Jump to content

Grupa C (ARG, MEX, POL, KSA)


1. Ko prolazi dalje?  

40 members have voted

  1. 1. 1. Ko prolazi dalje?



Recommended Posts

Jeste šteta, ali meni nešto jasno. Oni su danas pokazali dobar fudbal, znači da su ga sposobni odigrati. Šta su čekali do danas? Odigrali mrtvačku, ziherašku utakmicu sa mrtvim poljacima. Posle išli na nikakve argentince punih gača. I tek se danas setili da proigraju. Jbg, kasno rođaci...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sasha arsenal said:

Nisam video,šta je uradio?Prebacio na Meksiko.

Fauliurao ga Lewa na sredini terena u jednom neobicnom duelu..faul nije bio ni ostar,ni grub..onako ga je zaustavio malo rukom..ni situacija nije bila opasna. I Lewa mu pruzi ruku,a ovaj odbije..nije ga ni pogledao. Bezveze.

Doduse,na kraju utakmice su se ispricali na terenu. Delovalo je da su izgladili stvar.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzbudljivo fudbalsko vece za neutralne navijace. I za mene je trebalo da bude, ali se na pola IIp Montezuma reinkarnirao u mene i navijao sam za Mx kao da moja Rumenka igra lokalni derbi protiv Tatre iz Kisaca.

 

Bilo bi dobro da postoji neko izvrsno telo fife koje sprovodi kosmicku pravdu u cilju postovanja duha ove plemenite igre i dodeli prolaz Mx iz ove grupe. Ma moze i Saudijcima, samo ne najdosadnijoj repstaciji godinama unazad.
Arg promasila cetiri mrtve sanse na 2:0, Martin Mex i Himenez za Mx nesto sto bi i Omega Roberts pretvorio u gol...

 

Dobro, ovo vece je za zaborav. Valda je vreme i da bogovi fudbala jednom ugode mojim navijackim afinitetima, pa SRB i BR pobede u petak npr.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Meksiko je sam kriv..trebao je dati i treci gol..mada je mozda blize bio prolasku na tudjoj utakmici,jer su Argentinci morali dati bar jos jedan gol (po prilikama). Ocekujem da ce Francuzi rutinski proci Poljake.

Ovo je nista, sta im se sprema protiv Mbappea, Griezmana, Dembelea i drugara. Masakr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Vidi..bunker ili bolje reci dupli blok nikada nije lako probiti. Ako ih Francuzi "otvore" na vreme,sledi debakl. Medjutim, i ako ne otvore nema ovde iznenadjenja. Jednostavno, Poljaci prema napred kao da i ne pokusavaju da igraju.

Za razliku od Argentine kojoj mozes da ostavis strane to protiv Francuza ne prolazi jer em su Mbappe i Dembele fenomenalni dribleri em imaju vrhunske bekove Framcuzi koji mon stop centriraju a Giroud to razvlaci i pravi prostora za Griezmana da kontrolise. 

 

Francuzi su sigurno ekipa koja najvise napada po strani. Poljska je fizicki inferiorna i prespora za njih. Bas epski raspad Francuza vodi u produzetke i penale.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...