Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

21 minutes ago, gggggggg said:

ma harrella nije briga zbog ovih randika, on jede govna zato sto mu se jedu govna, ne moze da pomogne sebi. mora nekako da bude u paznji jer na teren ne moze da kroci.

 

naravno tj verovatno je tako ali je poenta u giannisu, dobrom momku nba lige, kojem nalazimo opravdanja zašto je ustao na levu nogu i šutnuo merdevine od čoveka-merdevina.

dudlaj paju đano, je jedini ispravn odgovor koji bi bio poslat durantu, da je to ikada uradio.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo ste pobrkali redoslijed dešavanja. Harelovo ponašanje nema veze sa radnicima ni merdevinama. 

 

Quote

Milwaukee superstar Giannis Antetokounmpo tried to shoot extra foul shots after a terrible game he had at the line. The Sixers’ backup center Montrezl Harrell and a coaching staff member, Jason Love, returned to the court, and Harrell took the ball from Giannis and refused to give it back.

 

Harrell stood in the corner shaking his head and holding the ball while Antetokounmpo pleaded with him.

“This isn’t f—— Milwaukee,” Harrell barked at Antetokounmpo, as witnessed by The Athletic. “Get that s— out of there.” 

 

Love stood between Giannis and Harrell and told Antetokounmpo he could not have a ball to shoot, and was not permitted to shoot on the floor after the game.

 

So Antetokounmpo, who had shot 4-of-15 from the line during the game, for the worst shooting performance of his career, left the court and returned with two basketballs.

 

Only when he came back, a Wells Fargo Center employee pushed a large, A-frame ladder in front of the hoop where Giannis was shooting. Antetokounmpo asked the man to move the ladder so he could finish his shooting, and twice the man said no.

 

Now angry at the surprising circumstances he was facing, Giannis tried to move the ladder out of the way and wound up knocking it over. The arena employee scattered as the ladder crashed to the court.

 

  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skyglider said:

 

Montrezl mu odgovorio kako treba. Na šta liči ono guranje merdevina radnicima koji hoće da završe svoj posao i da idu kući?  Imaš sutra dan trening pa vežbaj slobodna bacanja do mile volje.   Ima milione pa misli da može da se iživljava nad sirotinjom koja radi za 10-15 USD na sat 

 

Sta ti je dobar covek, Montrezl brani radnike od necega sto ce tek da se desi, ali zato nece da iskoristi svoje moci da izbegne hapsenje sa kilom vutre...

 

Svaka cast, ja bih licno izabrao ovo drugo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wesley Sneijder said:

Sta ti je dobar covek, Montrezl brani radnike od necega sto ce tek da se desi, ali zato nece da iskoristi svoje moci da izbegne hapsenje sa kilom vutre...

 

Svaka cast, ja bih licno izabrao ovo drugo

 

Redosled događanja je isplivao nakon što sam napisao taj post, jers sam i ja kao i svi ostali pomislio da mu Montrezl uzeo loptu nakon situacije sa radnicima i merdevinama. Što ponovo ne opravdava njegovo bahaćenje prema sirotinji koja radi za 10-15 USD na sat. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skyglider said:

 

Redosled događanja je isplivao nakon što sam napisao taj post, jers sam i ja kao i svi ostali pomislio da mu Montrezl uzeo loptu nakon situacije sa radnicima i merdevinama. Što ponovo ne opravdava njegovo bahaćenje prema sirotinji koja radi za 10-15 USD na sat. 

 

 

Harel je uzeo loptu jer je on sa svojim trenerom htio da odradi šuterski trening na šta ga je Janis pitao da odrade zajedno, a ovaj odreagovao kao klošar. Zašto su ljudi očekivali da je Harel neki avendžer, stvarno nemam ideju.

Link to comment
Share on other sites

Montrezl uzima loptu, kaže hajde teren B, fajront u stilu taksista fudbalera na terminu u sali i, now get this, odlazi da šutira na drugi koš sa saigračima. Janis odlazi u svlačionicu, uzima loptu i vraća se na koš, ali su tamo merdevine. Ne znam, meni ovo zvuči onako baš jadno sa strane Filija. Osim ukoliko ovaj video nije editovao hronologiju, meni je ovo baš jad i beda. Ako moraš da radiš svoj bedno plaćeni posao, idi pa oteraj Montrezla pa kreni od dugog koša a ne da šiljiš po grčkoj sirotinji...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jebem ti moderni NBA, DraYmond spuca headshot pesnicu Pulu i patosira ga, Harrell otima loptu Giannisu da ne bi imao da sutira posle utakmice, onda ovaj obara merdevine radnicima. Onda tamo neki Banchero ili ko vec se ozbiljno i nepismeno napusava sa Dejounteom po tviterima/instagramima... Durantovi fejk nalozi, Kajri prsotina, trejdovi se traze i potom otkazuju kao slobodni dani u firmi.. vise od inflacije ne moze da se zabode dobar igrac ni za mininalac, 5M kosta sposoban igrac da istrci na parket minimum..

 

 Sve je to bilo bolje pre nekih 10 godina. 

 

1 hour ago, Miki28 said:

😂😂😂

 

 Pelinko, reaguj! 

 

 Cilj je da vratimo pravoslavne Lakerse. Dwightello, Bradley, svi su slobodni igraci, Danny Green kad ga otpusti neki tim gde je sad trenutno i oporavi se od povrede, isto moze, Davis se vraca u svoj zver mod utakmica br2 u nizu kada bukvalno dominira oko oba obruca i jede sve protivnicke visoke u oba smera. Cak poboljsava i midrange, bacanja. Koliko te moze da traje u kontunitetu sa svim bolnim grimasama i da li moze ozbiljnije da se ne skrsi jedne godine, to su veci upitnici nego njegov kosarkaski skill/forma koja moze da dosegne, ali bitno je da bude u kontunitetu zdrav. 

 

 Bitno je da Davis moze da prezume sav teret na sebe u utakmicama bar protiv nekih losijih protivnika koji mogu i da se moraju dobiti da bi se ostalo u trci za plejin. Sigurno ne mozemo ocekivato od Jamesa da ce odigrati neki veliki broj utakmica, nema sanse da se to desi. U pravu je Lord donekle, kad igraci u 33+ dozive prvu ozbiljniju povredu, posle toga idu na remont i MRI za svaki udarac. LeBron nikad nije imao probleme sa zglobovima, obicno zategne patiku jace i nastavi, a kada mu je Solomon Hill izvrsio intervenciju na zglobu, sada je svako minimalno uvrtanje pauza i predostroznost, kao i za veoma naceti groin. Njega jedna ozbiljnija povreda (ACL, Ahilles, neko pucanje) deli bukvalno od kraja karijere) tako da ipak mora da se cuva, mora da se predje Kareem po svaku cenu.

 

Ako se King vrati protiv Spursa, mislim da cemo pobediti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado sad je najbitnije da AD ostane agresivan ali isto tako da bude zdrav jer se polako oslobadja, mnogo vise napada kos u zadnja 2 meca, posebno jutros. 

 

Kompletiramo se polako, trebace malo vremena Denisu i Brajantu da udju u ritam.

 

Russ sutira lose ali odlicno organizuje igru, mijenja tempo igre. Lebron ako se vrati, nadams e da nece unistiti momentum i da nece preuzeti palicu vec da pusti AD i Russa da nastave u ovom ritmu.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, OnionKnight said:

@DameTime Ne navijam, ali simpatična mi je ova verzija ekipe pa ih često pogledam. Inače, moje navijanje varira od sezone do sezone. 😁

 

Hvala što pratiš, super su ti i postovi! 😎

Razumem potpuno ovo za navijanje, ja pored Blejzersa gotivim čas PHX, GSW, malo TOR, jednom i Klipane... 😂

 

 

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, freethrow said:

Montrezl uzima loptu, kaže hajde teren B, fajront u stilu taksista fudbalera na terminu u sali i, now get this, odlazi da šutira na drugi koš sa saigračima. Janis odlazi u svlačionicu, uzima loptu i vraća se na koš, ali su tamo merdevine. Ne znam, meni ovo zvuči onako baš jadno sa strane Filija. Osim ukoliko ovaj video nije editovao hronologiju, meni je ovo baš jad i beda. Ako moraš da radiš svoj bedno plaćeni posao, idi pa oteraj Montrezla pa kreni od dugog koša a ne da šiljiš po grčkoj sirotinji...

 

Nisam danas imala vremena da istražim hronološki sled dogadjaja, zato sam pitala vinija. S obzirom na Janisov karakter pretpostavljala sam da je Montrezl prvo provocirao te da je on onda pukao i otišao na drugi koš. Herelov seljakluk mi je imao smisla samo u slučaju da je Janis prvo oborio te jbn merdevine iz čista mira, ali opet, nije on tip koji će da uleti u salu i maltretira sirotinju. Baš su jadni u Fili, baš, ali bez brige, izručiće im na glavu MVP partiju prvom prilikom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...