Dracarys Posted April 15, 2023 Posted April 15, 2023 6 hours ago, alcesta said: Da vidimo jesi li mu zapečatio sudbinu danas ili ćeš tek sutra Rubljov je u finalu, ostvareni su svi preduslovi da Siner postane sampion.
Helena Posted April 15, 2023 Posted April 15, 2023 Hajoj, 6:1 👀 A Sineru bi mogli fotku da promene na rezultati com.
Helena Posted April 15, 2023 Posted April 15, 2023 Ohoj ( ja ko Govedarica(?)), Rune servirao za set...
neko me sabotira Posted April 15, 2023 Posted April 15, 2023 10 hours ago, Dracarys said: Siner bez dileme osvaja Monte Karlo. Spoiler 8
Dracarys Posted April 15, 2023 Posted April 15, 2023 2 minutes ago, 4th and Goal said: Reveal hidden contents Siner je imao autoput ka tituli. Velika steta za njega.
alcesta Posted April 15, 2023 Posted April 15, 2023 Šta sam rekla ako Rune osvoji drugi masters, ti ćeš biti kriv 1
Helena Posted April 15, 2023 Posted April 15, 2023 Kontam da je publika bila na Sinerovoj strani, vrlo bučna, Rune im je pokazivao prstom psst, pa tražio od sudije da ih smiri, sudija mu odgovorio da on tim gestom ne pomaže... Posle brejka je je stavio prst na uvo i radovao se kao da je već pobedio, a na kraju i jeste... Ovo su ti prepričani tvitovi
McLeod Posted April 16, 2023 Posted April 16, 2023 Ma Rune je slepac. Kirjos nije imao toliko putera na glavi u tim godinama.
Pangea Posted April 16, 2023 Posted April 16, 2023 1 hour ago, McLeod said: Ma Rune je slepac. Kirjos nije imao toliko putera na glavi u tim godinama. Ne razumem. Puter na glavi bi trebalo da znači da se šlihta publici? Rune je suprotnost, namerno provocira publiku, ide glavom u zid.
McLeod Posted April 16, 2023 Posted April 16, 2023 Ne, nego nepostovanje prema apsolutno svima, protivnicima, publici, igri, imao je mizogine komentare vec, ne bi me cudilo da to prate i drugi izmi. Jedan bas ovako gadan lik po svim parametrima. 1
alcesta Posted April 16, 2023 Posted April 16, 2023 Kakve mizogine komentare, toga se ne sećam? Za homofobne znam
McLeod Posted April 16, 2023 Posted April 16, 2023 Bilo je nesto sto se nadovezivalo na equal pay cini mi se ali nema sanse sad to da nadjem. Homofobiju sam i zaboravio.
Geronimo Posted April 16, 2023 Posted April 16, 2023 (edited) Rune je jedan autentican negativac. Ipak, ima fana u meni. Ono sto mi se svidja, u vreme opste fol ispravnosti (big3) i totalne isfoliranosti (Kirios) - autentican je, ne stidi se toga sto je djubre. Btw, ja moram - equal pay je jedno takvo sranje... S jedne strane hocemo trzisnu ekonomiju, a s druge ko kaze ista protiv equal pay je homofob ili male supremacy fantik. Ma nije nego. Edited April 16, 2023 by Geronimo 3
Helena Posted April 16, 2023 Posted April 16, 2023 (edited) ...sve ostalo što si napisao se može prišiti i Medvedevu i Zverevu i Cicipasu i drugima...samo si iskoristio opšta mesta da ubaciš lični animozitet. Publika je bila odvratna a Siner je pukao pod teretom favorita. Odnosi se na ML post. Edited April 16, 2023 by Helena
Boxy Posted April 16, 2023 Posted April 16, 2023 10 minutes ago, Geronimo said: Rune je jedan autentican negativac. Ipak, ima fana u meni. Ono sto mi se svidja, u vreme opste fol ispravnosti (big3) i totalne isfoliranosti (Kirios) - autentican je, ne stidi se toga sto je djubre. Btw, ja moram - equal pay je jedno takvo sranje... S jedne strane hocemo trzisnu ekonomiju, a s druge ko kaze ista protiv equal pay je homofob ili male supremacy fantik. Ma nije nego. Bas me zanimaju argumenti protiv equal pay?
Recommended Posts