Jump to content

Recommended Posts

Mislim da ce ovo biti udaranje bez rukavica u finalu. Naginjem da ce mozda malo ka Spiritu, postoji tim koji je osvojio 2 puta TI, ali jos se nije pojavio tim koji je razbio win Major kletvu. 

 

Kako ide raspored ovde za finale, da idem da spavam pa da ustanem negde oko cetvorke? Najjace ako bude 5 partija po 70 minuta. 

Al su lose ove ribe sto su ih uzeli za glumice. I kostimi prejeftini. 

Link to comment
Share on other sites

Da se prisetimo jedne konverzacije od pre:

 

Kako je pocelo:

On 10/24/2022 at 12:30 PM, 40Wins said:

Jel vam Quinn deluje kao momak sa kojim se ne biste druzili IRL?

 

On 10/24/2022 at 12:52 PM, MrTripleDouble said:

Ima facu da mu zalepis jednu seljacku sa veliki merak i da ne zalis za posledice.

 

On 10/24/2022 at 1:22 PM, gggggggg said:

ccnc je zaista iritantan na streamu, ali kazu da je u rl bas normalan i dobar decko. mora on iz tog quincyja ako zeli nesto postici jer je ubedljivo najbolji njihov igrac. na drugoj strani ne znam jel bilo goreg carryja od yawara na turniru.

 

On 12/1/2022 at 5:40 PM, 40Wins said:

 

Ako Klement ne izvuce nekog CIS igraca vidim ovde samo 2 opcije: CCNC ili Boom. Mada bilo je prica kad je Boom otisao iz GG da na njegovo mesto mozda dolazi CCNC. 

 

On 12/7/2022 at 11:01 PM, 40Wins said:

CCNC u Gaimin Gladiators, Boom u Secretu, Nisa izvesno Liquid. Ostaje da se vidi gde ce Topson, ko ce biti novi 3 za OG i novi TorontoTokyo tim. Vrv TT, Nightfall, Save. 

 

Kako je proslo:

image.thumb.png.6500e1070cbd09e8dec6c94d41a062fd.png

 

Da vidimo kako ce se zavrsiti veceras. Ako GG uzme, odjednom postaje jedan od najboljih Dota 2 timova svih vremena. Naravno, daleko da je sve ovo zbog Quinna, npr gpk ga je razbio u DL 20 finalu, mislim da je mnogo veliki uticaj Ace-a, ali likovima su se bas poklopile zvezde ove sezone.

 

Krece finale, ajmo SRBIJA! 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...