Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, uini said:

 

protiv clippersa je booker takodje imao fantasticne brojke. ne ove thanos iz avengersa ali fantasticne

 

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/3136193/devin-booker

 

edit yapravo, kada se porede serije u totalu, nista slabija nije ni ona protiv lac.

Ja sam se Uini sa razlogom osvrnuo na ove dve, jer su bile sa veoma visokim procentima i uzastopne!

 

Ja sam apsolutno siguran da svaki TOP10 igrač može imati jednu partiju sa preko 70% iz igre i preko 40 poena!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Ja sam se Uini sa razlogom osvrnuo na ove dve, jer su bile sa veoma visokim procentima i uzastopne!

 

Ja sam apsolutno siguran da svaki TOP10 igrač može imati jednu partiju sa preko 70% iz igre i preko 40 poena!

 

okej, nego, od 5x tekmi protiv clippersa, na jednoj je imao 70.4% iz igre /27 suteva/ na dve 62.1% i 63.6% /22 i 29 suteva/.

preostale dve oko 50% su njesra :lol_2: a takve dve ima i protiv nuggestsa od 4x odigrane

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Hajde sada Uini stručnjake, kada je Buker još imao u karijeri 78% i 80% u uzastopnim utakmicama?

 

nema potrebe da se ljutiš, samo hoću da kažem da je i protiv ekipe koja ima više dobrih defanzivnih opcija, takođe imao impresivne brojke.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nema potrebe da se ljutiš, samo hoću da kažem da je i protiv ekipe koja ima više dobrih defanzivnih opcija, takođe imao impresivne brojke.

Bio je na visokom nivou protiv Klipersa u to niko ne dovodi sumnju, ali hoću reći da ovo što je uradio Buker u prethodne dve utakmice neviđeno sa strane procenata od beka, prvo 80%, pa 78%. Ja to nisam nikada video, ali pošto su u pitanju Nagetsi, nešto me i ne čudi s obzirom na njihovu istoriju protiv raznih bekova.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

@delgado morace vcrs Lebron da povuce, mislim da i on zna da je ovo kljucan mec tako da ocekujem ga na max obrtaja. 

 

Jos ako se AD kojim cudom pojavi pa to ce biti show. Ipak mislim da ide u OT i da Warriorsi dobijaju, preiskusna je to ekipa predvodjena Stephom da dozvoli 3-1 zaostatak. Iskoristice svaki pad koncentracije.

Ima da Klay przi iz svih pozicija, pa jos kad Poole ostane bez minuta onda nema spasa

 

  Mislim da treba da igra kao u prosloj utakmici, da zida na postu i trazi najbolja resenja, rudari na skoku i pegla difens, ima ko da zatrpa kos Warriorsa.

  Ham je uradio veliki posao izbacivsi Malika i Troya iz rotacije, nadam se da Loni i veceras dobije minute. Pre verujem u njega da zabada otvorenu spotup tricu nego ovi dvojica "specijalaca". Pritom, decko moze jako i do samog kraja i korektan je bio u defanzivi koliko je odigrao. 

 

  Velika utakmica veceras, mozemo da odemo na 3-1 i prakticno dodjemo na korak od izbacivanja sampiona, izborimo WCF sto bi u ovakvoj godini prozetoj svim ovim povredama, RW skandalima, pa pritom i prosle godine sta se sve desavalo, bio ozbiljan podvig. Krenuli sezonu sa 2-10, a mozemo da budemo korak od WCF. Odbrana je kljuc, ne smemo da krenemo mekano i da ih pustamo da sutiraju i molimo boga da omase, kad nece. Nego da ih chasujemo po celom Cryptu, ulazimo u dresove, lupamo blokade, teramo iz reketa. 

 

 Miami takodje ako pobedi veceras, mogao bi tekmu da resi i u 5 utakmica, jasno je koja je ekipa bolja + bolje vodjenja ovde za klasu.

 

 Kad smo kod playoff overachivera u odnosu na partije iz sezone, dodao bih i Lowrya. Mada taj covek uvek nadje nacin da digne igru u PO, koliko god se raspadao u RS. Kazu da Herro moze da se vrati za potencijalno finale, tako da, Butler is on a mission this year. Za mene nesumnjivo najbolji igrac plejofa do sada, covek je ponovo isutirao massive favorita kao pre 3 godine. Zapravo, slicno se situacija odvija kao u bubbleu i moguce je da cemo imati iste parove finala konferencija LA vs DEN / BOS vs MIA, nemam problem da se situacija odvije ponovo kao tamo 😄 

Link to comment
Share on other sites

@delgado mislim da ce vcrs Lebron morati da bude najbolji igrac na terenu. Steph ce prziti, AD ako se pojavi on ce odbranu cepati uz nesto u napadu ali treba Lebron da uzme i dovede do pobjede👍

Ipak sanse su 60/40 u korist Warriorsa, ipak su aktuelni sampioni i core im je sampionskog kova. Kod nas jedino Lebron i AD😔

Link to comment
Share on other sites

Pul je šampionskog kova i njega se posebno moramo paziti, pogotovo njegovih trica sa 9 metara.

 

 

Inače, imam osećaj da je on moralno ubijen u pojam. Pada mu mrak na oči od same pomisli da Drejđon može da zamahne opet.

 

Klej bi morao odigrati veliku utakmicu kao u G2 da bi imali neku šansu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

@delgado mislim da ce vcrs Lebron morati da bude najbolji igrac na terenu. Steph ce prziti, AD ako se pojavi on ce odbranu cepati uz nesto u napadu ali treba Lebron da uzme i dovede do pobjede👍

Ipak sanse su 60/40 u korist Warriorsa, ipak su aktuelni sampioni i core im je sampionskog kova. Kod nas jedino Lebron i AD😔

 

 Ja mislim da kod nas ima vise rezervi, pre svega u Ostinu Rivsu koji je u nekomo grcu i veoma lose igra, tek pred kraj utakmice kad je resena nesto odigra. Ako uspe u jednoj tekmi da krene jako od starta da ubacuje, iznudjuje faulove i polaze, crno se pise Warriorsima.

 

 Lepo je videti da somborska mangulica ponovo pravi od nekog beka prime Jordana.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

 

 Ja mislim da kod nas ima vise rezervi, pre svega u Ostinu Rivsu koji je u nekomo grcu i veoma lose igra, tek pred kraj utakmice kad je resena nesto odigra. Ako uspe u jednoj tekmi da krene jako od starta da ubacuje, iznudjuje faulove i polaze, crno se pise Warriorsima.

 

 Lepo je videti da somborska mangulica ponovo pravi od nekog beka prime Jordana.

Reaves cepa odbranu, probija se kroz blokove i tu gubi dosta snage tako da je razumljivo da nije u mogucnosti da bude inicijator napada i da iznudjuje faulove. Ipak je on rookie na ovom nivou a protiv Warriorsa moras biti tip top fizicki spreman. Nijedna ekipa fizicki nije toliko zahtjevna kao Warriorsi, ljidi su u konstantnom kretanju ( Steph i Klay ).

 

DLo je taj koji mora donositi balans, opet vcrs ds zaprzi

Link to comment
Share on other sites

Masio je neke suteve wide-open, par bacanja, vidi se da igra u grcu i siguran sam da deckonja moze bolje, poresavao je pola tekmi u ovom kljucnom delu sezone kad smo jurili plej-in sid.

Za sada smo obe tesne prebitne utakmice (Sota plejin i Memfis G4 kljucni) dobili u OT, nesto sto nas nije krasilo tokom sezone. I protiv Warriorsa smo dobili klac mec G1 posto su prebrisali 14 razlike kao nista i uslo se u egal zadnja 2 minuta. Veceras svakako tesnija tekma, ali ako odigramo pametno ne vidim razlog sto i ovo ne bi dobili 10+ --> svakako imamo 2/3 najbolja igraca u seriji. Mozda Bron deluje da je propao ljudima jer nema vise 35+7+7 u svakoj plejof tekmi, a nema ni potrebe da forsira kad imamo solidan napdacki potencijal, i najbolje izgledamo kada je balance scoring izmedju igraca. Vcrs bi mi vise igrao i Hachimura, imam osecaj da bi mogao da pruzi jednu lepu partiju u ovoj seriji.

 

 Cannot wait zaista, 4 mi izgleda bas daleko, a ne sumnjam da cu moci lepo da ispratim tekmu jer tada ne verujem da ce biti nesto posla. Do tada - odoh u karantin.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milos 3.14 said:

Do sada je bio ok, pre svega u odnosu na fanove. Nadam se da je ovo samo džukački ispad.

 

Prekratko je u fransizi da bi mogli da kazemo ''eto, desilo se i njemu'', nije da je tu 5-6 godina. Plasim se da je ovo samo uvod u slicne ispade, jer mu je za ovakav prvi trebalo malo vremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kerr bi veceras mogao opet mijenjati petorku i staviti Poolea umjesto J. Greena u startnu petorku. Ta petorka sa 3 beka, Wigginsom i Drayom je vjerovatno najnezgodnija petorka za Lakerse koju Warriorsi imaju. Tu bi se Lakersi fakticki morali kockati sa Davisom na Wigginsu da ga ne bi gubili u sredini sto je bio slucaj u G2 kad je Davis bio na Drayu. Opet s druge strane ta petorka je fizicki bas osjetno inferiornija od Lakersa i Davis i Bron bi ih mogli urnisati u sredini. Iskreno ocekujem utakmicu na jednu loptu, Lakersi bi pobjedom nesumnjivo slomili ovu seriju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Koliko radi jinx kod navijaca Lakersa.

 

Do juce su bili u fazonu dajte Jokica da se igramo a sad im Pool sampionskog kova. :D

Sta? Jel GS sampion? Poole? 

Denver nije ekipa sampionskog kova, ne jos uvijek. GS jeste

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Kerr bi veceras mogao opet mijenjati petorku i staviti Poolea umjesto J. Greena u startnu petorku. Ta petorka sa 3 beka, Wigginsom i Drayom je vjerovatno najnezgodnija petorka za Lakerse koju Warriorsi imaju. Tu bi se Lakersi fakticki morali kockati sa Davisom na Wigginsu da ga ne bi gubili u sredini sto je bio slucaj u G2 kad je Davis bio na Drayu. Opet s druge strane ta petorka je fizicki bas osjetno inferiornija od Lakersa i Davis i Bron bi ih mogli urnisati u sredini. Iskreno ocekujem utakmicu na jednu loptu, Lakersi bi pobjedom nesumnjivo slomili ovu seriju. 

Ili ce ici teski Big gdje su u problemu ili teski smallball da probaju nadtrcati Lejkerse i zatrpati na brzinu. 

Ipak vjerunem da su Lebron a i AD toga svjesni i da ce to iskaznjavati jer ta petorka liliputanaca kora biti kaznjena zestoko sa bullyball-om

Link to comment
Share on other sites

Ko god dobije petu utakmicu u Denveru, dobija seriju po meni. Ako Denver dobije, mislim da su blagi favoriti cak i u gostima u sestoj a definitivno u sedmoj. Ne samo zbog prednosti domaceg terena nego i zbog toga sto Sunse drze nerealni procenti Bookera a prosto je nemoguce da to odrzi konstantno a pogotovu ako nastavi da igre ovakve minute svaka dva dana od sada. Pre ili kasnije nece moci vise da ima toliki lift u nogama. Ako Sunsi dobiju, zavrsavaju to u sestoj u pustinji.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...