Jump to content

Šljakasti Mastersi 2023 (MK,Madrid,Rim) - Put ka Rolan Garosu


Drug Crni

Recommended Posts

Kontam da je publika bila na Sinerovoj strani, vrlo bučna, Rune im je pokazivao prstom psst, pa tražio od sudije da ih smiri, sudija mu odgovorio da on tim gestom ne pomaže...

Posle brejka je je stavio prst na uvo i radovao se kao da je već pobedio, a na kraju i jeste...

Ovo su ti prepričani tvitovi :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Ma Rune je slepac. Kirjos nije imao toliko putera na glavi u tim godinama.

Ne razumem. Puter na glavi bi trebalo da znači da se šlihta publici? Rune je suprotnost, namerno provocira publiku, ide glavom u zid.

Link to comment
Share on other sites

Rune je jedan autentican negativac. Ipak, ima fana u meni. Ono sto mi se svidja, u vreme opste fol ispravnosti (big3) i totalne isfoliranosti (Kirios) - autentican je, ne stidi se toga sto je djubre.

 

Btw, ja moram - equal pay je jedno takvo sranje... S jedne strane hocemo trzisnu ekonomiju, a s druge ko kaze ista protiv equal pay je homofob ili male supremacy fantik. Ma nije nego.

Edited by Geronimo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

...sve ostalo što si napisao se može prišiti i Medvedevu i Zverevu i Cicipasu i drugima...samo si iskoristio opšta mesta da ubaciš lični animozitet.

Publika je bila odvratna a Siner je pukao pod teretom favorita.

 

Odnosi se na ML post.

 

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Geronimo said:

Rune je jedan autentican negativac. Ipak, ima fana u meni. Ono sto mi se svidja, u vreme opste fol ispravnosti (big3) i totalne isfoliranosti (Kirios) - autentican je, ne stidi se toga sto je djubre.

 

Btw, ja moram - equal pay je jedno takvo sranje... S jedne strane hocemo trzisnu ekonomiju, a s druge ko kaze ista protiv equal pay je homofob ili male supremacy fantik. Ma nije nego.

 

Bas me zanimaju argumenti protiv equal pay?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...