Jump to content

Roland Garros 2023


Drug Crni

Ko osvaja?  

43 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Carlos Alcaraz
      13
    • Novak Đoković
      29
    • Daniil Medvedev
      1
    • Neko od ostalih
      0
  2. 2. Ko osvaja?

    • Iga Swiatek
      19
    • Aryna Sabalenka
      12
    • Elena Rybakina
      7
    • Neko od ostalih
      5


Recommended Posts

Just now, Don Dusko said:

Ste videli ovo:

  Hide contents

image.png.eb3cfb420576305cffaecb81faa659ce.png

"Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju", napisao je treći nosilac na Rolan Garosu.

 

 

 

Ne može on bez toga :classic_sad:

18 minutes ago, alcesta said:

Ko je ova Avanesjan? :classic_blink:

 

Di znam,al' pratićemo je.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Dusko said:

Ste videli ovo:

  Reveal hidden contents

image.png.eb3cfb420576305cffaecb81faa659ce.png

"Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju", napisao je treći nosilac na Rolan Garosu.

 

To se kod nas kaže, Bog mu bolju pamet dao :classic_rolleyes: ako nema konkretnih medijskih problema napraviće ih sam sebi, koliko da mu ne bude dosadno.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sten preziveo Lavrnjinog pulena.

 

Hamad kao WTA mec, decko bas nema nikakvu takticku potporu za ovaj nivo, ko mu je trener mozda nije ni cudo. Ali ajde, prvi set na GS, dosta poena, to je svakako pozitivno.

 

Deluje da ce i ova druga dvojica brzo za njim, od Filipa me ne cudi, ali Kinez skoluje Ducija kao da je 100 mesta ispred.

 

Ocigledno mu je prosao taj fluke mesec u dve godine, sad se vraca na fabricka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Sten preziveo Lavrnjinog pulena.

 

Hamad kao WTA mec, decko bas nema nikakvu takticku potporu za ovaj nivo, ko mu je trener mozda nije ni cudo. Ali ajde, prvi set na GS, dosta poena, to je svakako pozitivno.

 

Deluje da ce i ova druga dvojica brzo za njim, od Filipa me ne cudi, ali Kinez skoluje Ducija kao da je 100 mesta ispred.

 

Ocigledno mu je prosao taj fluke mesec u dve godine, sad se vraca na fabricka.

Deluje da ce samo Nole u drugo kolo. Ne bi me zacudilo ni da se Misa sutra obruka protiv nekog random kvalifikanta

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, szsd21 said:

Pre svega je čovek! Srami se komentara, dole ljudi ginu, većinu ovde naravno boli kurac, još napušavate nekoga čija reč vredi više od svih naših kvazi političara i državnika zajedno...Od mene samo respect!❤️

 

Trebalo bi da tebe bude sramota jer nemas pojma kome si replicirao, jednoj od najkorektnijih i najuljudnijih forumasica na citavom forumu koja je prakticno ovim komentarom donekle i zavrsila temu za nas, jer svi ostali koji bi nesto rekli na ovaj potez sigurno ne bi bili tako fini kao ona.

 

A ako dole ljudi ginu, imaju da zahvale samo retardiranoj politici ove zemlje koja vec decenijama ne moze da prizna da to NIJE Srbija i ako zele i ako im je stalo da ljudi dole ne ginu i mirno i lepo zive na svojim imanjima (jer to da je nesto u njihovom privatnom vlasnistvu ne menja ime drzave) trebalo bi da se drugacije ponasaju.

 

Ali to ovakvi kolektivisticki umovi kakav je ocigledno i Djokovic ne mogu da procesuiraju.

Edited by McLeod
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Potop srpskih igrača. Ne baš i neočekivan.
Filip je u dubokom kanalu, Hamad potpuno neiskusan za gs,a Lajović predao. Ja se nešto ne sećam njegovih predaja..izgleda pomalo dežmekasto,ali je uvek bio dobro spremljen.
Ostao Miša K od kojeg očekujem tačno ništa i Olga kod cura. I Đoković naravno.

Prošli Vekić i Ćorić od komšija.

Link to comment
Share on other sites

Vidim sad da je Tim izgubio u 5 setova, ipak izgleda nije toliko beznadežan slučaj ali je bilo kasno da se vrati kad se setio gde je i zašto je tu.

Je li gledao neko, kako je izgledao fizički?

 

Quote

Sta?Kako je ovo moguce:P

Pa kako ne razumeš, očigledno Alkaras igra protiv Alkarsa, šta tu nije jasno :classic_tongue:

Videla sam prvih set i po i bilo mi žao onog jadnika s druge strane...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Drug Crni said:

Potop srpskih igrača. Ne baš i neočekivan.
Filip je u dubokom kanalu, Hamad potpuno neiskusan za gs,a Lajović predao. Ja se nešto ne sećam njegovih predaja..izgleda pomalo dežmekasto,ali je uvek bio dobro spremljen.
Ostao Miša K od kojeg očekujem tačno ništa i Olga kod cura. I Đoković naravno.

Prošli Vekić i Ćorić od komšija.

Izgleda da ce uskoro Krajinovic da objavi kraj karijere:

"Svašta mi pada na pamet. Razmišljao sam o pauzi, međutim, godine ne dozvoljavaju. Imam 32 godine. Svaka duža pauza bi bila sve teža za vraćanje s obzirom da gubim rang. Morao bih da igram slabije turnire, a sebe ne vidim u tome. Mislim da ste iz ovog konteksta sve razumeli šta ću da objavim uskoro..."

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Drug Crni said:

Nisam baš ovo očekivao ^
I sigurno ne tako naglo..

Ruku na srce, mozda je tako bolje ako nije potpuno skoncentrisan na tenis. Bilo je tu sporadicno nekih sjajnih ili bar atraktivnih meceva , jedno vreme je bio zaista lepo plasiran na listi, tu je i onaj nezaboravni masters u Parizu... Sve u svemu, mogao je ludi Filip i bolje od svega ovoga, ali luda glava, lenjost, telo nenaviknuto na maksimalnu potrosnju... Ali opet, nije ni karijera za postideti se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Kecmanovic ulazi u zavrsnicu prvog seta protiv Vavasorija, utisak mi je da ako izgubi prvi set sledi raspad.

 

Italijan nista specijalno, morace da mu pomogne Kecman.

 

Nije los Vavasori na sljaci, uz Karaceva ponajbolji kvalifikant. Nedavno je dobio Mareja i odigrao korektan mec protiv Medvedeva.

 

Kecmanovic mi deluje ok ovo malo sto videh, mada je nepotrebno zakomplikovao treci set, morace u tajbrejku da ga izvlaci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...