Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Noćas dočekujemo Denver i vreme je za pobedu protiv ekipe koja ima aktuelnog MVP-a lige. Bojazan je Nurkić, da će protiv Jokića izgledati još gore nego što je izgledao protiv AD, a bio je tragikomičan. Ukoliko je on u stanju da pruži iznadprosečnu partiju, sve je moguće.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 said:

Lejkersi rijesili da tankuju i da imaju bolji pik za Pelikane👍

Za sada mi je ubedljivo najbolji trejd partner Detroit, samo je pitanje vremena kada će oni opet uključiti tank mod i shvatiti da od plej ina nema leba.

 

Mi bismo dobili Bojana Bogdanovića, Noela i Burksa. Bojanu je poslednja godina ugovora, dok druga dvojica imaju kasnije team option. Bojan i Burks su super šuteri, znaju nešto i odbrane da odigraju, a Noel je fantastičan defanzivac kada je zdrav. Mislim da čak ne mora da se daje ni pik prve runde, samo druge runde.

 

Zadržala bi se fleksibilnost u salary cap-u što je najvažnije, jer će doći Drejmond, a možda i Irving.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

 

 

Okrutno brate, misli malo na Delgišu :classic_biggrin:

 

6 minutes ago, Dracarys said:

Vestbruk bi dobio šut u pedu.

Ja njega vidim u Kini sledeće sezone. Bez zezanja. Em će lepo da zaradi, em može da radi šta hoće. Ne vidim ko bi mu dao pare u NBA. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dracarys said:

Za sada mi je ubedljivo najbolji trejd partner Detroit, samo je pitanje vremena kada će oni opet uključiti tank mod i shvatiti da od plej ina nema leba.

 

Mi bismo dobili Bojana Bogdanovića, Noela i Burksa. Bojanu je poslednja godina ugovora, dok druga dvojica imaju kasnije team option. Bojan i Burks su super šuteri, znaju nešto i odbrane da odigraju, a Noel je fantastičan defanzivac kada je zdrav. Mislim da čak ne mora da se daje ni pik prve runde, samo druge runde.

 

Zadržala bi se fleksibilnost u salary cap-u što je najvažnije, jer će doći Drejmond, a možda i Irving.

 

a sta bi dobili pistonsi ili oni treba da su srecni sto bi otpustili wbrooka?

 

plus ne kapiram zasto bi to bio bolji paket od turner-hield, za koji je isto nesto trebalodati, inace bi se trejd desio letos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...