Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

jos jedno "glupo" pitanjce u jutarnjem kvizu:

 

sta je od 1981 zabranjeno raditi, prema FIFA statutu (i jos uvek tu stoji), tokom proslave postignutog gola:

1 - da se igraci ljube

2 - da fanovi upadnu na teren

3 - da igraci bacaju uvis jedan drugog

 

da vas vidim :classic_biggrin:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:
  Hide contents

Moj sledeci tip bi bio 1 :classic_biggrin: izmedju 1 i 3 sam se bas razmisljala

 

Spoiler

1 je.

kaze: mislili su da ljubljenje igraca nije dovoljno "muski" :ajme: :twak: , pa su zabranili (mada to pravilo niko zivi ne zarezuje iako je jos uvek na snazi)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jutros ponovo tenisko pitanje u jutarnjem programu (totalno lako, pa vas ni ne pitam da pogadjate, ali ga niko od voditelja nije odgovorio tacno :ajme:  ) :

 

Sta je uspeo da uradi Ivanisevic s 29 godina na Wimbldonu 2001-ve?

1 - da osvoji titulu kao WC

2 - da bude diskvalifikovan u R1 posle 9 min

3 - da obuce majicu koja nije bela

 

jedna voditeljka se setila da je u neko doba bio pao nisko na rang listi, ali je ipak pretpostavila da je bio diskvalifikovan (jer je zakljucila da su pitanja uvek takva da najmanje verovatan odgovor dolazi u obzir).

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@wwwwdivni su ovi mozaici iz Meksika, podseti me na Gaudija i Sagrada familia (valjda se tako kaze na srpskom) taj covek je bio genije!

b4QHJbI.jpg

Ovi mozaici su u razlicitim bojama na raznim stranama katedrale pa u zavisnosti od toga koja strana je obasjana suncem enterijer poprima drugaciji efekat. Od svega sto sam do sad videla u zivotu, a da je covek izgradio najjaci utisak na mene je ostavila ova katedrala, a odmah zatim, takodje od Gaudija, Cripta della colonia Guell. 

eiJe842.jpg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bogami nije prijatno. Ja ne volim i inače ove staklene prelaze a pogotovo kad naprave takve stepenice pa moram da se hvatam za gelendder da ne promašim neku :classic_biggrin: ali ovaj efekat lomljenje ne znam šta im je trebao.

Još su mi manje jasni ljudi koji pretpostavljam i plaćaju za ovo nezaboravno iskustvo :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...