Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, mare80 said:

Meni je za sada Nedeljković otkrovenje sezone ... Još nema ni 18. godina ....

Potencijal za preozbiljnog igrača u budućnosti ....

Možda nisam neki fudbalski stručnjak, kao što sam košarkaški xD ali ja od njega nisam mnogo toga video do sada. 

Slabija tehnika, pas problematičan, centaršut klasični srpski. 

 

Ima konstituciju i brzinu, ali ne bih, za sada, pričao o otkrovenju. Svakako jeste mlad i napredovaće. 

 

Ovo je bar zapazilo moje, amatersko, oko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je ograti sa toliko mladih i biti na visini zadatka, radujem se svakoj utakmici ko malo dete i tesko mi pada sto igramo samo jednom u sedam dana. Neverovatan je Kraso, koliko snage u tom sutu.

Svidja mi se sto trener ne izbacuje Bukarija, posto ovak ubaci na turbo pred kraj kad svi pocrkaju.

Bice dosta lepa sezona, naigrace se Zvezdina deca fudbala, to je sigurno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I igrao Azarov, a? 🙂 

 

Lepo je sve ovo ali da mi vidimo kako to izgleda kada ne povedemo odmah i kad protivnik ima jaci i smisleniji napad, da li nam radi transformacija iz 3 u bekovskoj liniji u 4 ili 5 cak, kako to izgleda kada nas neko pritisne. 

 

Bicu sudrzan dok to ne vidim, za sada jedino sto mogu da kazem da napad lepo izgleda i da svi deluju da imaju neku inspiraciju, kreativnost u napadu. 

 

 

p.s. Gleda li Pesic ovo (ne Kari, nego golgeter)? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Steve Gerrard said:

Imao je finih prodora,meni se bas svidja,proigrao par puta dobro takodje. I moram reci ono sto je pisano da je spor po meni nema veze s mozgom,vidjeli se to vec eo sada u nekoliko direktnih duela

Nisam gledao utakmicu,nisam bio u mogucnosti,od onih prethodnih utakmica samo da radi na realizaciji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Možda nisam neki fudbalski stručnjak, kao što sam košarkaški xD ali ja od njega nisam mnogo toga video do sada. 

Slabija tehnika, pas problematičan, centaršut klasični srpski. 

 

Ima konstituciju i brzinu, ali ne bih, za sada, pričao o otkrovenju. Svakako jeste mlad i napredovaće. 

 

Ovo je bar zapazilo moje, amatersko, oko. 

 

Ja od kad sam ga prvi put gledao pa do danas, decko je nestvarno napredovao. Iz polusezone u polusezonu je bivao bolji, tako da s te strane, zbog jake radne etike, bas imam poverenja u njega.

 

On je do kadeta bio prakticno u drugom planu u toj generaciji. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Meni se ova postava danas nije nešto dopala. Smatram da je Mijailović bio nepotreban. Kao vezni igrač nema on neku vrijednost. Danas je prodao barem pet lopti. Baš direktno baci loptu u noge igračima Napretka.

 

Zanima me kako će se na kraju završiti priča oko Azarova. Ima kvalitet da se bori sa Mitrovićem za tu poziciju. Mitrović je brži igrač i nešto je bolji u fazi defanzive, ali ostale stvari su na strani Azarova. 

Link to comment
Share on other sites

Posle današnjeg pomeranja Mijailovića na DM skoro pa sam siguran da će nam do LŠ doći još jedno pojačanje na toj poziciji. Na Ada se za sada ne računa ozbiljno, Mijailović pomeren na štopera, Stameniću nije primarna pozicija zadnji vezni, Kangva i Kanga su takođe usmereni na napred. Zadnji vezni dolazi sigurno. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čočo said:

Posle današnjeg pomeranja Mijailovića na DM skoro pa sam siguran da će nam do LŠ doći još jedno pojačanje na toj poziciji. Na Ada se za sada ne računa ozbiljno, Mijailović pomeren na štopera, Stameniću nije primarna pozicija zadnji vezni, Kangva i Kanga su takođe usmereni na napred. Zadnji vezni dolazi sigurno. 

I treba da dodje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...