Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Papi je koliko simpatičan i lep momak, toliko imbecilan košarkaš da sam zaista fasciniran da ima ikakvu vrednost osim manekenske. U onoj tankerskoj sezoni je imao i minute i igrao je i dvojku i trojku i četvorku, ne vredi, batici su verovatno 400x objasnili da kada dobije loptu u ćošku treba da napravi kratki dribling i da je doda trčećem Stefu iza sebe u novooslobođeni ćošak i da se dobije šut od nekih 56%, ali ne on je svaku pripalio (cirka 23%). Skok i odbrana slično. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko ja ne umem da procenim ove klince američke, mene bi trebalo da drže GMovi kao malo vode na dlanu, da me dovode na razne kombine i kampove i koji mi se svidi da mi samo daju veliku kintu, a dečka da skupe nekim džipom ili dizalicom dok se vraća kući. Marvin Begli, ovaj nesrećnik, jebiga i Wiseman, ali to je drugačije, ali opet. Za ovog Bonelessa sam u jednom momentu stvarno pomislio da može da bude ozbiljan trpač, a recimo mislio sam i da je MPJ dosta neukrotiviji (u najnegativnijem mogućem smislu reči), ali ne. 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Odgledao prvo poluvreme Njujorskog derbija.

 

Odlicno se uklopio Hart mislim da je spreman za Tibsov dril da ne izazli iz igre do PO.

 

Ipak pored svega opet glavni utisak ovaj Reptiloid Barrett. Da li je moguce da covek koji ce primati preko 20 miliona dolara godisnje nije u stanju da za 14 minuta kosarke na NBA terenu doprinese u bilo kom segmentu?!

 

Ima 0-5 iz igre, sve ostale kolone su 0 i ima 2 PF. Plavsicev glas odzvanja u mojoj glavi ''koliko uzasan kosarkas''

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne gledam utakmicu jer ne stizem ni sekunda, vidim -19 na poluvremenu 😕  

Okrenuli su onda -26 na proslom gostovanju u Oregonu, ako ovo ne mogu, to bi bilo to.

Ako ova ekipa predvodjena Davisom i novim dodacima nije u stanju da dobije obogoljeni Portland (jos ih tovare kao kretene, pa i bez Kinga, vukao je dovoljno dok nije bilo staklene obrve, neka sada lenja guzica povuce dupe malo) --> definitivno ne zasluzuje ni plejin, i sve price kako ce biti bolje posle trejdova i ol-stara se gase.

 

 Jedno poluvreme sto se mene tice i -19, do or die

 

EDIT : OK, upalio sam tekmu i zajebao se, Blazersi kidaju, pored standardnog Lillarda koji przi, pakuju sve i Reddish i TajbuL i pritom kidaju defanzivu. Izgleda da su Blazersi ipak povukli dobre poteze na deadlineu. -22, nema leba ovde, popravni protiv NOP prekosutra a King bi trebalo da se vrati. E onda posle olstara jos 23 utakmice do kraja i 23 utakmice lazne nade za plejin 😕 

Edited by delgado
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu to forsiranje LeBron ne moze ovo ili ono, Lejkersima je Dejvis najveci problem. Bron je sa 38 jedan od top igraca lige, a Dejvis ne igra pola tekmi, a od tih pola koje igra, na svakoj cetvrtoj je odlican. Trejdao bih ga o'ma.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

@DameTime cestitke na pobjedi, vidim da je bilo gazenje od starta👍

 

Fala Miki, ne verujem da se ovo dobilo, da nas AD nije skroz pregazio s obzirom na to da smo bez centra sem Drewa. Mada, skidao je lopte s glave kao deci 😄 Vama treba veći doprinos Šrudera i, naravno, Lebrona. 

 

@delgado Imam pitanje... Do you know what time it is? 😛 

Link to comment
Share on other sites

It's valentine's day aka Sv Trifun ali ipak se gleda USA vreme kao i onda za srpsku novu kad nas nisu stavili, a sad nam ubacili da igramo 13-2 i 15-2 i zajebali nas opet, eto 

Nadam se da ce potencijalne plejin tekme biti na uskrs makar ako se dogegamo dotle

 

Salu na stranu, gledao sam dobar deo drugog, odlicni ste bili, Tajbul je na vece postao prime Deni Grin, Reddish rasturao, Sharpe je imao jedno kucanje gde je mogao da pokida obruc (i osurio je partijom) , Dame i Simons trpali u njihovom stilu. Dejvis igra kao vreca govana, apsolutno podrzavam Kinga da odmori koliko god treba, da pojuri sve moguce rekorde i da ne ugrozi nastup na allstaru, gde je kao kapiten neporazen i tu drzi mnoge rekorde, sta ima da se cima i rizikuje career-ending povrede kada Kljakavog akrepa userava ko kako stigne. Ovo se zove nasminkana statistika od danas, uticaj na igru 0. 

Nadam se da ce King i ove godine dobro birati na draftu i da ce njegova ekipa pobediti. Na leto da probamo da se otarasimo Kljakavog..

Edited by delgado
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Samo da ne slusam opet one iste kretenske price kako bez Kljakavog James ne bi video titule, taj mitski babl gde pojedinci aludiraju da je cak bio i bitniji igrac od Kinga (totalni nonsense) , sta je Kljakavi ikad uradio u karijeri sem te 1 sezone kad je bio zdrav i okruzen mocnim saigracima ? Prosao jednom prvo kolo plejofa i ostatak karijere bulja. Nit igrao, nit ikog pobedjivao. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

It's valentine's day aka Sv Trifun ali ipak se gleda USA vreme kao i onda za srpsku novu kad nas nisu stavili, a sad nam ubacili da igramo 13-2 i 15-2 i zajebali nas opet, eto 

Nadam se da ce potencijalne plejin tekme biti na uskrs makar ako se dogegamo dotle

 

Salu na stranu, gledao sam dobar deo drugog, odlicni ste bili, Tajbul je na vece postao prime Deni Grin, Reddish rasturao, Sharpe je imao jedno kucanje gde je mogao da pokida obruc (i osurio je partijom) , Dame i Simons trpali u njihovom stilu. Dejvis igra kao vreca govana, apsolutno podrzavam Kinga da odmori koliko god treba, da pojuri sve moguce rekorde i da ne ugrozi nastup na allstaru, gde je kao kapiten neporazen i tu drzi mnoge rekorde, sta ima da se cima i rizikuje career-ending povrede kada Kljakavog akrepa userava ko kako stigne. Ovo se zove nasminkana statistika od danas, uticaj na igru 0. 

Nadam se da ce King i ove godine dobro birati na draftu i da ce njegova ekipa pobediti. Na leto da probamo da se otarasimo Kljakavog..

 

You know what time it is, delgi. Ali kljakavi akrep 😂😂😂 Jadan AD kad ga ti uzmeš u tastaturu.

 

Anyways, bitna pobeda, baš bitna, ekipa je bila na visini zadatka iako smo bez (kljakavog) Nurkića i Granta. Go Blazers, go! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Samo da ne slusam opet one iste kretenske price kako bez Kljakavog James ne bi video titule, taj mitski babl gde pojedinci aludiraju da je cak bio i bitniji igrac od Kinga (totalni nonsense) , sta je Kljakavi ikad uradio u karijeri sem te 1 sezone kad je bio zdrav i okruzen mocnim saigracima ? Prosao jednom prvo kolo plejofa i ostatak karijere bulja. Nit igrao, nit ikog pobedjivao. 

Sta uradila kraljica u Lejkersima bez tog kljakavog a i sa njim?🤣🤣🤣 

 

 

Samo nek nastavi sa zurke na zurku pa nek zijeva na klupi. Jos ga izvizdase sinoc na SB najstrasnije, lazni kralj Lebronko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Kraljica igrala znatno vise i nije se lomila ko Kljakavi za svo vreme u Lakersima

Mislim, wow, kakvo pitanje, sad treba da svaljujemo krivicu na Jamesa sto Davis ne moze da odigra vise od 35 utakmica godisnje i ostane u komadu kad treba

Sta je uradio Golden State (Curry) bez Duranta povredjenog protiv Raptorsa ? You will get the point if you want.

 

Idemo na jos jednu pobedu Team LeBrona na allstaru i do skora 6-0 u ovom formatu!

 

Da li ce King igrati protiv NOP(reportovi tako kazu) ili ce ipak odmoriti da bude spreman za all star, videcemo.

 

@DameTime Jako vazna pobeda, da smo mi pobedili prisli bi vam na samo 1 poraz vise, ovako ste se opet za neko vreme odvojili. Ako racunamo da ce OKC i Utah verovatno biti ispod nasih ekipa, nekako borba za 10to mesto bas deluje da ce biti izmedju Portlanda i Lakersa i ova pobeda vam je zlata vredna... 2-2 je sada na nivou sezone, ipak je lakse kada pune James i Bryant nego kada je AD okruzen dobrim igracima...

 

 Popravni za 2 dana protiv NOP, koji nam nikako ne leze kao mecap svih ovih godina posle trejda, ali ajde nek zapnu i da dobiju pa onda posle olstara kom opanci kom obojci 

Edited by delgado
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...