Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, gggggggg said:

pa evo zavsili su kao drugi ovde, zasto bi bilo iznenadjenje da budu u top6.

 

Kazem u kontekstu toga da Artur odavno nije osvojio turnir, sprcao je prime godine, a TI ne deluje nista blize nego ranije, vec standardno razigravanje od 5. do 8. mesta.... 

Link to comment
Share on other sites

osvojio je bts pro series americas season 14 u februaru ove godine :default_coffee:

 

realno, nikad se ne zna. ima nekih 8 ekipa za koje mogu videti da osvajaju ti. ali, da, izgleda da je prosao voz njima. deluje kao da su se i oni pomirlili s time. ipak, mislim da tu ima dovoljno talenta za nekih top6 ili top3.

 

btw sad gledam, bice zanimljiv ovaj novi sistem takmicenja. 4 grupa od po 5 timova. posle opet neko razigravanje, i tek onda ovaj standardni kostur.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gggggggg said:

osvojio je bts pro series americas season 14 u februaru ove godine :default_coffee:

alal mu kurac, njegovi mora da su ponosni.

 

8 hours ago, gggggggg said:

realno, nikad se ne zna. ima nekih 8 ekipa za koje mogu videti da osvajaju ti. ali, da, izgleda da je prosao voz njima. deluje kao da su se i oni pomirlili s time. ipak, mislim da tu ima dovoljno talenta za nekih top6 ili top3.

 

btw sad gledam, bice zanimljiv ovaj novi sistem takmicenja. 4 grupa od po 5 timova. posle opet neko razigravanje, i tek onda ovaj standardni kostur.

Moj predikshn:

1. Thundra - klimavi celu sezonu, nisu nista osvojili ove god, sad imaju Topias buff, vreme je da neko osvoji TI po drugi put

2. BB - Dizu formu, vrebaju iz prikrajka - nista nisu osvojili ove god

3. Liquid - odlicni prvi deo sezone, sad moze bounce back

4. GG - Realno najbolji tim ove godine i vec se upisao u jedne od najboljih ikada, ali nabili su previse uspeha ove god, a znamo da to ne prolazi na TI

5. Spirit - Podigli formu, ali osvojili 2 zadnja turnira, znaci opet na TI nista

6. SR - Takodje u rastu forme, ali kletva izdaje i dalje je jaka

7. LGD - Neko mora od Kineza da upadne, ali jako losa godina za Kineze ove god. Prosle god sam tipovao da Aster osvaja, ove god se nisu ni plasirali, nakon sutiranja boboke

8. 9Pandas - Romanov poslednji turnir sa dobrim rezultatom. 

 

Od ostalih, voleo bih da nouns ode malo dalje, jer se gunar konacno plasirao na TI, uvek su bili tu negde na granici da odu na major, ali uvek pushangero. 

Link to comment
Share on other sites

imo spirit je za klasu bolji u ovom trenutku od ostalih.

 

a ovih ostalih 7-8 timova mozes poredjati kako god zelis, nema neke razlike. osim mozda pande, cini mi se da nemaju dovoljno velik mentalni kapacitet da iznesu citav turnir bez velikih gresaka. lgd ne znam kakav je, ali su valjda dobri. steta sto su braca iz juzne amerike pali, valjda ce jedan od njih biti u top6-8.

 

sad vidim da ima svega dva kineska tima na turniru. kakav debakl. a situacija izgleda nece biti bolja ni sledecih godina.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

imo spirit je za klasu bolji u ovom trenutku od ostalih.

 

Da da naravno, nego vrv nisam bio jasan, ovo su moja ocekivanja na bazi kletvi i jinxova. I dalje se vodim onim standardom da ko osvoji Major, ispusi na TI. Isto je tako Spirit prosle sezone uzeo poslednji Major jebavši LGD u finalu, pa pušiona na TI. 

Po tom osnovu i GG ima minus 1000 poena, jer su zlotavljali sve prvi deo sezone, ali sada su na primer u padu forme i moguce da spremaju neki bounce back. 

 

Uvek TI uzme neko ko se muva tu i tamo u toku sezone, ali ne baš do samog kraja na turnirima. Jedina dominacija koja je išla cele sezone akosenevaram bio je EG 2015. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 40Wins said:

 

Da da naravno, nego vrv nisam bio jasan, ovo su moja ocekivanja na bazi kletvi i jinxova. I dalje se vodim onim standardom da ko osvoji Major, ispusi na TI. Isto je tako Spirit prosle sezone uzeo poslednji Major jebavši LGD u finalu, pa pušiona na TI. 

Po tom osnovu i GG ima minus 1000 poena, jer su zlotavljali sve prvi deo sezone, ali sada su na primer u padu forme i moguce da spremaju neki bounce back. 

 

Uvek TI uzme neko ko se muva tu i tamo u toku sezone, ali ne baš do samog kraja na turnirima. Jedina dominacija koja je išla cele sezone akosenevaram bio je EG 2015. 

 

pa poslednji major je uzeo gg. ovo u riyadhu je bio samo turnir sa nelikim novcima.

 

ja navijam samo protiv gg-a, zbog ovog lika iznad. a nek pobedi ko hoce, samo nek bude legendarne dote.

Link to comment
Share on other sites

Jbt nikad manji hajp za TI, unistili su draz igrice. Hteo sam da napisem neki poduzi post, al mali mi se razboleo ne stizem ni da gledam.

 

6 hours ago, gggggggg said:

7TsHq5V.png

 

 

krecemo

 

Moj tip:

A: Pande, Spirit/EG, Entity/SMG

B: BB, SR/AR. Liquid/Thunder

C : GG, LGD/BC,nouns/VP

D : Thundra. Quest/Talon, TSM/ Keyd

 

 

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.0cf937c91808f15c156dff35bbc57bc0.png

 

Fly ako ostane u NA moze da pretekne Papija za 2 godine. Od svih ovih samo su 33 i Sney TI osvajaci. Jbt od kad igra snej, secam ga se iz VSJ-a, ali nema pojma da je igrao TI3, bas je late bloomer. 

Ali Somnus covece 5 godina u LGDu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...