Jump to content

Recommended Posts

 

 

Prema nekom skiterovom intervjuu, navodno se IceFrog nije dugo bavio Dotom i da ce se sad vratiti, da uvede neke malo jace izmene.

 

Poslednju partiju sam odigrao 28. Oktobra, i sad upalim u petak u toku posla jer me neki majmuni iznervirali. Opalim jedan unranked, BristleBack pos3 i napravim mu GG, verovatno prvi put u civotu, umesto Lotusa, i vozio sam celu partiju na leru. 

Uvek je bilo da je neki heroj/item op pa ga izenrfuju, ali deluje mi da je mozda u poslednje 2 godine to jako izrazeno, da onda kad nerfuju, iznose te iz mete sa nogama unapred. Mozda gresim, jer igram 30-40 partija godisnje poslednjih 5-6 godina, uglavnom samo pratim DPC i turnire. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 4/14/2023 at 11:12 PM, gggggggg said:

ne secam se da sam gledao bolji rubick performance od ovog scofieldeovog u game 2 eg vs bc. 

 

Bejah na odmoru prethodnih 10 dana, nista DL nisam ispratio, koju seriju bi preporucio da odgledam?

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2023 at 11:27 AM, 40Wins said:

 

Bejah na odmoru prethodnih 10 dana, nista DL nisam ispratio, koju seriju bi preporucio da odgledam?

 

nisam sve ispratio, realno igra se previse meceva za moj ukus. a posto mi je memorija uzasno losa i nisam ni odgledao sve partija preporucujem bas taj eg vs bc mec.

bilo je jos dobrih sigurno, ali nekako me ovi evropski timovi smaraju. mada je verovatno vise do ove smarajuce mete. vrte se ista 20-30 heroja...

juznoamerikanci su bar uzbudljivi i kreativniji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gggggggg said:

haha sta je ovo sunce ti jebem

 

https://www.dota2.com/newfrontiers?v=2


@40Wins

 

Jebem li im sandalicu, ovi nisu normalni.

 

Ovo je Dota 3 realno. 

 

Ovo je najjaci deo

Spoiler

image.png.0f9da3fdeeb79f533e5e9b7c41278299.png

 

Kao da im je Dzenkins pisao objasnjenja.

 

Elem, ako ovaj patch ide na major, ocekujem da se bolje pokazu timovi koji imaju bolje individualce, odnosno da ce skill da prevagne ovde, jer ne verujem da ce bolji takticari ovde moci toliko brzo da posloze stvari i razviju strategije koje ce im doneti neku komparativnu prednost, jednostavno je previse izmena i previse novih kombinacija. 

Link to comment
Share on other sites

Vec krenuo Major, nista ne mogu da pohvatam od NBA, Evrolige, posla i zivota.

Jel igrao neko novu mapu, kako vam se cini?

Deluje mi da se PL konacno vratio u grad? Isto mi Bristle izgleda kao dobra opcija za ovu mapu. 

Link to comment
Share on other sites

ja ne smem da igram jos. sve je malo overwhelming. ne razumem neke ove stvarcice i mapa je prevelika i previse iskomplikovana za moj ukus. 

bukvalno svi moji omiljeni heroji su postali universal. sto dodatno otezava stvari.

 

nekako cenim da zbog manjeg broja sentry wardova i velicine mape ovi heroji koji su vec i ovako bili teze hvatani, da ce biti jos tezi sada. dakle pl, riki, slark i slicna sranja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

image.thumb.png.5a1a526fa851d471f66c260b7219f9c2.png

 

OG u Srbiji igra kvalifikacije za TI. Mislio sam da su oni svi kod Johana na gajbi u Portugalu. 

Ove godine tokom DPCa video sam da su D1 Hustlers takodje bili u Srbiji, a onda imamo i Ancient Tribe kao Lebronov Div2 tim, a sada i LevelUP ponovo u svojstvu tima i to sa Daxakom kao kerijem.

Tokom jednog od Dreamleague turnira video sam da je neko od kineskih timova imao iza sebe Arena eSports logo, znaci i oni su bili ovde.

I naravno Spirit koji se ful prebacio od kako je krenulo sranje u Ukrajini. 

Link to comment
Share on other sites

Kurasin propusta treci TI za redom, OG prvi TI od osnivanja, za pola sata krece Secret - Quest, Klement mora da dobije Quest i Davaj Lamin tim da bi otisao na TI, inace ce i njemu biti prvi miss. S4 takodje bez ucesca, definitivno nova vremena i novi igraci dolaze. 

Od starih pistolja tu su samo ex Eg, ali ja mislim da oni rade ovo samo zbog para, totalno su meaningless tim, bice standardni plasman od 8 do 10 mesta, a Arturito je potrosio svoje najbolje godine, jer previse je jaka Flyova kletva. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

topson menja saksu za ti12.

 

Procitao sam negde za to kao mogucnost pre 2 nedelje, ali mi nije delovalo realno. Treci TI za njega u najavi. 

Samo.... tko ce sad na 4, Nine samo da se zarotira ili nesto drugo da majmunisu, posto je Sney bio igrac na 4?

 

Inace, sta je sa Martinom da je toliko lose zdravstveno? Isto i Miracle malo malo pa propusti turnire ili DPC zbog zdravlja. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...