Jump to content

Šljakasti Mastersi 2023 (MK,Madrid,Rim) - Put ka Rolan Garosu


Drug Crni

Recommended Posts

Ja ne znam šta da kažem, to ponašanje (načelno) svih tenisera nove generacije je potpuno nezrelo...

U momentima najbolnijih poraza koje su "stari" teniseri, predvođeni trojkom, nanosili jedan drugom, ponašanje i izjave su bili na mestu.

 

Evo sad, dok se rukovao sa Runeom, Danil je uspeo i da se naruga Zverevu...

 

(Medvedev je rekao igrao si nefer).

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

Našla sam sad i ovo u odgovorima:

 

Niti mi je jasno šta je to Danil bacio sa mreže i kako je to omelo Zvereva, niti kako mu je sudija dozvolio da uzme toilet break ako to nije bilo moguće. Naravno o ovom drugom se uvek može raspravljati, ali ako se nije previše zadržao u rangu Cicipasa to ne bi trebalo da posebno utiče. 

Danil naravno nije cvećka, ali uvek imam utisak da ti ispadi koje ima povremeno više smetaju njemu nego protivniku.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Moram priznati da sam impresioniran nivoom tolerancije kojeg glavne sudije prezentuju prema Medvedevu. Juče Bernandeš,danas ona Francuskinja..Aureli Tort.. Zaista ne razumem zašto mu nisu dali opemenu za niz ispada.

Može malo konkretnije?

Juče, taj wc, danas tj sad već juče, a ono prekjuče nemam ni naznake...:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

I protiv Saše i juče protiv Runea je u jednom momentu iz sve snage napucao lopticu u onaj zid iza terena..doduše juče je zatražio od linijskih sudija da se sklone. Dobra dušica :classic_rolleyes: Ne vidim razliku između ovoga i lansiranja loptice preko tribina npr.
Pa onda to sklanjanje štapa koji drzi mrežu na kraju. Bernandeš sišao sa stolice da ga postavi nazad na mesto. Kao razmaženo derište.

Svađanje sa publikom,pretnja da neće da nastavi igru ako ne prestanu da zvižde.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da lik zbog nekog razloga ima nevidjenu prodju I po socijalnim mrezama. U danasnje vreme kad se po raznim tviterima I mrki pogled ili grimasa analiziraju do besvesti, Medvedevu se brzo zaboravljaju i puno ozbiljnije stvari, ili jos gore pretoci se to u meme I hejluje se kako je lik samo zabavan. 

Edited by Elias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...