Jump to content

Šljakasti Mastersi 2023 (MK,Madrid,Rim) - Put ka Rolan Garosu


Drug Crni

Recommended Posts

23 hours ago, Milutinov Tata said:

Mislim da ce polufinala za tenisere biti u petak, za teniserke u cetvrtak, tako je bilo u Madridu.

Ipak subota polufinale a nedelja finale (muškarci).

..a kod devojaka Iga predala Ribakinoj na 1:1 i sad će da se mlati sa Ostapenko koja je u super formi :bravo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Iznenadio bi me svaki scenario koji nije Alkaraz osvaja RG.

Mene ne bi iznenadilo da ne osvoji. Jeste da uglavnom igra odlično, ali zna da preorsira agresivnos, uđe u serije grešaka, što dobar protivnik može da iskoristi.

Naravno, jeste prvi favorit, ali Novaka na slemu nikada ne treba otpisivati. Sve što je prikazao na šljaci ove godine zaboravite, to nije važno. Sada će tek da da sve od sebe, a da li će to biti dovoljno, videćemo....

Link to comment
Share on other sites

Samo još fali Ostapenko da osvoji Rim :ajme:

19 hours ago, McLeod said:

 Otprilike je kao pre operacije lakta, i igra i stav.

Da znaš da je i meni ovo padalo na pamet :default_sofa:

 

Odavno nije imao goru sezonu šljake. Ja sam pre ovoga očekivala minimum da na RG odbrani bodove, titulu svakako ne, ali sad se nadam da može makar čitav da stigne u drugu nedelju.

Deluje mi da će žreb ove godine značiti još više nego inače.

Link to comment
Share on other sites

Kada na kraju Daniil osvoji Rim:lol_2:

 

Šalu na stranu , deluje da je ozbiljno popravio igru na šljaci koju prezire Kyrgios style . Ipak je dovoljno dobar igrač da je bilo za očekivati kad tad ... Slično je i AM (nešto ranije od Daniila zaljičio da nije bauk , da može da se igra pristojno ako je baza dobra..

Jedino što sem Zvereva van forme nije imao nikakav test:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Helena said:

Ipak subota polufinale a nedelja finale (muškarci).

 

Izvini sto posumnjah kada si prvi put ovo napisala. Prosto je neverovatno da su im dali 2 nedelje za turnir, a oni ocito ne znaju sta bi sa tim danima. Novakov deo igrao u utorak i sredu pa ce tek u subotu. Mogli su bar sva 1/4 finala u obe konkurenciji biti istog dana (zenska juce, muska danas).

Link to comment
Share on other sites

Daniil lagano rešava Hanfmanna. 

U stvari Danillu bi zapravo šljaka trebala biti gotovo idealna za njegov stil , može dobro servirati , nema smetnje, returnirati daleko od linije kao i na hardu , može držati lopticu u igri do besvesti... Možda mi je i sinulo 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milutinov Tata said:

 

Izvini sto posumnjah kada si prvi put ovo napisala. Prosto je neverovatno da su im dali 2 nedelje za turnir, a oni ocito ne znaju sta bi sa tim danima. Novakov deo igrao u utorak i sredu pa ce tek u subotu. Mogli su bar sva 1/4 finala u obe konkurenciji biti istog dana (zenska juce, muska danas).

Ma joo,nisam ni ja bila sigurna, nego pratim Morgada i mislim da je on to napisao...

A i oni znaju da lupaju, Rotenberg je napisao de je Alkarazov poraz poraz decenije, ako ne i veka :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

Milslim, ovaj ES kad odvali poster :classic_rolleyes:

Stavi Runea, koji nije igrao ni finale slema i Ruda, koji je u lošoj formi u ravan Alkarazom i Đokovićem, dok Medvedeva stavi u drugi red, moguće drugog igrača sveta i mogućeg pobednika Rima.

 

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, McLeod said:

Ovaj turnir je bas definicija krilatice udario los na rdjavog.

Čini mi se da to pišeš za svaki turnir?

Baš je bilo par interesantnih mečeva, uključujući i duel skandinavaca danas, drama, "svadja", preokreti... I  Cici Meda je ok, zanimljivo...

18 hours ago, Helena said:

...i još nešto važno-ako Medvedev osvoji Rim, biće drugi nosilac na ATP-u, samim tim i drugi nosilac na Garosu.

Da, zato i navijam za Cicija ili Runes ako treba  u finalu.

21 minutes ago, Helena said:

Milslim, ovaj ES kad odvali poster :classic_rolleyes:

Stavi Runea, koji nije igrao ni finale slema i Ruda, koji je u lošoj formi u ravan Alkarazom i Đokovićem, dok Medvedeva stavi u drugi red, moguće drugog igrača sveta i mogućeg pobednika Rima.

 

Pa dobro, realno Medved tek treba da se dokaže na šljaci.

Link to comment
Share on other sites

Pa u ponedeljak.

Za 2012 Finale je isto ovako kiša padala , teren se pretvorio u čisto blato , ceo dan izlazili na teren i nazad u svlačionicu Djokovic i Nadal i na kraju odložili za ponedeljak .

 

Inače nisam ljubitelj zajedničkih mastersa ili kako god se turnir serija zove kod devojaka. Dovoljno je  na GS  :default_coffee:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa valjda pobednik treba da igra finale sutra, ako vreme dozvoli. Kakav kvalitet meča da očekujemo posebno ako je ovaj potraje? Igrači su već umorni od ovakvog dana.

. No nije samo ni do kiše , več i organizacije turnira . U Madridu prošle godine secam se finalista je igrao tako kasno i finale je bio užasno...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...