Jump to content

Recommended Posts

To je to gospodo, alal vera, hocemo docek na balkonu. 😄

 

Svaka cast Mposki sto je dao Larlu da podigne trofej. 

 

5% sansi za povratak, ali sam znao da partija nece biti straightforward. 

Da se ispisemo do sledece godine:

 

Spoiler

 

 

 

 

Quote

TRAP ME PLEASEEEE

 

Link to comment
Share on other sites

Pa pisu po reditu da ce biti papetmaster, ali ja ne vidim da ce biti prevelike slicnosti.

5 hours ago, gggggggg said:

kako mozes reci sta ce biti kada nismo videli jos nista xd

Svaki video najave nosi neke predstave mađija, a ovde smo videli Eksa kako namamljen udara sikirom, a potom biva uvučen u nešto. Meni to govori da će biti neki disabler inicijator koji nece zavisiti mnogo od itema.

Link to comment
Share on other sites

Kad sam video Thundrin post mislio sam, nisu valjda birali izmedju njega i Thompsona. 

Ovako se otvara Topiasu da ostane u Thundri, a njima ili da vrate Saksu ili da pojure nekog novog. Ne znam ko je slobodan od cetvorki uopste. Citao sam da se Taiga sjebo i da je izjavio da je prokockao vise nego sto je zaradio od Dota karijere, steta. Ne znam da li ce biti nekih slobodnih cetvorki na tako visokom nivou za Thundru. 

 

Link to comment
Share on other sites

Oil money uz kladionice je jedino sto sada drzi scenu zivu, s obzirom da je Volvo zavrnuo slavinu.

 

Falcons: Koliko ce Snej izdrzati dugo da draftuje za Amara i kako li ce se Krit i Amar slagati u lejnu hahah

 

33: presao u Likvid. Ne znam odakle njima love da uvek otkupe jake igrace. Uglavnom ovo je najjaca moguca zamena za zai-a. Sustinski sa ovim Thundra prestaje da postoji. Mislio sam da mozda nesto mogu da okupe oko Topsona i 33, jer je Thundra ipak bila 33ov tim (pored Fate kog su izdali pickasto). Ne znam sta je puklo kod Thundre, mislim da im je ovo preuranjen potez. I Secret je flopovao prosle godine, pa su se sad vratili jaci nego ikad, sacuvavsi skoro ceo tim. Mogli su samo da potraze neku stabilnu cetvorku i da teraju dalje bar jos sledecu sezonu. 

 

GG: Zadrzao ceo tim. Raspadom Thundre Liquid i GG su opusteno prva dva mesta u WEU.  

Link to comment
Share on other sites

Prelazni rok tema:

 

OG:

Spoiler

 

hahah sta je ovo sunce ti jebem. a najjace je sto je Ceb kao suvlasnik ocarinio roster za sebe i igra sta mu se prohte. 

 

BOOM:

Quote
Spoiler

 

 

 

Zanima me sta ce sada biti sa Jopajem, prosle godine je bio rising star, ove godine nije bas propao ko zeton, ali stagnira, trebao bi mu neki jak stak da nastavi da napreduje

 

 

NaVi krece sa PuckChamp ekipom koju je otkupio ove god i dodao je nekog klinca Kazakstanca od 17 godina. 

Msm da moraju tako da rizikuju i ako treba da plate da im neko izabere neke dobre mlade pub igrace, kao sto VP konstantno sklapa respektabilne timove iznova

Link to comment
Share on other sites

Najeba druze ti ko Mancester. 😄

 

Meni su glavni geroji Bristle, Grim i WD, poslednja dva imaju minimalan nerf, ali nista bitno. Neverovatno mi je da su zadrzali WDu pure damage na wardi, ono je bas budalastina.

 

Mene vise zanima da li su se one gain formule menjale, i da li se radi nesto da se obori prosecno trajanje gejma. Od avgusta sam presao skoro iskljucivo na turbo, jer sam vise puta morao da izlazim iz gejma zbog sastanaka, u situacijama kad nisam mogao da pomeram sastanke. A cak i tad vise imam partija koje traju po 40 umesto 20 minuta. 

haha

Link to comment
Share on other sites

sto sam najebo? pa jedva su takli ove moje heroje. jedino je nessaj ubijen cini mi se. meni bezveze sto se nisu buffovali ove neke slabije heroje koji uopste nisu igrani...bas bezveze sve ovo.

 

inace ovaj ww heal na lvl1 je brutalan. ocekujem neki novi nerf sledecih dana.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, gggggggg said:

sto sam najebo? pa jedva su takli ove moje heroje. jedino je nessaj ubijen cini mi se. meni bezveze sto se nisu buffovali ove neke slabije heroje koji uopste nisu igrani...bas bezveze sve ovo.

pa ovo mi je najvise upalo u oci:

Quote

 

 

PHANTASM Mana Cost increased from 75/125/175 to 100/200/300

 i ovo:

Quote

Damage Threshold increased from 225 to 300/275/250/225

 

meni je za bristlea ovo solidan nerf.

 

hmmm, sad izgleda da cask na WDu nece moci da ocisti creepwave. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

ovo za bristlea samo znaci da ces sada morati da levelujes treci skill i da ne ostavljas na samo jednom levelu. 

Ali zar onda ne mozes da levelujes brze goo i samim tim budes manje agresivan u lejnu?

Quote

nessaj je ubijen, i ovako je imao problema sa manom ako stalno koristis ulti za farmovanje. videcemo.

Nessaj je heroj protiv kog mislim da imam najgori skor, uvek ga stavim na banovanje, uvek uvek, nikad nisam naucio da igram protiv njega. 

Link to comment
Share on other sites

da istina, imaces manji potencijal™ za ubivanje ali kada dodje 20. minut i imas aghs i bloodstone onda je vec svejedno. imaces sve izmaxovano i umesto statsova ces imati max treci spell.

zaboravio sam da mu je shard dosta nerfovan. 1500 range na goo je bio bas brutalno jak, sada 1000 range je vec druga prica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...