Jump to content

NFL - Season 2023


Recommended Posts

Za 5 godina se niko više neće sećati Patriota.

Nerealno kako su za mesec dana, od onog jada protiv Rejdersa, otišli u Bafalo i prc i u Baltimor prc.

Kapa dole svima, pogotovo Spagnolu.
A lika već 4 godine niko ni ne intervjuiše za poziciju HC.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za 5 godina se niko više neće sećati Patriota.

Nerealno kako su za mesec dana, od onog jada protiv Rejdersa, otišli u Bafalo i prc i u Baltimor prc.

Kapa dole svima, pogotovo Spagnolu.
A lika već 4 godine niko ni ne intervjuiše za poziciju HC.

Bio je taj vec HC pa se nije proslavio.
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Xpert said:

Bice bas trulo, ako budu eliminisali touchback turnover pravilo na kraju sezone.

 

Jasno ti je valjda da ono sinoć nema veze sa tim. Chiefsi pokupili fumble regularno. Ali generalno se slažem da to pravilo treba da ostane. 

 

8 hours ago, L' Imperatore said:

Neznam samo šta se Likely onoliko razmahao rukama, kao da nema niko oko njega u radiusu od 20 yardi

 

Ja još gledam na usporenom, lik maše ko na autobuskoj stanici, a otprilike je i takva gužva bila oko njega. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što je bilo očekivano još u septembru se na kraju i ostvarilo, još da Čifsi odbrane titulu i skoro savršena sezona iz mog ugla. 

Ovo skoro je jer su na NFL sajtu ove godine ukinuli playoff challenge upravo prve godine kad sam sastavio idealan tim :frusty:

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A zna li neko koje supstance je Campbell trošio pre i u toku meča? Čovek prvo u trečoj četvrtini neče da šutne FG sa 28 na 4th&2 da digne razliku na 17 (tri poseda), nego napada 21 razlike (isto tri poseda).

Pa onda na 3 razlike minusa u zadnjoj četvrtini opet ne šutira sa 30-ak yardi.

 

I naravno da onda pored takvih neverovatno glupih odluka budeš kažnjen i u nekim drugim situacijama. Kao što je umesto presečnog pasa Vildora,  Aiyuk kompletirao odbitak od Vildorove kacige za nekih 50 yardi. Pa drop Reynoldsa na 4. downu, pa kasnije jednom i na trečem.

 

Jbg burazeru. Očeš glumiš Brandona Staleya sa nekim analitičkim pametovanjem, prodješ na kraju kao Brandon Staley.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razumem ja analitiku i sve, i stvarno nemam problem sa tim ali ne sutiranje FG u tim situacijama mi je bas onako tesko za prihvatiti.

Da je imao 10 poena prednosti, a ne 14, sve legit i ne bi bilo sta da mu se zameri sto je pokusao ali ovako... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Njemu ne treba kicker na rosteru uopšte. Bolje nekog rezervnog OL da povede, još bolje dodatni TE a da mu da OL broj pa da se prijavljuje eligible svaki play koji uđe. pa da zbuni sve na terenu i u publici. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...