Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Kakva razlike između dva poluvremena...Ovo stvarno ide Baharu na dušu...Kraso i Mijailović su katastrofalni promašaji...Ne znam šta mali Nedeljković treba da uradi da se ustali a Ndiaj kakav takav, ipak je špic i mnogo bolji posao radi od ovih nazovi napadača...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kosta kakav god da je trenutno sram bilo sve koji su ga opljunuli ni ne zasluzujute bolje od Micka legende.

 

Steta sve deluje kao mozemo i na kraju nista, trebalo nam je jos malo srece… Ako ostane na klupi valjda je video kako sve bolje izgleda kad igraci igraju na svojim pozicijama.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ZiS said:

Kakva razlike između dva poluvremena...Ovo stvarno ide Baharu na dušu...Kraso i Mijailović su katastrofalni promašaji...Ne znam šta mali Nedeljković treba da uradi da se ustali a Ndiaj kakav takav, ipak je špic i mnogo bolji posao radi od ovih nazovi napadača...

nemoj zaboraviti Rodica. Vjerujem da makar jedan TV strada kad god on dodirne loptu-igra odbranu.

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZiS said:

Kakva razlike između dva poluvremena...Ovo stvarno ide Baharu na dušu...Kraso i Mijailović su katastrofalni promašaji...Ne znam šta mali Nedeljković treba da uradi da se ustali a Ndiaj kakav takav, ipak je špic i mnogo bolji posao radi od ovih nazovi napadača...

 

I meni je to največa misterija. Kao da prvo i drugo poluvreme nije igrala ista ekipa.

 

Možemo sad da do sutra polemišemo o tome dal je trebao Ndiaye od početka, i o ostalim kombinacijama. Ali u Leipzigu su on i Olajinka igrali od početka, i izgledali podjednako pogubljeno kao ovi što su danas igrali u prvoj postavi. Neverovatno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bukari sebican

Micko tragican

Rodic komican

Lucic beskoristan

Golman odlican

Olajinka odlican

Trebao da igra Nedeljkovic od starta

Kangi od mene 🎖

Serif drvo

Korejac nit smrdi nit mirise

Kraso prevara

Ivanic ko Ivanic

 

Bahar-vidimo se nikad, a cujemo jos manje.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sudija je uspeo dodatno da podigne pritisak. Potpisujem da bi za njih svirao penal za ovo nad Olajinkom.

Bahara smo potrosili, nazalost. Nije znao gde dolazi, skuvan je kao zaba pristajuci na kompromise. A govedo glavno se utišalo, valjda mu dobro doslo ono oko sinova razbojnika. Porodicni problemi, pa ga nema.

Ostaje žal jer smo mogli mnogo vise. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Kosta kakav god da je trenutno sram bilo sve koji su ga opljunuli ni ne zasluzujute bolje od Micka legende.

 

Steta sve deluje kao mozemo i na kraju nista, trebalo nam je jos malo srece… Ako ostane na klupi valjda je video kako sve bolje izgleda kad igraci igraju na svojim pozicijama.

nije video on nista, sledeca utakmica opet ce igrati sve razliciti igraci, covek je pogubljen i nije uopste dobar trener.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Citaj sta sam napisao.Uopste me nije zadovoljio i samo se pitam gde su ljudi koji su pisali kako se cinila nepravda prema doticno Zan Klodu sto ranije nije startovao i igrao vise u LS.

Nisam citao prethodne, gledao sam mec, shvatam poentu👍

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Sudija je uspeo dodatno da podigne pritisak. Potpisujem da bi za njih svirao penal za ovo nad Olajinkom.

Bahara smo potrosili, nazalost. Nije znao gde dolazi, skuvan je kao zaba pristajuci na kompromise. A govedo glavno se utišalo, valjda mu dobro doslo ono oko sinova razbojnika. Porodicni problemi, pa ga nema.

Ostaje žal jer smo mogli mnogo vise. 


Наравно. Говна ће увијек прије наћи жртву него дати подршку и испоштовати своју ријеч да желе модернији и бржи фудбал. На крају послије Срнића к Гобељића осванусмо 2023. са Мићком  и Родом. То се зове карма.

Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

I meni je to največa misterija. Kao da prvo i drugo poluvreme nije igrala ista ekipa.

 

Možemo sad da do sutra polemišemo o tome dal je trebao Ndiaye od početka, i o ostalim kombinacijama. Ali u Leipzigu su on i Olajinka igrali od početka, i izgledali podjednako pogubljeno kao ovi što su danas igrali u prvoj postavi. Neverovatno.

 

Možda ima i do psihološke pripreme...Ne znam, nisam im na treninzima ali očigledno nešto u pripremi meča nije valjalo. Pokazali su u obe utakmice periode kad mogu ravnopravno da igraju sa ovako kvalitetnim protivnikom. Mogu da razumem da ne možemo da im pariramo 90 minuta, ipak je evidentna razlika u kvalitetu ali ovolike amplitude nisu normalne.

Edited by ZiS
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nije nama problem poraz protiv sjajne ekipe Lajpciga već bušenje ekipe iznutra od ološa kojima je FKCZ krava muzara i apsolutno im je nebitno da li klub ima neki uspeh. Smeta im svako ko pokuša da napravio iole normalan klub. 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je malo žao trenera. Malo. Mislim da mu se jednostavno kocke nisu poklopile, došao u naizgled odličnom trenutku, ali i u trenutku kada su očekivanja na vrhuncu, ispostaviće se neopravdano.

 

Za sve treba vreme, posebno za sastaviti dobar i funkcionalan kolektiv. Vreme koje Barak nije imao niti će imati po svemu sudeći.

 

Dve stvari njega drže u timu i na proleće. Treće mesto u grupi i pobeda u derbiju. Sve drugo mislim da znači rastanak.

 

Opet, mislim da nam je centarfor operisan od fudbala a da mali Hvang ima puno kvaliteta za moderan fudbal.

 

Odbrana standardno katastrofalna. Drugo poluvreme stihijski napadi i ništa drugo, ideje, forme... niđe veze, ništa. Kao da su se juče videli i nije im jasno ko koju poziciju igra.

 

Na kraju rezultat još i dobar realno, gosti otaljali utakmicu. Orsato budaletina teška.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nele said:

Kosta kakav god da je trenutno sram bilo sve koji su ga opljunuli ni ne zasluzujute bolje od Micka legende.

 

Steta sve deluje kao mozemo i na kraju nista, trebalo nam je jos malo srece… Ako ostane na klupi valjda je video kako sve bolje izgleda kad igraci igraju na svojim pozicijama.

 

Iskreno mislim da smo mi miljenici srece, do sada imamo 107 suteva na nas gol i primili smo samo 10 golova.

Link to comment
Share on other sites

Baharu ide na dusu pocetna formacija i postavka, ali ne treba se zanositi, ovi su 2 klase iznad nas. Stavise, meni nije jasno kako nas nisu opasno nagazili u obe tekme, moze se reci da smo se relativno pristojno nosili, izuzev prvog poluvremena veceras.

 

Inace, da ne bude da su sve promene bile lose, Kanga jedno 9 puta korisniji od Stamenica.

Edited by holden c.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...