve se slazem! :lala2:

ja nemam snage za ovako opsiran komentar, tesko mi je pao ovaj remi..

Niko tebi ne brani da uzivas u ovoj utakmici, nikom ja ne branim da glorifikuje 2-2 sa Partizanom.

Ja ne uzivam, nisam srecan, znam gde su probemi i ne zelim da ih krijem pod tepih.

Vama srecno sa Terzom, evo ja cu po strani da budem da vam ne kvarim srecu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Pa moze da glumi doktora u svojoj porodici, ne meni, moze da me preskoci, ili napise da nemam pojma boli me uvo, zaista uzivo bih umeo da odgovorim podmuklacima, ovako xe grizem za jezik. Ali posto si ga podrzao, kapiram da se slazes sa doktorom. 

 

 

Nisam nikog podržao, samo se vidi da si nervozan, iskuliraj malo.

Link to comment
Share on other sites

Par utisaka 

Rodic nije mentol. Nije ih razneo ali nije ni budala. To se negde i znalo. Jos manje postovanje mu treba dati jer je prodao prosli Derbi. 

 

Desna strana uzas. Koja je fora da Kosti ne daju sansu po cemu igraca manje u polju

 

Hvang preorao teren. Nema snage za poslednja dva centarsutra i sad je guma bogdanovic?!? Bezvezni komentari. Nekad je tim delovao kao kanturina bez Mirka, Kataia i Kange na terenu a u poslenjih pola sata se nije ni primetilo da ih nema. Klasa igrac koji je sam drzao sredinu terena

 

Nedaje uopste nije los za ovo sto Miloje igra ali nema Kataia iz 2020 i to je to. Bukari to nije, i nikad nece biti. Za pohvalu da daje golove glavom, sto nije radio, i treba nekako da tim iskoristi njegovu snagu i ubrzanje

 

Mali Micko totalni antitalenat, igrac manje, da covek pozeli srnalda i gobelju da se vrate. Samo je falilo da napravi penal, eto toliko je beskoristan.

 

Moze neko da gotivi ili ne gotivi Glazera ali lik nije za Zvezdu. Toliko lose anticipira igru i lose se postavlja da to nije normalno. Alibi golman koji ce da nas vadi protiv sitija i da sve usrere jednim boksovanjem. A i danas za malo da bude boksovanje u prazno

 

Nista nije izgubljeno ali bih sto pre da se zavrsi ovaj kurac od sezone. Ovaj Inception stvarno vise ne moze da se izdrzi

😞

Edited by maXa88
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Константин said:

Исти они који су се прије пола године спрдали са шансама јер је јелте битан само резултат, сада кукају за шансама и срећом. Какви цареви:Hail:

Све се враћа све се плаћа а често се за стварање екипе мора и сачекати, наравно уз поштени рад. Тако је то у фудбалу…

Pa je l Miloje ima srece ili nema sta kazu strucnjaci.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jose tad uveliko bio trener Reala😀 to je Di Mateo bi kad je Torres dao gol za 2-2

U pravu si, pisao sam iz glave, nisam proverio ali poenta stoji, preslikana taktika tako da Duljaj = Di Mateo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...