Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Al svi ovi sto su trazili da napadnemo odigrwmo muski-evo napadosmo odigrasmo muski i trebali da dobijemo. Vidim svi ti sto su trazili kako ovaj x muski podnose,ono dostojanstveno,mudato. Ej 15 kola prije kraja izgubili titulu a ima jos jedan derbi 😂. Davno nismo ovako dobro odigtali derbi,svaka cast momcima bice bolje sledeci put

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ја сам био против повратка Милојевића и даље то мислим, али шта данас хоћете од њега? Размонтирали смо их као никад у задњих 5-6 година сигурно, јебига није се имало среће, биће још један дерби.

Kad cete shvatiti da sreca i nedisciplina nisu ista stvar

1 minute ago, Steve Gerrard said:

Al svi ovi sto su trazili da napadnemo odigrwmo muski-evo napadosmo odigrasmo muski i trebali da dobijemo. Vidim svi ti sto su trazili kako ovaj x muski podnose,ono dostojanstveno,mudato. Ej 15 kola prije kraja izgubili titulu a ima jos jedan derbi 😂. Davno nismo ovako dobro odigtali derbi,svaka cast momcima bice bolje sledeci put

Oce k! Nocas je bila kljucna bitka. Pokazali smo da smo smoklje i nadam se da titula ide tamo gde je vise zele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ја сам био против повратка Милојевића и даље то мислим, али шта данас хоћете од њега? Размонтирали смо их као никад у задњих 5-6 година сигурно, јебига није се имало среће, биће још један дерби.

Potpuno se slažem. Razbili smo ih igrom, naterali da se izležavaju kao što nijedan superligaš nije. 

Ono što treba da se zapamti za sledeći derbi, da se oni ništa ne pitaju, da Mijailović ne može da igra beka i da je Katai za penziju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

 

 

Bruka da jedan Katai , polu-penzioner ulazi pre Krasoa koji je blistao na Africkom kupu !!

Kada je Kraso izgubio mesto u 11, išla je priča da ladi jaja na treninzima i da je nespreman.

Ja se samo pitam šta je kod Kataija drugačije. Pa on ne bi bio u stanjz ni taj KAN da odigra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na kraju krajeva dobro je ovo bilo. Godinama se tražila igra napadačka, da ima smisla, I evo je. Šteta što rezultat nije ispratio .

Borbeno,  jako u duelu, dva puta u okvir gola, u udarcima 22-4, posed 73 -27.

..falio je taj gol da se sve kruniše. Ali dobro. Idemo dalje. Po meni veliki napredak u pristupu, igri, i odnosu ka dresu. Može bolje svakako,  pre svega realizacija..

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi smo frustrirani zbog mora promasenih sansi, potpuno razumljivo. Ono sto mi je nerazumljivo, da ne kazem debilno, jeste pljuvanje Miloja posle ovako dominantne igre. Ej, bukvalno smo ih rasrafili na sitne djelove. Jedina zamjerka sa moje strane jeste ulazak Kataia… morao je Kraso u igru. Ubijedjen sam da bi izmislio gol.

Kao sto rekoh, ogroman zal sto ih nismo ispratili sa pet komada. Po

prikazanom na terenu, takav ishod smo 1000% zasluzili.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Golijat said:

Druze, ti bukvalno blage veze nemas o fudbalu

Исто  ја могу речи и тебе... И то није никакав аргумент... Хванг не игра у складу са очекивањима за играча за каквог се представља... И наравно да ја намјерно претјерујем и када кажем "леват" и када га поредим са Шерифом.. Његов (по мени недовољан) утицај на игру, његови смјехотресни центаршутеви, шутеви, дуел игра нису нешто што вриједи 5 милиона, чак нема ни луцидност као Канга док је играо ближе голу ... По карактеру Канга је "икона" фудбала за њега...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Valensija said:

Posjed lopte 73:27

Odavno ih nismo ovako razmontirali. Nevjerovatno sta smo sve promasili… ovo je trebalo da se rijesi vec u prvom poluvremenu.

U drugom, od 10-ak cistih sansi samo jedan gol. Ne duplo nego troduplo smo bolja ekipa od njih. Steta, trebali smo da ih ispratimo sa petardom.

Ne, nismo, sto dokazuju 2 derbija i stanje na tabeli.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Fat Zadd said:

 

P#srao ( sto postavkom igre, taktikom ... sve ukupno )se veceras lepo Miloje po tebi i tvom nesrećnom kolegi 

 

 

Cime? Sto opet kod kuce nije dobio derbi? Sto iz igre ne bi gol dali 100 godina da se igralo?

 

Sad nastavljamo niz penala na gostovanjima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Steve Gerrard said:

Ej 15 kola prije kraja izgubili titulu a ima jos jedan derbi 😂. Davno nismo ovako dobro odigtali derbi,svaka cast momcima bice bolje sledeci put

 

Od početka sezone mnogi su u fazonu i kad kiksamo ma ko ga jebe, uzećemo titulu, Partizan nikad gori. Zaređao je Partizan sa kiksevima, bili i prvi i dođe prvi derbi, trt, poraz. Ma ko ga jebe, ima još derbija, dođe i drugi derbi i opet ne umeš pobediti, ma nema veze, ima još 15 kola a tu je još jedan derbi. Stiv, ne koristimo svoje prilike, đavo odneo zajebanciju. :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Најгоре што нам сада може да се деси јесте да помислимо да смо "тродупло" боља екипа од Партизана... Све док у екипи имамо мине типа Мијаиловић, док нам је први шпиц овај мучени Шериф којем треба 5 зицера да да један гол, то нам ништа не значи... Нисмо имали среће са пречкама Мимаре, Букарија... Остали зицери као они Шерифови и онај Стаменићев су недостатак квалитета... Нема ту несреће... Имали смо ми вечерас и среће.. Шериф је дао гол... 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kada smo poslednji put ovako odigrali derbi, od pocetka do kraja. Ne pamtim ni kada je neka ekipa u derbiju ovoliko nadigrala protivnika. 
 

Nedostajalo je srece kod onih silnih precki, ali imali smo i neke odlicne sanse gde udarci nisu bili dovoljno dobri, a s obzirom da nam se to ponavlja vec ko zna koji put ove sezone onda to nije slucajnost. Fali nam rasni golgeter koji u stopostotnim sansama nece imati milosti nego opaliti po lopti pored golmana. Bukari i Serif to ne umeju.

 

Kanga je nas najgori igrac uzimajuci u obzir poziciju i ulogu koju ima na terenu. Njegova izmena u 55. minutu govori koliko je on stvarno nas najbolji igrac kao sto se moze negde cuti ili procitati. Gomila bezveznih dodavanja i usporavanja igre uz nikakav doprinos u odbrani i gubljenje lopte posle cega cesto protivnik ima dobru sansu a neretko postigne i gol. Njega bas ne zelim vise da gledam, kao ni Mijailovica koji ima smisla samo u poslednjih 10-15 minuta utakmice kada treba da se branimo. 
 

Ako Partizan sa ovom ekipom i ovakvim trenerom uspe da uzme titulu to ce biti bas nelogicno. Ako buduci sampion zemlje igra ovakav "fudbal" ja ne znam eto... A i mi smo jadni u tom slucaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trebalo je ovo da pobedimo iz puno razloga, ali eto nismo uspeli. Ne volim i ne cenim baš Miloja uopšte ali za ovo danas ne mogu nešto da prigovorim. Mada opet ako se sezona ne završi kako svi očekujemo, to je bila ta utakmica, gde je trebalo da se sezona preokrene, a objektivna odgovornost je ipak na njemu. Realno, kušao je danas Miloje malo svoje medicine na kojoj je napravio onih par rezultata, kojima smo ušli u Europu i za koje mu se preterano pripisuju neke velike zasluge. Ko to ne vidi / razume, šta da mu radim.

Kažem, jer se već sad crta baš isto kao na košarci, ako ne ide po planu, zajebo sezonu Duško (Bahar), a dežurni miljenik (-ci) nikad odgovorni za ništa loše, samo prihvataju zasluge za neke pozitivne rezultate, e pa ne ide to tako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koja je ova novinarka iz informera, koja se uhvatila mikrofona i prvo pitanje "sudija" drugo pitanje ",sudija" 

Koliko su samo opterećeni suđenjem i samo im je sudija u glavi. Sudija pa sudija. Nije da nismo navikli na tu mantru.

 

Duljaj korektan na konferenciji.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Valensija said:

Ok. Vidjecemo na kraju.

Ovo veceras ide u prilog mojoj tvrdnji.

Video sam jos na proslom derbiju, mi krecemo sa Mijatovicem, mali masi zicere, posle ulazi Serif daje nadu, ali Rodic naravno resava. Ulazi Kataji i gasi svaku nadu.

Sada su heroji promasaja drugi, tu je i Micko umesto Rodica, i naravno Kataji kao slag na torti.

Znaci vec vidjeno.

Oni izgaraju, zele, i vraca im se.

Mi smo glupi, bahati i lose vodjeni, kod nas mora da igraju odredjeni i bas ti godinama zapecacuju sudbinu Zvezde.

 

Duljaj skoluje Zvezdine trnere i alal mu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Video sam jos na proslom derbiju, mi krecemo sa Mijatovicem, mali masi zicere, posle ulazi Serif daje nadu, ali Rodic naravno resava. Ulazi Kataji i gasi svaku nadu.

Sada su heroji promasaja drugi, tu je i Micko umesto Rodica, i naravno Kataji kao slag na torti.

Znaci vec vidjeno.

Oni izgaraju, zele, i vraca im se.

Mi smo glupi, bahati i lose vodjeni, kod nas mora da igraju odredjeni i bas ti godinama zapecacuju sudbinu Zvezde.

 

Duljaj skoluje Zvezdine trnere i alal mu.

 

Veceras je Duljaj bas školovao Miloja... videlo se na terenu.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

A i ti Milojevicevi srecni momenti se toliko cesto prepricavaju da imas utisak da je svaki bitan mec pobedio nezasluzeno. Da, gostovanja Krasnodaru i Salzburgu su bila srecna i provukli smo se, ali su ti rivali kod nas kuci bili nevidljivi. Krasnodar razbijen, Salzburg nije sutnuo na gol. Izbacivao je Milojevic i Spartu, Kopenhagen, Jang Bojs bez udela srece. Jedan Liverpul je pobedjen zasluzeno. Keln, Bate Borisov, Arsenal, pobeda protiv Olimpijakosa... S obzirom kakav je sastav vodio naravno da mu je trebalo i nesto srece, ali preteruje se sa tom pricom.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

U životu se sve plaća pa tako kad nekaš dobijep nezasluženo onda nekad i izgubiš nezasluženo. Ovaj remi je poraz uprkos brojnim šansama koje nisu realizovane. Neka do kraja u svakoj utakmici igraju ovako i čak i ako ne osvoje titulu nije problem. Miloje malo štucao sa izmenama i naravno forsiranjem mićka ali tu se izgleda on i ne pita mnogo. Katai treba da dobije mesto u loži a ne da se šetka po terenu. Mimović ima dobar potencijal ali šta vredi kad neće dočekati 2025 u Zvezdi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Steve Gerrard said:

Sto se sve moze procitat ,sto pisu pojedine glave, Terzinjo dabogda vladao jos 100 god zvezdom,ljudski maksimum si za dobar dio

Bukvalno. Mene je sramota sto pojedini odavde navijaju za isti klub kao ja. Koja kolicina autosovinizma!

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...