Jump to content

Recommended Posts

Iskreno nisam ocekivao da VP moze ovako dobar performans da napravi. Likovi su na mala vrata dosli na TI, od kako su rasturili onaj gpk/save tim konstantno rotiraju ljude, pa problem sa Pure debilom, ali uvek iskopaju dobre klince, mada nisam ocekivao da fng moze tako dobro da klikne sa njima. Kako NaVi nikako ne moze da ubode od ovih mladih EE igraca. 

Link to comment
Share on other sites

Alal vera, nema šta, to je dota koju volim da gledam, kad neko sme da rizikuje, kao i Gunar sa Ogrom. Ipak, moje misljenje na bazi skracenog snimka je da su pande na jedan ejon disk na ODu bili blizu da uzmu partiju.

Inace bas mi je krivo za gunarovu ekipu da taman opepele TI konacno i da uzmu neku realnu kintu, kad ono prc, prize pool kao da se igra kup Mitra Mirica.

Nije mi jasno sta se desava u Volvou, sa jedne strane od devova dobijamo najveci update u poslednjih 10 godina, a sa druge strane komercijalni tim boli uvo za najveci event godine, kao da namerno pokusavaju da potkopaju pro scenu.

Ok, imali smo inside info od prosle godine sa sastanka Valvea sa igracima da su im bukvalno rekli da ih boli uvo za TI, ali ako su prethodnih godina imali dobro uhodan nacin zarade veceg novca zasto su to menjali. Opet takodje pretpostavljam da je ta BP lova njima kap u moru prihoda, ali sam se uzdao makar u samog Gabena kao Dota igraca da nece dati da se prica toliko degradira.

Sa lovom kojom su skupljali prethodnih godina i gurali samo u TI, mogli su lagano svake godine da skinu 4-5 miliona dolara prize poola i podele na Div 1 i Div 2 DPC sezonu da igraci dobiju neku realnu kintu, koja bi onda privukla nove igrace itd itd...

A sto se ove godine tice, vise od prize poola me ubijaju termini, nista ne mogu live da odgledam, jos sam bio bolestan prethodnih 5 dana u 20.00 se komiram.

Link to comment
Share on other sites

toliko je ocigledno sto ih boli kurac za ove turnire od manje od 5 miliona dollara nagrade da je to stvarno pateticno. ovako biti isprascen od ekipe koje u kvalifikacijama redovno cistis bez problema je sramota.

 

a ovo za valve je takodje sramota. u kasi stotine miliona dollara iz prethodnih par godina i opet nisu u stanju da se bar malo otvore da ako nista drugo igrace da isplate kako zasluzuju. da ne pricam o tome kako je ove godine TI samo onaj sledeci vikend od tri dana a ovo sto se sada igra je road to TI :ajme:

 

mnogo me zanima sta ce smisliti za narednu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Ajd da vidimo sta ce biti ovaj vikend. Crta se da ce Spirit uzeti, ali ne bi me iznenadilo da chokeuju kao izraziti favoriti. 

 

Jel ovo nema True Sight za proslu godinu, jebem li ih uusta skrbava. Bukvalno to je najbolji deo dote ikada. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gggggggg said:

15 godina gledam pro dotu i mislim da nisam video boljeg carry igraca od yatoroa. 

 

Razneo sam se sinoc, dok sam bio ok isao sam povremeno do wca da palim Twich.

Sad sam polako odgledao, dosao sam da napisem da ne znam da li Yatoroa preterano kenja ili je preterano dobar na način da više ne možeš ni da ukapiraš kako momak razmišlja i šta radi.

Ako on na ovom nivou odigra finale, samo on se pita. Ovo je bolje od onog što su u pikovima radili Matumba i ana.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

perfektan je igrac. nema tu kenjanja. nema smisla ni banovati ga, bolja ideja je banovati collapsea imo. njegov magnus juce je bio brutalan, opet.

 

bas cu se smoriti ako ne osvoje ti.

Dobar je Magomed, čak nema on neki low hero pool, nego Yatoro ima preterano veliki pool heroja sa kojima šuri.

 

Nego, kako ocenjuješ Sanyin potez kad se sabere i oduzme cela sezona, lik je mogao lagano da opet ogra TI Finale, ali je rešio da tera po svome. Rispektujem ga mnogo jer je resio i poziciju da promeni kako bi furao neke svoje zamisli, ali izgleda da nije računao da nema bas tako lako da se nadju igraci tipa Yatoro i Collapse (iako je okupio bas ozbiljan squad).

Meni je npr Larl u Spiritu samo filer igrač, ne donosi ništa inkrementalno, nego samo treba da ne zajebe ništa, kao tipa Skiter u Thundri, gde se stvari vrte oko 33 i 9.

 

Link to comment
Share on other sites

pojma nemam ko je sanyin, jel pricas o torontotokyou xd

jbg hteo je da igra peticu a ovi nisu ludi da sutnu mposkhku i to je to. dobro igra larl i dobar je sveukupno igrac ali jebiga kada u timu imas collapsea i yatoroa tesko je doci do izrazaja. imao je juce bas dobre poteze sa kunkom. na pocetku sezone je izgledao malo slabije ali u poslednje vreme odlican, pao i ceo tim, opet.

Link to comment
Share on other sites

Da da, gledao sam na True Sightu da ga ceo tim zove Sanja. (Od Aleksandar)

Ja mislim da nije to bilo samo do promene pozicije vec i da bude drafter i kapiten. 

Onaj call da se pusti Tini je mogao da bude katastrofalan, ali se na kraju dobro zavrsilo. 

BB po imenima je top tim, ali neimanje prave trojke ce im biti problem, uopste nisam ocekivao da ce Pure prihvatiti da igra offlane, a i to je kao neko iznudjeno resenje. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...