Jump to content

Najljepše teniserke


McLeod

Recommended Posts

2 hours ago, We lose every week said:

Brate...ako je bekhend prva stvar koju uočavaš na slici preporučujem ti da odeš kod lekara, sastaviš testament, pozavršavaš što imaš, ižljubiš se sa najmilijim...ili šta se već radi u takvim situacijama. :classic_biggrin:

 

Ne razumes.

Covek je mislio na back-, pa onda dodao i -hand onako, da se raja ne doseti... 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, We lose every week said:

Brate...ako je bekhend prva stvar koju uočavaš na slici preporučujem ti da odeš kod lekara, sastaviš testament, pozavršavaš što imaš, ižljubiš se sa najmilijim...ili šta se već radi u takvim situacijama. :classic_biggrin:

Pravo da ti kazem,primetio sam da joj je tehnika prihvatanja drske sa obe ruke impozantna. :59::classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Italijanke nose crveni ves za Natale, ne za NG tako da nije poranila, ono sto mene brine je da joj bubrezi ne ozebu na toj hladnoj koznoj garnituri i da je desnom stiklom ne probusi:smiley2:

Inace Camilu i njenog ludog tatu ne gotive bas puno u Italiji, Sara im je heroina:heart:

A Busar izgleda preterala sa surenjem jelke, nazebla pa se sad ususkala u porketnoj pizami na zalost svih fanova :classic_tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

@Crni BombarderZnas li da ti Kamilica danas slavi rodjendan 29ti? Bas sam se iznenadila. Stalno mislim kako tek treba da dodje njeno vreme, a ona ti vec omatorila:classic_tongue:

5 minutes ago, alcesta said:

Sudeći po mestu na listi nije se ni pre korone leba najela od tenisa :classic_tongue:

Nemoj tako, sa 19 godina ima odigranih cak 37 meceva, od toga 9 pobeda:thumbup:

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Ja se za skoro sve naše tenisere/ke iz ove "mlađe generacije" svaki put iznenadim kad me podsete koliko već godina imaju, a stalno ih ubrajamo u neke mlade nade. Recimo Aleksandra Krunić ima već 27 godina :classic_ohmy:

4 minutes ago, Milica said:

Znas li da ti Kamilica danas slavi rodjendan 29ti? Bas sam se iznenadila. Stalno mislim kako tek treba da dodje njeno vreme, a ona vec omatorila:classic_tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...