Jump to content

Najljepše teniserke


McLeod

Recommended Posts

Brate...ako je bekhend prva stvar koju uočavaš na slici preporučujem ti da odeš kod lekara, sastaviš testament, pozavršavaš što imaš, ižljubiš se sa najmilijim...ili šta se već radi u takvim situacijama. :classic_biggrin:

Edited by We lose every week
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, We lose every week said:

Brate...ako je bekhend prva stvar koju uočavaš na slici preporučujem ti da odeš kod lekara, sastaviš testament, pozavršavaš što imaš, ižljubiš se sa najmilijim...ili šta se već radi u takvim situacijama. :classic_biggrin:

 

Ne razumes.

Covek je mislio na back-, pa onda dodao i -hand onako, da se raja ne doseti... 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, We lose every week said:

Brate...ako je bekhend prva stvar koju uočavaš na slici preporučujem ti da odeš kod lekara, sastaviš testament, pozavršavaš što imaš, ižljubiš se sa najmilijim...ili šta se već radi u takvim situacijama. :classic_biggrin:

Pravo da ti kazem,primetio sam da joj je tehnika prihvatanja drske sa obe ruke impozantna. :59::classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Italijanke nose crveni ves za Natale, ne za NG tako da nije poranila, ono sto mene brine je da joj bubrezi ne ozebu na toj hladnoj koznoj garnituri i da je desnom stiklom ne probusi:smiley2:

Inace Camilu i njenog ludog tatu ne gotive bas puno u Italiji, Sara im je heroina:heart:

A Busar izgleda preterala sa surenjem jelke, nazebla pa se sad ususkala u porketnoj pizami na zalost svih fanova :classic_tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

Da je Gina Carano otkazala ulogu u Mandalorianu, siguran sam da bi Sabalenka bila jedan od kandidata da je zamene. Toliko je ženstvena. Fotka gore je samo dokaz da malo ( bukvalno ) krpica, kvalitetna tehnika uz dobrog fotografa mogu da naprave čuda. Ne zaboravimo ni fotošop.

Link to comment
Share on other sites

@Crni BombarderZnas li da ti Kamilica danas slavi rodjendan 29ti? Bas sam se iznenadila. Stalno mislim kako tek treba da dodje njeno vreme, a ona ti vec omatorila:classic_tongue:

5 minutes ago, alcesta said:

Sudeći po mestu na listi nije se ni pre korone leba najela od tenisa :classic_tongue:

Nemoj tako, sa 19 godina ima odigranih cak 37 meceva, od toga 9 pobeda:thumbup:

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Ja se za skoro sve naše tenisere/ke iz ove "mlađe generacije" svaki put iznenadim kad me podsete koliko već godina imaju, a stalno ih ubrajamo u neke mlade nade. Recimo Aleksandra Krunić ima već 27 godina :classic_ohmy:

4 minutes ago, Milica said:

Znas li da ti Kamilica danas slavi rodjendan 29ti? Bas sam se iznenadila. Stalno mislim kako tek treba da dodje njeno vreme, a ona vec omatorila:classic_tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...