Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kako se za nedelju dana sve okrene, Klipersi su bili viđeni za direktno plej of mesto, a sada su njihovo mesto preuzeli Voriorsi. Isto bi se desilo i sa LAL da se Bron nije povredio, bili bi viđeni za direktno u plej of.

 

AD se bori protiv Markanena da uvede ekipu u plej in, s tim da AD ima bolju podršku ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, freethrow said:

Ja baš kapiram da će biti izjednačeni mečevi, barem 3 četvrtine. Igramo u gostima, ali igramo drastično bolje poslednjih 5-6 utakmica, i Kuminga se jako popravio.

Jeste bolji ali opet to su bili mecevi kod kuce,u gostima ste druga ekipa a i pitanje je koliko ce Steph igrati.

 

Tamo gdje smo bolji jeste Ham i Schorder, ne znaju sta rade pa ih ponekad ukenja da pogode.

Link to comment
Share on other sites

Okej, samo ko koga blowoutuje? Ozbiljno pitam.
Mislio sam da je očigledno ali evo da se do kraja iscera, GSW da dobije Lakerse bez Lebrona i nemam pojma dal ce AD igrati ili ne, kapiram either way nece igrati neku ulogu.

PHX da dobije DAL jer ako išta djeluje da su u dobrom ritmu, boljem nego Mavsi. Svaki meč njihov u onoj seriji prošle sezone je bio antiklimaktican i blowout. Zadnji neizvjstan meč koji su odigrali je bio mislim na otvaranju sezone dje su opet Sunsi dobili.
Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2023 at 7:13 AM, Miki28 said:

Vogel je isto kesa ali bar je trener za razliku od ovog diletanta. 

Sunka je zaljubljen u Srodera, drugog objasnjenja nema sta ona njemacka prevara radi na obje strane terena.

GS je uhvatio halet, Steph im se vraca a Kerr ce da skoluje celavu prevaru.

 

Jbg likujes nad porazima Klipana a oni ce itekako se pitati na zapadu, izacice izove krize jos jaci.

 

 Aha, sad je Vogel opet kesa, a ovaj jos veca kesa.

 Sta je Vogel uopste pogresno uradio u Lakersima ? Dosao, osvojio trofej. Vodio dobro ekipu naredne sezone i AD se polomio, a od 20/21 sezone krecu 3 godine sa 2 ranjenika LBJ i AD i onda 21/22 nakaradan roster i najveca greska ikad, sta je uopste moglo da se izvuce ? 

 

 Garantujem da bi Vogel imao makar par pobeda vise od Coach Darvina da vodi ovosezonski tim i da bi neke igrace koristio bolje. 

Opet, i Ham kakvu situacija ima da su ova dvojica stalno ranjeni i propustaju, a on je trener pocetnik, nije lako. Na kraju je protiv Dalasa rekao King - dajte mi tablu da nacrtam akciju..

 

Uostalom, nakon trejda Russa imamo skor 5-4, a Klipani 0-5 od kada su potpisali RW, tako da je sve okej za sada.

 

On 3/4/2023 at 9:13 AM, freethrow said:

 

Hajde nek je sa srećom.

 

Hvala. Vama ne igra Wiggy, nama ne igraju King ali i D-Angelo prokleti, cim je dosao, odmah se sjebao. Mislim da pobedjujete veceras zato sto ste u boljoj formi i imacete najboljeg igraca na parketu, ali neke sanse dajem nama da makar uvedemo mec u neizvesnu zavrsnicu jer igramo kuci i generalno nam niste neki problem kao mecap. Vi igrate svoju igru protiv svih, sa najvise kretanja bez lopte i sa postavljanjem blokova, pa koliko ste efikasni u sutevima, od toga zavisi sve. Nas su Sotasi nadskakali i nadjacali u reketu, prehaslovali, a evo dobili su i Kingse u gostima, sto samo govori da su ozbiljni i da poraz od Sote i nije neka katastrofa. Ajde da kazemo 40-60 za vas, a moje neko misljenje/osecaj je da cete dobiti 5-6 razlike.

 

On 3/4/2023 at 11:27 AM, DameTime said:

 

'Ajmo još jedno 5 strana o tome kako on ukanali svaku ekipu... Ni slučajno nisu odgovorni Kawhi koji igra kad nakrivi šešir da mu se igra i PG13 koji je često bukvalno PG-13. Inače Klipersi imaju odličan roster i mislim da se baš olako prelazi preko njih. 

 

Iskreno, ja sam odusevljen, samo neka se ovako nastavi. Konacno mogu da uzivam kako unistava neke tudje ekipe. Jbg, to je moje misljenje da je prosto kancercina, necu ga sad promeniti sto je presao da kanali komsije. Super momak i kolega, ali nikako saigrac. 

 

On 3/4/2023 at 11:34 AM, Miki28 said:

Russ, prosla mu kroz ruke, jbg.

Ja prvi ne mirisem Klipane ali opet pisem da ce biti jako, jako zajebani. 

Trebace im vremena da se uklope jer nije samo do Russa vec imaju jos novih igraca u Gordonu i Plumlee. Uklopice to Lue, ima vremena.

 

 Ma da, sve je to super, evo cekamo vec 5 godina da neko "uklopi" Russa. 

 Svakako se popravio ove godine u odnosu na proslu, ali Klipersima sigurno nije trebala jedna ovakva tempirana bomba pored nesigurnih Chave i Djordjina. Ajde da vidimo vcrs, Memfis je bez Moranta, Klarka (zavrsio sezonu, nije da je bio nzm kakav faktor ali sad im je centarska rotacija bulja) , naravno Adamsa i Bejna zbog tih suspenzija. Ako uspeju i vcrs da izgube, sve je jasno. No, sad provaljujem da cemo i mi docekati Memfachu bez Ja-a, Klarka, Stevena -> stvarno, tu imamo sansu za pobedu. Doslovno nas je zaklao samo Ja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam video raspored Sansa i verujem da je to najlakši raspored u ligi, znači 100% napadaju drugo mesto, izbegavajući Denver do finala konferencije.

 

Sad mi je manje žao što se Lejkersi neće boriti za to sedmo mesto, jer ću pre da izaberem Nagetse, nego Sanse...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Sad sam video raspored Sansa i verujem da je to najlakši raspored u ligi, znači 100% napadaju drugo mesto, izbegavajući Denver do finala konferencije.

 

Sad mi je manje žao što se Lejkersi neće boriti za to sedmo mesto, jer ću pre da izaberem Nagetse, nego Sanse...

Odlicno kad mozemo da biramo😀

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dracarys said:

Sad sam video raspored Sansa i verujem da je to najlakši raspored u ligi, znači 100% napadaju drugo mesto, izbegavajući Denver do finala konferencije.

 

tankathon kaze da imaju drugi najtezi raspored.

 

TGitgo3.png

 

usput, memphis ima najlaksi. 

 

btw, ne moraju biti ni drugi, jer i kao treci izbegavaju denver do finala...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

 

tankathon kaze da imaju drugi najtezi raspored.

 

TGitgo3.png

 

usput, memphis ima najlaksi. 

 

btw, ne moraju biti ni drugi, jer i kao treci izbegavaju denver do finala...

Pa realno drugo mjesto je   teško dostizno. Za trece več ima dosta izgleda. Ipak još dvije utakmice sa Kingsima, ja sam prije napisao da su igrali tri ali nisu. Sunsi vode trenutno 2:0 u seriji. Imaju tiebreaker protiv GSW, gube od Dallasa 2:1 I imaju sa Memphis om 2:2 kao i sa NOP. Sa LAC imaju 2:1. LAL čini mi se 2:0. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, bodo said:

Pa realno drugo mjesto je   teško dostizno. Za trece več ima dosta izgleda. Ipak još dvije utakmice sa Kingsima, ja sam prije napisao da su igrali tri ali nisu. Sunsi vode trenutno 2:0 u seriji. Imaju tiebreaker protiv GSW, gube od Dallasa 2:1 I imaju sa Memphis om 2:2 kao i sa NOP. Sa LAC imaju 2:1. LAL čini mi se 2:0. 

Ima sanse za drugo ako Memphis izgubi ove dve sledece utakmice u LA sto igraju bez Moranta i ako padnu u formi zbog svega sto se desava i povrede Clarka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...