Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

1 hour ago, 4th and Goal said:

Moja forumaška karijera je završila. Već duže vremena razmišljam o tome, sada sam donio odluku pa eto da znate ako se budete pitali gdje sam. Pozdrav svima i svako dobro! :heart:

Ja se pitam gde si svaki put kad promeniš nik :classic_tongue:

Sad ozbiljno, ne znam o čemu se radi ali se nadam da ćeš se predomisliti, ti si mi jedan od omiljenih likova ovde :heart:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 4th and Goal said:

Moja forumaška karijera je završila. Već duže vremena razmišljam o tome, sada sam donio odluku pa eto da znate ako se budete pitali gdje sam. Pozdrav svima i svako dobro! :heart:

 

Kolega, čemu takve konačne odluke?

Forum je koliko shvatam uvek otvoren - za bilo koju tvoju inkarnaciju ...

Ja imam nalete kad pišem ili postavljam stvari ... Pa me nema i tako...

Poslušaj ipak Alcestu - duže je ona ovde od svih nas.

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da pisem drugde, ali nemamo ITF temu...

 

Nadao sam se da cu mozda sresti @4th and Goal ovde, na "nevidjeno," mada se ne poznajemo. Trenutno sam u Zagrebu, igra se zenski ITF turnir, a tereni su na 10-ak min. hoda od mog stana pa dosta visim tamo.

Imao sam prilike da lajem sa Janom Fett (ona i moja cerka su imale istog trenera do 12. godine). Prosla je u sledece kolo. A najzanimljiviji mec danas je bio Marcinko-Jani (Petra Marcinko je #266 na WTA listi, juniorska osvajacica AUS Open prosle godine). Petra je uspela da dobije treci set 7:5 protiv 31-godisnje Madjarice Jani.

 

Petra servira:

803gAzF.jpg

 

nema puno publike, al' to je ITF...:

OYwDzYH.jpg

 

 

Svejedno, Mate-Miso, @4th and Goal , ili kako se vec zoves, zelim ti sve najbolje i da se vratis! ❤️❤️

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...