Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

16 hours ago, Nugetlija said:

Konačno playof i da smo zdravi. Imam dobar filing za ovu godinu.

 

tumblr_lqrks9M1vd1qh17feo1_500.gif

 

Cekam skoro celu sezonu ovo da napisem. Jedina zelja, evo vec skoro 2 godine, je da docekamo konacno plejof zdravi. Hvala Bogu, izgurali smo sezonu bez ozbiljnijih povreda, pride i odmorili startere poslednjih 10ak utakmica. Sad da vidimo gde smo i sta stvarno mozemo.
Odradili smo odlican posao izmedju sezona, posle se malo unazadili greskama oko dedlajna, ali sta je tu je, svakako bolje nego prethodna 2 puta.

Iz onoga sto sam do sada video, nema bauka ni nepobedivih, tako da idemo da pokazemo svima koji potcenjuju MVPja i druzinu. Srecan nam lov na Vukove, braco Nugetlije!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi je drago zbog Rasa. Izmašio je sve moguće, ali celu tekmu super odbrana, skokovi , hasl.

 

Durant odigrao Jokićevski, Kavaj 💪 glavni baja i to je tako.

 

Sramotna tekma Moranta. Bio je čunj defanzivno, bukvalno je puštao ljude i pecao loptu odpozadi. Nadam se da nije ozbiljnije povređen, trebaće u nastavku serije.

Link to comment
Share on other sites

Ukljucih se pred kraj poluvremena i videh bas 2 dobre blokade Gobera

1) Jokic ga postupuje odradjuje sve muvove, pravi separaciju i krece na horog i Gober je uspeo sve to da isprati i blokira ga

2) Murray na prodoru ide ubrzanjem na prodor, pap sacekao ga Rudi i blokirao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rastavlja Denver Sotu na cinioce, dodjose do +25. Mora se priznati da fantasticno igraju, 6 igraca dvocifreno, KCP crta trojke

 

 Odlican pocetak plejofa, odlican, sa sve super plej-in mecevima. Bas obecava, nazalost bice opet protkan povredama i next man-up mentality. Bas sam se smorio zbog Herroa, vrlo lako je ovo pirova pobeda za Hit. 

 

edit:  Novi meltdown igraca Sote, kakve su ovo pickice da izvinite. SloMo nasrnuo na mladjanog Carli Brauna, izbacuj to napolje

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uveli smo Minesotu u nas ritam, ne znam da li su imali bilo koji poen iz tranzicije. I raspali su se, rekao bih ocekivano.
Ovo je ono sto treba da forsiramo, pozicioni napad, pametni posedi, u kombinaciji sa kontrolom defanzivnog skoka. Misilm da niko u ligi tu ne moze da nam parira.
Sjajni Braun i KCP, odmah se videlo da su to prava pojacanja i bas ono sto nam treba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...