Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

46 minutes ago, Dracarys said:

Nagetsi navijaju da im Lejkersi ne dodju na vrata.

 

Ko god da im dodje od Min/Nop/Okc, Denver ce imati laku seriju.

Hoce djoku ako budu igrali sa Minesotom ili Orleansom.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Snajper podesen. Dodjite redom

 

8/14 za 3 poena @delgado jesi ziv?

 

 Dame ti je odgovorila ;D  Protiv Finiksa sam spavao kod devojke i uspeo sam da odgledam samo zavrsnicu (nakon kraja smene) , ali video sam da igramo lagano i sa par min ubrzanja smo ih razneli. Ocekivao sam da King raznese protiv Jute, pali polako PlayOff mode, a danas se i krunisao. Prozivas ga da mu je propao sut, saspe ti 8 trojki ;D E moj Miki, doci ces do toga da treba da bude 6th man a on u 39oj gazi li gazi. Nisam gledao ovu utakmicu, spavao sam pred posao, cak se uspavao na pola sata i zato sada ostajem pola sata duze da to nadoknadim. NIsam ni palio strim, mrzelo me, znao sam da cemo dobiti ali Juta je pokazala ozbiljan resilence sa ovim G-liga rosterom protiv svih timova. Oduvao ih King, kao i pre neki dan u klachu. Nisam ja dzabe rekao da mi je trejd Vestbruka najlepsi dan u zivotu. Nema vise tenzije.

 

 Jaden McDaniels dobio Amare Fireman Award, eliminisao se iz utakmice (jako bitan igrac, sada su baas u problemu posto nema ni Nazija Rida) - AntMan je ubica i njega ce morati da preuzimaju i drze Vanda i Davis koliko mogu, a ovako Troy/Rui i LBJ u bitnim momentima. Nemam sumnje da ce Dejvis da razguzi Kata i Gobera, Conley ima srcanost, Anderson je jako koristan igrac, ima Minesota taj dobar vajb i solidan tim, ali sada su bez 2 jako bitna igraca - Nazi koji je ubijao dok KATa nije bilo, ali McDaniels im je neverovatno vazan sraf. Imamo dosta jacu ekipu i sramota ako izgubimo bez obzira na to jedna tekma i sve. Igra se u LA-a, ovi se posvadjali, losa atmosfera, MCDaniels i da prodju dalje u plejof eliminisao sebe i sjebao tim, a mi se krunisemo i zajebavamo na parketu. 

 
 Let the games begin, imamo jako dobru i duboku ekipu, najjacu okruzenu oko LBJ i Davisa po imenima sigurno, dosta mladih igraca, neke igrace koji su van rotacije i mogu da upadnu ako se neko povredi, imamo i zdravlje i formu udarnih igli. Dodjite da vas meljemo tim po tim bukvalno.. 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dracarys said:

Hoce li Gober uopste igrati sledecu?

 

Koliko sada u ovom trenutku deluje promasen trejd za njega...

 

Kako misliš u ovom trenutku, deluje od prve sekunde trejda

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, medobrundo said:

 

Kako misliš u ovom trenutku, deluje od prve sekunde trejda

 

Delovao je na početku kao promašen, onda je delovao u sredini kao promašen i sada tek deluje kao promašen.

 

Ali ok, mi obični smrtnici ne razumemo te uzvišene logike NBA gm-ova, da se na ekipu gde je prvi superstar centar, dovede još jedan centar.

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

Voleo bi da je AD ostao u Nju Orleansu celu karijeru, pa bi pitao gde je njegov iskorak.

AD je napravio iskorak jos tamo sezone 2015/16 i onda naredne 2 bio sjajan i najbolji visoki lige. U zadnjoj NO sezoni je cekao trejd pa ae da kazemo da se stekao ali opet imao dobru sezonu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

AD je napravio iskorak jos tamo sezone 2015/16 i onda naredne 2 bio sjajan i najbolji visoki lige. U zadnjoj NO sezoni je cekao trejd pa ae da kazemo da se stekao ali opet imao dobru sezonu. 

 

Znači iskorak je imati dobre statse u 30-52 timu? 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Davno sam predlagao da se trejduje KAT, a sad na to dodajem i francusku prevaru. Obojica još uvek imaju kakvu takvu vrednost.

 

gobert mi izgleda kao tip atleticnog centra koji je brzo ostario, nesto slicno kao deandre jordan. mozda gresim, jer retko gledam minesotu ali mi izgleda daleko sporije i neskochnije nego pre par sezona. a njemu je to sve, naravno.

 

towns ima vrednost ali ne pomaze to sto mora da igra u paru sa gobertom, pa mu statistika znacajno nize stoji nego ranije.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Dobro jutro vam želi MVP NBA lige ☀️

 

 

Slažem se da rukometaš igra MVP sezonu. Ima i lep intervju na bličeru čini mi se.

Janis je generalno OK lik , počeo je da preteruje sa krindž forama, ali suštinski gotivac. 

1 minute ago, uini said:

 

gobert mi izgleda kao tip atleticnog centra koji je brzo ostario, nesto slicno kao deandre jordan. mozda gresim, jer retko gledam minesotu ali mi izgleda daleko sporije i neskochnije nego pre par sezona. a njemu je to sve, naravno.

 

towns ima vrednost ali ne pomaze to sto mora da igra u paru sa gobertom, pa mu statistika znacajno nize stoji nego ranije.

Slažem se za Gobera, ali neki Dalas bi ga možda još uvek uzeo. 

KAT je šalabajzer ali u najboljim godinama, isporučiće brojke i dovešće naloženu američku publiku.

Vreme je za reset

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...